Кога изникна първият зъб на бебчето Ви?

  • 6 265
  • 156
  •   1
Отговори
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Здравейте мами! ами това ме вълнува защото ние вече сме на седем месеца, а още нямаме нито един зъб Thinking И сега не знам да се притеснявам ли или  newsm78

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 20:15 от Mopsy

# 1
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
за моето първо  зъбче не мога да кажа, но на сина ми (вероятно това питаш  Wink) на осем месеца и десетина дена

# 2
  • Мнения: 35 968
моят първи зъб е изникнал преди 30на години, та не помня точно кога Simple Smile
на децата - на около 4 месеца и двете ве4е бяха "озъбени" Simple Smile

# 3
  • Мнения: 456
На 3 месеца, но не мога да гласувам, защото го няма в анкетата. Няма значение,че нямате зъбче. Това нищо не значи. Ще излязат наведнъж. Laughing

# 4
  • Мнения: 4 392
Е, сега... трябва да смятам.  EmbarassedПреди 32 години и 6 месеца, май. newsm78 Помня, че много ме болеше. Sad


На дъщеря ми първият и зъб и изникна на 7 месеца.  Малко след него проби и вторият. На първият си рожден ден беше само с 2 зъба, като зайче. hahaha Сега е с 8. 
Няма за какво да се притесняваш. Няма да остане без зъби. Peace

# 5
  • Мнения: 663
На 7-ем месеца

# 6
  • Мнения: 601
    На Мони на 5 месеца и 10 дена първото зъбче и сега пробива Hug
    Не се тревожи това не е повод за притеснения,по скоро е наследствен фактор ,зъбоникненето варира в широки граници от 4 месеца -до годинка.
Имам приятелка ,детето и е на 9 месеца ,а има вече 7 зъба  Rolling Eyes, а на другата ми приятелка детето и е на 1 година и 3 месеца и още няма нито един зъб,и двете деца са си напълно нормални,а на нея самата първото зъбче и е поникнало когато е била на 1 година и забележи 7 месеца Crazy,така че,всяко дете различно ,без зъб няма да се разминете Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 290
Преди три дни проби първото зъбче - на 8 месеца

# 8
  • Мнения: 992
на 7 месеца излезе първото зъбче, вече имаме 5 и 6-тото е на път

# 9
  • Мнения: 115
Здравей и моя син е на седем месеца, а още няма зъб. Няма от какво да се притесняваш все ще пораснат, а колкото по-късно толкова по здрави щели да бъдат.

# 10
  • Мнения: 7 474
Нямаш повод за притеснение  Peace

# 11
  • Мнения: 2 849
На 6 месеца .

# 12
  • София
  • Мнения: 626
На 9 и половина

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 916
В никакъв случай не се притеснявай. Почти на всички дечица, с които общуваме им излизат по-късно зъбчетата. Моят Марти има едно зъбче и половина, а виждаш колко е голям newsm62 Първото се появи когато беше на 10 мес и десетина дни, а второто чак преди 3-4 дни. А горните все още не са тръгнали. На мен ми беше много сладък и без зъби и му виках шърбава баба

# 14
  • Мнения: 476
Не си спомням. Трябва да питам майка ми.

На синът ми първото зъбче му излезе в деня, в който навърши шест месеца. На другия ден му излезе и това до него. Следващото беше седмица преди да навърши една годинка.

# 15
  • Мнения: 2 013
Според майка ми първият ми зъб ми е изникнал на 3 месеца и няколко дни.

А на моите деца - някъде 8-9-месечни бяха, не помна, срам Embarassed Embarassed

# 16
  • Мнения: 6 164
На 5 и 22 дни. Преди седмица.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 133
На 9 месеца. Ако много се притесняваш, питай д-ра ви дали мисли, че трябва да му направи някакво изследване за калций. Една педиатърка (след преглед за друго) ни беше препоръчала повече вит. D за ликвидиране последиците от евентуален прекаран рахит в началните месеци. На една позната и двамата й синове изкараха първо зъбче след годинката, не знам да имат проблеми.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Моя 1ви зъб е излязъл на 1.4г. Дияна ме изпревари - 6м.

# 19
  • Мнения: 2 614
Моят - не помня, но майка каза, че на 3 месеца! hahaha Но на Калина на 4 месеца! Поздрави от нас!
Мопси, нали знаеш, че няма смисъл да сравнянаш с това когае поникнал при другите деца! При всяко е индивидуално!  bouquet

# 20
 newsm78 Не си спомням била съм мн малка. Но на малката на 7месеца  и две седмица на рдто на баща си.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 578
На Наско 1-ят зъб му излезе на 11 мес и половина. Не се притеснявай. Казаха ми /понеже и аз се бях притеснила/, че може и след 1 г. да излезе първото зъбче.

# 22
  • София
  • Мнения: 281
на 10 месеца и половина й изби първото зъбче. нямаш повод за притеснение! сега моята принцеса има почти всички зъбки - останаха да се появят само 4-те задни кътника и с първия етап от зъбоникненето ще е готова!  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 186
Моето слънчице е на 9 месеца и половина и още няма зъб и аз така се притеснявам ама казват че колкото по късно толкова по добре Thinking-вече правим първи стъпки самички пък без зъби Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 5 391
Вчера, на 6м и 11 дни Laughing

# 25
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Изникнаха 2 наведнъж, а не един - в петия месец. За първия учебен ден се показаха Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 362
На 4 месеца.След това голяма пауза-чак на 9 мес. избиха и др.зъби.И започнаха като гъби-един след друг.

# 27
  • Мнения: 8 917
Към годинката Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
15 дни преди да навършим годинката.

# 29
  • Мнения: 2 000
На Митко първият му зъб излезе като беше на 6 месеца без 2 дни. А на Пламен още няма изгледи да му излиза зъбче.

# 30
  • Мнения: 4 399
И за какво искаш да се притесняваш?  Laughing

На мене малко преди да навърша 6 месеца.  Laughing А дъщеря ми още си ходи беззъба.  Laughing Затова не мога да се включа в анкетата.

# 31
  • Мнения: 207
На Ники първото зъбче изби седмица преди да навърши годинка. След това веднага се появи и второто. Сега чакаме горните Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 360
На седем месеца Laughing

# 33
  • Мнения: 3 611
Янис беше около 8мия месец, когато му поникна zъбче. То май две наведнъж се покаzаха.... ама помня ли вече...

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 537
Първото и зъбче ми беше подарък за рождения ден - 11 месеца newsm51

# 35
  • Мнения: 2 550
Не знам, не помня кога ми е изникнало първото зъбче newsm78

# 36
  • Мнения: 4 392
На 9 месеца. Ако много се притесняваш, питай д-ра ви дали мисли, че трябва да му направи някакво изследване за калций. Една педиатърка (след преглед за друго) ни беше препоръчала повече вит. D за ликвидиране последиците от евентуален прекаран рахит в началните месеци. На една позната и двамата й синове изкараха първо зъбче след годинката, не знам да имат проблеми.
Извинявам се за ОFF-а. Embarassed
malina, не разбирам тънката мисъл на тази педиатърка. newsm78 Не е сигурна, че сте имали рахит, но ви е препоръчала витамин Д-то, така ли?

# 37
  • Мнения: 8 505
На 7м.А последният-малко преди 2г.Край,приключи се със зъбите (поне засега).

# 38
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
На 7 м.

# 39
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На почти седем месеца!

# 40
  • София
  • Мнения: 44 122
Първия в края на 4-тия месец, втория седмица по-късно вече на 5 месеца...Wink

# 41
  • ГО
  • Мнения: 3 955
На 5 беше,когато изникна първия,а 20 дни по-късно и втория.

# 42
  • Мнения: 2 171
На Алекс първите 2 зъбчета излязоха на 3 месеца, сега са на път кучешките и скоро ще имаме 16 зъбчета, но на мен нашата работа ми се струва не съвсем нормална. Иначе познавам бебчета, на които първите зъбки пробиха около годинката, така че е много индивидуално и мисля, че няма от какво да се притесняваш Grinning

# 43
  • Мнения: 5 790
На 8 месеца беше.

# 44
  • Мнения: 5 577
Мама е до 15:30 на работа, после ще я питам.  Laughing

# 45
  • Мнения: 27 524
Моят не помня, на бебето ми...няма го моят отговор, понеже на 3 месеца изкара два  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 35 957
на 4 месеца

# 47
  • София
  • Мнения: 4 966
Ах,аз си мислех на малкия кога Rolling Eyes
Неговия на 10 месеца чак.
Моят на годинка Laughing

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
За моят не помня, на Жасмина на 6 месеца, а седмица по-късно и втория.

# 49
  • Мнения: 2 910
Първият зъб й изби чак на 1г.и 1м.

# 50
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Маркирах "по - късно".
10 дни преди да направи 1год.

# 51
  • Мнения: 397
Бяхме на 6 месеца, когато ни излязоха 2 зъбчета наведнъж.
Mopsy, няма повод за притеснения - всяко дете е индивидуално!
На едни им излизат зъбчетата по-рано, на други - по-късно!

# 52
  • Мнения: 3 089
на детето на 10-я месец. сега е почти на година и има вече 6-7 зъба.
моят - на 6 м.

# 53
  • Мнения: 702
В края на петия месец ни израстнаха две зъбчета на веднъж. Няма защо да се притесняваш при всяко дете е различно.  Чувала съм даже, че колкото по- късно изникнат зъбчетата, толкова са  по- здрави.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 133
На 9 месеца. Ако много се притесняваш, питай д-ра ви дали мисли, че трябва да му направи някакво изследване за калций. Една педиатърка (след преглед за друго) ни беше препоръчала повече вит. D за ликвидиране последиците от евентуален прекаран рахит в началните месеци. На една позната и двамата й синове изкараха първо зъбче след годинката, не знам да имат проблеми.
Извинявам се за ОFF-а. Embarassed
malina, не разбирам тънката мисъл на тази педиатърка. newsm78 Не е сигурна, че сте имали рахит, но ви е препоръчала витамин Д-то, така ли?

И аз се извинявам за ОFF-а. Embarassed
Каза, че има индикации, че е изкарал на 2-3 месеца, защото е наддавал много бързо тогава (прегледът стана на ок. 6 месеца). После нашата ЛЛ каза, че не смята, че е имал. Така и аз досега не съм съвсем сигурна имал ли е или не.

# 55
  • Мнения: 5 299
На 9 месеца и 27 дена се озъби Mr. Green, После до година и 4 месеца беше само с 4 зъба, и за един месец и се напълни цялата уста Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 3 679
Моят син е на година и почти 2 месеца, а още няма зъб- не съм се шашнала -ама хич Laughing

# 57
  • Мнения: 448
Детето изкара първото зъбче на 1г и 2м , но на 2г все още имаше само 8. За мен самата родителите ми казват, че съм изкарала първото на 1г и 3м, и после много бавно са ми никнели. Баща ми обича да се шегува че съм ходила 3 години с 3 зъба. tooth

# 58
  • София
  • Мнения: 3 688
мойте са изникнали сравнително рано
на мъника също,първото точно в денякогато ставаше на 6месеца и след два дена второто

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И при двамата в края на десети месец. Моят също е би със закъснение, но не помня точно кога. tooth

# 60
  • София
  • Мнения: 124
Моят син е на 8 месеца и все още няма зъби.Когато поникнат тогава,не се притесняваи изобщо Peace

# 61
  • Мнения: 3 042
На малкият на 8м, а на каката на 6м.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 621
На 6м и половина. Peace

# 63
  • Мнения: 356
     На 8 месеца беше моето сине, когато проби първото зъбче. Party

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На 5 месеца и половина Peace

# 65
  • Мнения: 437
На 6 месеца. Три дни след първото се показа и второто ни зъбче.

# 66
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
На 9,5 месеца и за 2 седмици изникнаха 4 зъба.

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
По заглавието- не си спомням, трябва да питам майка си  Stop
Ако става въпрос за детето ми- на 8 месеца.

# 68
  • Мнения: 1 058
На 10м. му излезе първото зъбче, а сега ни излезе и първия кътник

# 69
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
на 9 месеца.

# 70
  • Мнения: 1 272
Моят зъб не помня, но на дъщеря ми ден преди 7. месец Joy

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4 969
на 4 месеца

# 72
  • Мнения: 5 299
По заглавието- не си спомням, трябва да питам майка си  Stop
И аз точно фиксирах заглавието, и се замислих Joy

# 73
  • Мнения: 2 254
на 26  август 2006 година .
иначе и аз мисля ,че ще е по-добре да поправиш заглавието на темата Wink

# 74
  • Мнения: 510
На 6 месеца и половина.

# 75
  • Мнения: 4 621
Някъде около 6 месец мисля newsm78

# 76
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На бебо първият зъб излезе на 7месеца и два дни. На каката - на 5месеца.

# 77
  • Мнения: 46 520
На 6.5 месеца.

# 78
  • Мнения: 465
И на двете ми деца към 6,5 -7 месеца което си е доста рано Peace

# 79
  • Русе
  • Мнения: 659
На 5 месеца, сега вече има 8 зъба и май никнат още, защото е доста нервна

# 80
  • Мнения: 85
На синът ни първият зъб се появи точно, когато навърши 6 месеца, вторият се показа ден-два по-късно. Сега сме с пет и шестият е на път.

# 81
  • Мнения: 3 334
на почти 9 м. бяхме,когато ни никна първото зъбче!

# 82
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на по 6м. и двамата ми се озъбиха Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 555
На 7 месеца излезаха два на веднъж ! Не се притеснявай на една приятелна детето е на 1г и 5м и още няма зъбче, тя се беше шашнала, но без причина защото всичко е ок и няма място за притеснения ! Досега не съм чула или видяла дете без поникнали зъби  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 259
Първите два излязоха н а 8 м и десетина дена.

# 85
  • Мнения: 2 381
На 6,5 месеца-2 зъба Mr. Green
Не се притеснявай, всяко дете е различно.

# 86
# 87
  • София
  • Мнения: 7 040
На 9 месеца. Не се притеснявай, няма дете останало без зъбки.

# 88
  • Мнения: 1 666
Беше точно на 1 септември, така че  - на 8 месеца и половина!

# 89
  • Мнения: 1 427
на 1г. и 2м.За 40 дни избиха 5 зъба Simple Smile

# 90
  • Мнения: 596
На 6 месеца- първите два, сега на 9 месеца се показва третия.

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
на 10,5 месеца, втория малко след годинката

# 92
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
На 7,5мес. Но колкото по-късно толкова по-добре, особено ако се кърмите. Не бързай. На мен ми казваха "Да си виждала голямо дете без зъби?И на твоето ще пораснат"

# 93
  • Мнения: 468
На мен на 5 мес. и половина, на сина ми на 6 месеца, а на щерката на 1 год. и 2 седмици.

# 94
# 95
  • Мнения: 1 233
Сега ни никне - страшна работа е! Рев и чудо...

# 96
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
някъде към 6-7 месец беше

# 97
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Точно в деня, в който стана на 6 месеца забелязахме първото зъбче. Peace

# 98
  • на село
  • Мнения: 1 028
Гласувах с последната опция, просто защото още нямаме нито един зъб Sad
Нейсе!
Ще чакаме! Laughing

# 99
  • Мнения: 948
Към 6-тия месец.  Wink

# 100
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
На 7м. и 13 дни!

# 101
  • Мнения: 742
На 6 м. и 5 дни. Чувала съм от бабините дивотии че колкото по късно избиват толкова по здрави били обаче дали е вярно???

# 102
  • Мнения: 4 392
На 6 м. и 5 дни. Чувала съм от бабините дивотии че колкото по късно избиват толкова по здрави били обаче дали е вярно???
И според мен е бабина "дивотия" Laughing.

# 103
  • Мнения: 3 405
На 3 месеца, но и аз не гласувах, няма опция за 3 месеца.

А после млечните зъби ги смени с постоянни на 5 години, не на 6-7.  Grinning

# 104
  • Мнения: 3 932
В края на 5-я месец се "озъбихме", но не смятам, че има място за притеднение по този повод...

# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
И на двете деца между 5 -ти и 6-ти месец

# 106
  • tardis
  • Мнения: 329
Още няма нито едно зъбче, така че ви водим Simple Smile
И аз се притеснвах, но педиатърката каза, че няма нищо страшно и те всъщност избивали и в момента но бавно и много зъбчета наведнъж... Ще видим.
Иначе храната на каша отдавна не я иска, иска да си гризка и успява (не знам как) и без зъбчета да дъвче, явно венците й са достатъчно твърди.

