Слънцето зад облаци наднича - ПЛЕВЕНското човече якенце облича

  • 13 006
  • 224
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 248
Да се отчета и аз в новата темичка.
Добре дошла на новата мама!
Ние вече почти месец сме на ясла. Засега съм много доволна. Персоналът се грижи  много добре за децата. Даже вече не плачем сутрин. Сестрите казват, че през деня е много спокоен - играе си, хапва добре, спи. На втората седмица ни тръгна една хрема - като вода. Не му се запушваше нослето, но постоянно течеше. Всички мои познати ми казват, че е нормално за дете, което ходи на ясла. Не  знам колко е нормално, но при дъщеря ми никога не е имало такива хреми. Важното е, че вече е добре и не му тече нослето.
Аз вече трета седмица съм на  работа  и почти не ми остава време за форума. Но когато имам възможност ще ви "навестявам".
Хубав ден на всички!

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 815
Ние да се похвалим - вече отново ходим без проблеми. Петък, събота и неделя ходихме до Добрич и там се видяхме със свеки и другите роднини на мъжо. Вики не искаше и крачка да направи и беше като залепена за мен. Прибрахме се и о чудо - Вики отново започва да ходи. Заведохме я на ортопед, и след цели три опита на ренгена и рев до небесата, разбрахме че всичко е наред и трябва само да следим отново да не се получи инцидент.

# 17
  • Мнения: 5 026
 Хайде и ние да се впишем! Вчера бяхме на консултация и не разбрах колко сме наддали-мериха го с различни кантари. Сега ми е малко притеснено дали не е гладен, стига ли му кърмата...
 Добре дошла на e_vurbanova  Hug

# 18
  • Мнения: 801
плевенски мами, не купувайте на децата си зеленчукови пюрета на Ам АМ, днес видяхме със Шнолка, (по-скоро аз го прочетох,де, тя успокояваше Марти,че се беше разбудил) копие от заповед на РИОКОЗ или каква там беше, че при проверка на тези пщрета е засечена недопустима стойност на нитрати в тях......заповедта е от март 2006 г. за изтегляне на зеленчуковите партиди от търговската мрежа

# 19
  • Мнения: 801
ето и сега не стана

# 20
  • Мнения: 1 951
newsm78 Защо онова важно нещо излиза като хиксче? Ето тук чети http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
плевенски мами, не купувайте на децата си зеленчукови пюрета на Ам АМ, днес видяхме със Шнолка, (по-скоро аз го прочетох,де, тя успокояваше Марти,че се беше разбудил) копие от заповед на РИОКОЗ или каква там беше, че при проверка на тези пщрета е засечена недопустима стойност на нитрати в тях......заповедта е от март 2006 г. за изтегляне на зеленчуковите партиди от търговската мрежа

Спокойно, това е много стара история, която се раздуха от медиите и мисля, че във форума се писа доста по нея. Аз лично съм запозната със случая. Имаше партида пюрета през месец март, в която бяха вложени суровини (моркови) купени от тържище в страната без документ за произход. Ясно е, че морковите са внос, но такива са всички моркови на пазара, които купуваме. Темата за внос на плодове и зеленчуци сега няма да коментирам. В тези пюрета са засечени по-големи количества нитрати, които не могат да навредят на детето Ви, защото на ден бебетата изяждат малко количество - не повече от едно бурканче. Това беше блъф на конкуренцията, която беше сгафила с пюретата, които произвежда и за да отклони вниманието накой "анонимен" е занесъл проби в лабория в Пловдив. Така се раздуха по медиите, че майките започнаха да връщат пюретата по магазините. Давайте спокойно пюрета, тази партида отдавна е изчерпана.   Simple Smile

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
извинявайте последна проба, их да му се невиди,намалих си снимката на 120 на 90 пиксела и пак не ще, а уж максимума бил 140 на 200
Furor, вместо да се мъчиш направи линийка в сайта, в който аз направих линийка на Вики. Кликни с мишката на надписа горе в ляво над линийката (Lilupe.com)  и сайта ще се зареди автоматично. Този сайт ти предлага да вмъкнеш снимка на детето от твоето лично PC без да е необходимо да я качваш предварително на друго място в мрежата (интернет). Ако имаш нужда от помощ се обади.

# 23
  • Мнения: 262
Ох, да ви се оплача.
Димана е отслабнала с 400 грама. Как е станало не знам. Яде си нормално, не е злоядо дете. Много се движи, но не чак така, че да отслабне толкова. Доста съм притеснена. Следващата сряда съм на консултация пак. Дано да е наддала поне малко.
Шнолка и Фурор, много е студено навън. Ще излизам  към 11.30. Остава ли си срещата на пейките до каскадата?

# 24
  • София
  • Мнения: 9 861
Атерг,дали пък кантара на педиатъра ви не греши нещо,възможно е напълно.Не се притеснявай,щом се храни и се чувства добре малката не мисля,че има някакъв проблем. Peace

# 25
  • Мнения: 262
Атерг,дали пък кантара на педиатъра ви не греши нещо,възможно е напълно.Не се притеснявай,щом се храни и се чувства добре малката не мисля,че има някакъв проблем. Peace
Ами не знам. И аз си го помислих, но откакто се е родила, само на този кантар я теглят.

# 26
  • Мнения: 801
извинявайте последна проба, их да му се невиди,намалих си снимката на 120 на 90 пиксела и пак не ще, а уж максимума бил 140 на 200
Furor, вместо да се мъчиш направи линийка в сайта, в който аз направих линийка на Вики. Кликни с мишката на надписа горе в ляво над линийката (Lilupe.com)  и сайта ще се зареди автоматично. Този сайт ти предлага да вмъкнеш снимка на детето от твоето лично PC без да е необходимо да я качваш предварително на друго място в мрежата (интернет). Ако имаш нужда от помощ се обади.
ами пробвала съм с такива линийки,дето се качва снимка,но след като си я пейстна в профила в подписа и после ми излиза като линк,а не се появява изображението

# 27
  • Мнения: 801
еййй,моа ли да съм толкоз простъа,докато вдяна,че всъщност не се копира самич интернет адрес, ами на картинката адреса от пропертис, а те хопрата са си го написали ясно,ееей, 6 месеца ми трябваше да загрея......
та по този повод да почерпя виртуално за половин годинката на Радост[/color][/size][/size][/b]само не ме карайте да слагам картинка с черпня,че пак ще се изпотя,ще ми трябва още 6 месеца да вдяна как се слага,шегувам се  Mr. GreenДикс,мерси

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честито, Furor!
Не се притеснявай, всички сме били така - ден, други месец, трети 6 месеца, четвърти така и не вдяват. Честит малък "ден-ден" както казва Вики.

# 29
  • Мнения: 262
Фурор, на тази снимка Драго като малък ли е?  smile3521

ЧЕСТИТИ ВИ 6 МЕСЕЦА! ДА Е ЗДРАВА МАЛКАТА РАДОСТ И ДА РАСТЕ ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт