Слънцето зад облаци наднича - ПЛЕВЕНското човече якенце облича

  • 13 075
  • 224
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 909
Честито и от мен на празнуващите!  bouquet

# 76
  • Мнения: 5 026
 Честит имен ден и от нас на празнуващите!
 Merian, днес питах една позната аптекарка за хомеопат и тя каза, че в Окръжна болница имало някаква д-р Илиева, май е педиатър.

# 77
  • Мнения: 801
http://www.infantino.com/Toys3.html
Радост нали има едни смешни чорапки с главички на зайче и на ъъъъ,някакво друго животно,ето още играчки на тази фирма,мнооо са готини, вижте ги

# 78
  • Мнения: 2 040
....

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 10:29 от Irena80

# 79
  • Мнения: 248
Честит имен ден на всички именици! Да е живо и здраво името им!
[/b][/color]
Atrakcia, ще попитам за тази лекарка. Благодаря  Hug

# 80
  • Мнения: 801
ехоооооо,какво става с Кайлъка? коя ще идва,да не се окажа самичка да ви чакам ?

# 81
  • Мнения: 262
Аз съм на линия. В 11,30 си взимам храната от кухнята и тръгваме.
Ако има други желаещи мами, хайде да се чакаме между 11,30 и 12 пред пункта на млечна кухня пред 2-ро ДКЦ.
Furor ти къде ще ни чакаш?

# 82
  • Мнения: 5 026
 Мислех да се появя на следващата ви срещичка, т.е днес, но се разболявам  Sad Дано бебо не прилепи гадните бацили. Приятна разходка!

# 83
  • Мнения: 801
аз ще ви чакам пред моя си блок, или по-добре пред Китайската стена към 12,30, сещам се, че Герито взима храната към 12 часа, а и тя искаше да дойде с Красчо......

# 84
  • Мнения: 801
Ехеееей, Зинаааа,драсвай по някой ред,да кажеш как е малчото....

# 85
  • Мнения: 801
Диксииии,виждам те че си туук, сега те хванах, ще идваш ли в кайлъка?

# 86
  • Мнения: 1 956
Ха, добър ден!
Кръщенето мина супер, изобщо не е ревал (той кога ли реве,де?) Даже се смя и през цялото време искаше да вземе свеща на кръсника.А когато попа пееше и Митко му пригласяше с лааа-лаааааа. Ето малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=72635
Аз няма да идвам в Кайлъка, защото си имам на гости баба, която е взела Митко още от снощи и сега съм самостоятелна бойна единица и ще видя на къде ще ходя  Mr. Green Ще мина по магазините да разгледам за обувки.Намислила съм си, че за тази зима ще си взема обувки в цвят бордо  Peace Днес ще отида да ги открия  Laughing

# 87
  • Мнения: 922
ЗДр, момичета
аз ще дойда на срещата, но само за мъничко - само да ви видя
щото имам страшно много работа - толкова страшно, че чак почвам да се плаша Joy
но ако не изляза сигурно ще откача  #Crazy hahaha
Петя, ще дойда 12,30-45 на ъгъла на светофара (ще се спусна от към гробището) все ще те видя от коя страна си Grinning. Може да ми се случи мъничко да закъснея (с бебе всичко се случва), но вие ме изчакайте.
Поздрави Grinning

# 88
  • Мнения: 922
еее, тоя Митко е голям сладур  Heart Eyes. Снимките са супер. Честито кръщене още веднъж (и на Димана също)
  bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • Мнения: 2 070
Уф, мислих, че утре ще ходите...Жалко, аз днес си пътувам вечерта и събота и недля ще съм с Яна по улиците... Дано се засечем...

Общи условия

Активация на акаунт