"Недоволните" от брака си жени...

  • 4 304
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Ние сме си екстра!
От мен да знайш: жената върти къщата. Ако не стават нещата, жената не е у ред.  Mr. Green Ей ся ме почнаха. Жената прави брака сполучлив. МъжО само пари трябва да носи. Ако се емне и тя за богатство... ойде коньо у реката. Мъж къща не върти.
Ми така де...мъжете без нас направо са загиналИ  Grinning

# 16
  • Мнения: 495
както казва свекито: "Добро е семейството, когато жената гълчи, а мъжът - мълчи"  Wink
не знам за другите, аз лично съм доволна от брака си  Peace

# 17
  • Мнения: 8 505
За пореден път съм на едно мнение с Кейси Peace

# 18
  • Мнения: 5 103


- променя ежедневието, еднообразието и бита
- променят децата и грижите около тях
- променят парите или липсата им
- променят се и хората и критериите им- променят се и първоначалните огнени чувства
- променят се отношенията и от намесващи се близки
- променят и още много други неща .....  

 Peace
Това все едно аз съм го писала Peace

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Тази тема е дълга и широка и няма еднозначен отговор. По същата логика можеш да питаш и мъжете къде са гледали. Ще ти отговаря така -

- променя ежедневието, еднообразието и бита
- променят децата и грижите около тях
- променят парите или липсата им
- променят се и хората и критериите им
- променят се и първоначалните огнени чувства
- променят се отношенията и от намесващи се близки
- променят и още много други неща .....  
Много точно. Времето тече, нещата се променят.
За да устои семейството на промените, трябва да има силни чувства или силни мотиви. Знам ли newsm78
 Peace
Peace направо можем да заключим темата

# 20
  • Мнения: 8 917
За да устои едно семейство на проблемите, трябва да има диалог.
Не драми в нета, не сълзливи и натоварващи теми и подобни...

Загубили се комуникацията, започват проблемите.
Не можеш да очакваш другия да те разбере без думи.
Не можеш да очакваш вината да е винаги чужда.
Бракът е борба и рутината пречи...

Лично аз, не чета сеирджийските теми в семейния форум. Най-вече са натоварващи...



Съгласна съм на 100%  Peace

# 21
  • Мнения: 5 299
За да устои едно семейство на проблемите, трябва да има диалог.
Не драми в нета, не сълзливи и натоварващи теми и подобни...

Загубили се комуникацията, започват проблемите.
Не можеш да очакваш другия да те разбере без думи.
Не можеш да очакваш вината да е винаги чужда.
Бракът е борба и рутината пречи...

Лично аз, не чета сеирджийските теми в семейния форум. Най-вече са натоварващи...



Съгласна съм на 100%  Peace
Обаче, когато и от комуникация не може да се докара -става страшно Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 220
Тю да се невиди,що не бях жена та да драсна и аз 2 думи  Sad Wink Sunglasses

# 23
  • Мнения: 2 716
Давай! Не се стеснявай! Драсни нещо, че да има какво да дъвча до края на вечерта.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 217
За да устои едно семейство на проблемите, трябва да има диалог.
Не драми в нета, не сълзливи и натоварващи теми и подобни...

Загубили се комуникацията, започват проблемите.
Не можеш да очакваш другия да те разбере без думи.
Не можеш да очакваш вината да е винаги чужда.
Бракът е борба и рутината пречи...

Лично аз, не чета сеирджийските теми в семейния форум. Най-вече са натоварващи...

Hямам какво пове4е да допълня Peace  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 495
Нямам брак, не мога да кажа какво е Laughing, но пък живеем заедно повече от 6 месеца, ходим от 3 години и кусур..Доволна съм и още как, угажда ми, уважава ме, и най-важното ме обича.Как няма да съм доволна HugЕ, разбира се има дразги и при нас, няма начин, но бързо се сдобряваме PeaceСпоред мен, начинът двама души да се разбират и да са доволни един от друг, е че трябва да се правят компромиси-както от едната, така и от другата страна Simple Smile

# 26
  • Мнения: 437
Ние сме си екстра!
От мен да знайш: жената върти къщата. Ако не стават нещата, жената не е у ред.  Mr. Green Ей ся ме почнаха. Жената прави брака сполучлив. МъжО само пари трябва да носи. Ако се емне и тя за богатство... ойде коньо у реката. Мъж къща не върти.

Абсолтно правилно!
А какво става когато мъжа съвсем не носи достатъчно пари, не е постигнал почни нищо в развитието си и очевидно няма амбицията да направи нещо конкретно, въпреки, че му се иска?но затова пък жената е тази, която носи повече пари, и е амбициозна и се развива и, и , и, и...
А, и гледа и къща и деца и все е моторчето дето дърпа напред? Само дето няма сили да дърпа и мъжа си, щото той сам не може?

А такава ситуация обмисляли ли сте?  Flutter

# 27
  • Мнения: 46 518
Повечето недоволни не са живяли преди това заедно с мъжете си и като станат едно домакинство откриват, че ежедневието не е само излизане на кафе и секс, а  е свързано с много задължения, от там си мисля, че идва разминаването  newsm78
Ние живяхме 4 години на семейни начала преди да се бракуваме и разлика няма Stop

# 28
  • Мнения: 2 716
Ние сме си екстра!
От мен да знайш: жената върти къщата. Ако не стават нещата, жената не е у ред.  Mr. Green Ей ся ме почнаха. Жената прави брака сполучлив. МъжО само пари трябва да носи. Ако се емне и тя за богатство... ойде коньо у реката. Мъж къща не върти.

Абсолтно правилно!
А какво става когато мъжа съвсем не носи достатъчно пари, не е постигнал почни нищо в развитието си и очевидно няма амбицията да направи нещо конкретно, въпреки, че му се иска?но затова пък жената е тази, която носи повече пари, и е амбициозна и се развива и, и , и, и...
А, и гледа и къща и деца и все е моторчето дето дърпа напред? Само дето няма сили да дърпа и мъжа си, щото той сам не може?

А такава ситуация обмисляли ли сте?  Flutter
В тая ситуацията - дамата е и мъж и жена, а джентълменът е едно от децата. Тук нямаме семейство. Затова им е трудно. Жената е свръх властна и смята, че съпругът й за нищо не става. А той е смачкан и се държи като мухльо. И най-важното - те вече не се подкрепят взаимно.  bowuu

# 29
  • София
  • Мнения: 2 381
Миналата седмица художничката от филма "Синьо лято" каза една фраза, която аз я казвам от години: "Съжителството между мъж и жена не е лесна работа." Когато се съберат да живеят заедно много хора си виждат кусурите, които може и преди да са били пред очите им, но да са били заслепени от любов и да не са ги видели. Вижда се какъв е човекът всъщност. Според мен много често с годините хората се променят - било то под влияние на отговорностите и децата или заради работата, парите, роднините и т.н. Лео много точно го е написала.

Общи условия

Активация на акаунт