Абонаментни кутии в България - Тема 17

  • 54 465
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 258
Получих я ей сега, нещо не съм очарована.
Поне продуктът на Икаров можеше да не е тестер



Удобно ли е да изброиш какво съдържа кутията понеже на мен поне от снимката не ми става съвсем ясно. Коректора в какъв цвят е? Мерси!

# 16
  • София
  • Мнения: 35 091
Сенките на Revolution, коректорът на Icona /ще коригирам поста със снимка/, течно мат червило в нюд цвят на Revolution, 3 стъпки против акне на Биотрейд -тестер по 5 и 10 ml, корейският продукт е шийт маска и тестер на хидратиращ бленд на Икаров.

# 17
  • Мнения: 1 212
За Белбокс:
Заради палитрата я поръчах, освен нея и коректора, който уж е най-скъпото нещо в кутията, другото е пълнеж... 👎🏻

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 21:27 от Mamma_knows_best

# 18
  • Мнения: 293
Да, този път наистина и у мен остана такова усещане за Bellebox...2 продукта и пълнеж.

# 19
  • Мнения: 73
От Белбокс единствено червилото ми хареса и маската. Палитрата е хубава, но при проба определени цветове са доста бледи и ще искат няколко слоя че да заприлича на това в палитрата. Коректора при мен е номер 14 Apricot и ми идва много оранжево и тъмно (по принцип ползвам най светлите коректори и фон дьо тени). Червилото пък е точно моя цвят и много ми допадна.

# 20
  • Мнения: 258
Благодаря за споделеното, имах колебания дали да поръчам белбокс този месец, но с този тъмен коректор определено не ме печелят, такъв тип продукт не е за масова употреба, а другите продукти не ми се виждат голяма оферта. Кибрит много ги харесвам, но този месец ще се въздържа по изключение, защото вече имам лятната на goodbox с лосиона. Единствено чакам от goodbox да обявят продукт, за да преценя дали и там ще съм пас този месец. Нещо закъсняват с обявяването на продукта си..

# 21
  • Мнения: 1 321
Отказах Кибрита, веднага ми звъннаха да ме попитат за причината. Казах ,че не ми допада това ,което са разкрили.

# 22
  • Мнения: 258
Отказах Кибрита, веднага ми звъннаха да ме попитат за причината. Казах ,че не ми допада това ,което са разкрили.

Много добре е станало, нека си знаят, и със сигурност не си единствената. Трябва да има някакъв баланс и между всички абонаментни кутии, ясно е че не може да се купят 2-3 и нагоре с подобни продукти!

# 23
  • София
  • Мнения: 5 193
🤦‍♀️ Аз защо не разбрах, че има нова тема?!

Взех си  You are worth it с подарък допълнителни 3 продукта. Май основно я взех заради тях. 😆 Друга кутия не чакам. Да не повярва човек!

# 24
  • Мнения: 1 212
A да, вярно че имаше и матово червило, хареса ми и на мен, въпреки, че е една идея изсушаващо,набива се в пукнатините на устните, но ще пробвам да ги ексфолирам и ще пробвам пак как е.
За коректора са си измили иначе ръцете в листа с продуктите, ако е прекалено тъмен, винаги може да стане контуриращ стик, нещо такова бяха написали 😁
Моят май се доближава много до моята кожа и ще мога да го ползвам, обаче забравих кутията в работата, да сравня кой номер е... 😁
От Белбокс единствено червилото ми хареса и маската. Палитрата е хубава, но при проба определени цветове са доста бледи и ще искат няколко слоя че да заприлича на това в палитрата. Коректора при мен е номер 14 Apricot и ми идва много оранжево и тъмно (по принцип ползвам най светлите коректори и фон дьо тени). Червилото пък е точно моя цвят и много ми допадна.

# 25
  • Мнения: 889
Здравейте, днес си взех кутията на Ladybox от офис на Спиди. Поръчвам за първи път, но едва ли ще повторя. Вярно за 19 лв, не очаквах кой знае какво, но дори така се разочаровах. По-назад някой беше качил снимка на кутията, затова няма да качвам. Мисля още тази вечер да пробвам шийт маската.

# 26
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Кутията на Беллебокс е и за рожден ден... определено е последната ми тяхна кутия засега.
Дори не ми се показва в блога веднага.

# 27
  • Мнения: 1
За Белбокс:
Заради палитрата я поръчах, освен нея и коректора, който уж е най-скъпото нещо в кутията, другото е пълнеж... 👎🏻
Съгласна съм, но поне изкарах късмет с коректора номер 12 роза е моя и взе че ми хареса, поне него ще ползвам.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 749
И аз се чудех на Лейди бокс и нещо ме спря -19 лв,ама по-добре още 5-6 лв и нещо по -така да е,както и да е, не е моя тип кутия.
Фенси бокс исках заради слънцезщитния и пак се спрях-отворих втората мостра на крема и нещо не ми хареса аромата....
Белбокс-никога не са ме впечатлявали ,нямам нужда от декоративна козметика за това може би.
Кибрит -споделям мнението напоследък не ми харесва подбора на продуктите им,миналата година бяха в разцвета си . Дебна кутията на брейв ню пак да я намалят за да я взема Simple Smile
Гуд бокс- са в някакъв разцвет и те  -от хубави по-хубави кутии. Лятната ще я взема по -натам.Чакам да разкрият нещо за юнската та да знам дали 2 те наведнъж да поръчам.
Заглеждам и ю ар уърт ит /мей би?/ ама и там малко съм със смесени чувства спрямо цена-продукти.

# 29
  • Мнения: 511
Отказах Кибрита, веднага ми звъннаха да ме попитат за причината. Казах ,че не ми допада това ,което са разкрили.

Много добре е станало, нека си знаят, и със сигурност не си единствената. Трябва да има някакъв баланс и между всички абонаментни кутии, ясно е че не може да се купят 2-3 и нагоре с подобни продукти!
Не виждам как може да има баланс. Да се съберат всички кутии и да обсъдят какво да има ли? 😂 Сигурна съм, че съдържанието на кутиите не се планира, когато някоя друга кутия разкрие продукт.

Общи условия

Активация на акаунт