# 107
  • Мнения: 160
Първото зъбче на сина ми изникна на ден преди навършване на година

# 108
  • София
  • Мнения: 700
Калоян е на 11 месеца и още няма зъбче. Вече започвам да се притеснявам. Четох, че късното пробиване на зъбките може да е признак за рахит, също така ако не изникне до 1г. е добре да се направи снимка, за да се види дали има зъбни зародиши. Всички ми казват, че няма място за притеснение, но все пак ми е притеснено.

# 109
  • София
  • Мнения: 2 164
На 1г.

# 110
  • Мнения: 419
На 7 месеца.

# 111
  • Мнения: 29
Каката до 13я си  месец имаше най-чаровната беззъба усмивка на света, което не и пречеше да бърбори безспир, при това правилно, а не на бебешки и да си хапва всичко.
Първият зъб на бебчо се показа точно, когато навърши 9 месеца.

# 112
  • Мнения: 432
на 1 год проби

# 113
  • Мнения: 573
На 8 месеца ни изникнаха два .

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 404
Точно на 6 м.

# 115
  • Мнения: 7 803
на тони около 7ми месец. на теди на година и нещо

# 116
  • Мнения: 657
 На 5 месеца ни изникна зъбче.Не се притиснявай на моят първи братовчед-първият зъб му изникнал на 1г и 3месеца Simple Smile,при всяко дете си е индивидуално

# 117
  • Мнения: 3 092
Цитат на:
 link=topic=134111.msg2528146#msg2528146 date=1160853652
Здравей и моя син е на седем месеца, а още няма зъб. Няма от какво да се притесняваш все ще пораснат, а колкото по-късно толкова по здрави щели да бъдат.
Това не е вярно!Просто още една градска легенда. Naughty
mariasb не се сърди , но е така.стоматолог ми обясни че "здравината" на зъбите е генетична и всичко се унаследява.Ако родителите ти имат здрави зъби ще имаш и ти и така нататък Grinning
По темата - ние още нямаме зъби , но не мисля че трябва да се безпокоиш. Ще ви пораснат! newsm53

# 118
# 119
  • Мнения: 514
 Точно като навърши 8 месеца му проби първото зъбче.

# 120
  • Мнения: 1 059
7 месеца

# 121
  • Мнения: 113
имам една позната и те са на почти година а си нямат зъбче така че не мисля че твоят случаи е за притеснение

# 122
  • Мнения: 949
Ние сме на 9 месеца и също все още нямаме зъби.

# 123
  • Мнения: 1 000
На Габи първото зъбче ме боцна на една годинка....един месец....без един ден.....след месец и половина ще направи 5 годинки.....вече имаме пломби....така че в нашия случай това че като изникнат късно са по-здрави....не важи
Мони още няма зъби....дано да ни поникнат скоро

# 124
  • Мнения: X
На баткото на 4.5 мес.,на малчо-на 4 месеца....за здравината им още е рано да се каже...

# 125
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
На кака Еми на 10 месеца и половина има перфектни зъбки на този етап слава Богу. Бебето още няма и за сега нямат намерение да излизат. То се вижда ама да кажа, че е на 4 месеца и половина.

# 126
  • Мнения: 369
Нашето първо зъбче изникна на 1г и 2м ( предно горно ) ,Но се оказа че си имаме два кътника преди това .  #Crazy които въобще не съм забелязала ooooh!. Сега вече на 3г имаме две пломби точно на тия кътници дето израстнаха първи .(не мога да кажа точно кога). Така че и това за късното израстване на зъбчетата не значи че ще са по здрави поне и в нашия случай. Simple Smile

# 127
  • Мнения: 46
в началото на 7 месец  първото  и след 2 дни и второто зъбче

# 128
  • Мнения: 3 205
Мопси, нашето първо зъбче изникна на 6 месеца без 3 дни. Но на бебето на едни наши познати първите 2 зъба (при това - 1 горен и 1 долен резец) изникнаха на 10 месеца. Така че не се притеснявай, човек без зъби няма.

А колкото до това, че по-късно изникналите зъби са по-здрави - не е вярно. Аз съм имала 12 зъба нма годинка, а брат ми - 2. Е, той е човекът с по-развалените зъби. Въпросът опира най-вече до устната хигиена, яденето на храни с калций, плодове и зеленчуци и ограничаване на тестените изделия и сладкото.

# 129
  • Мнения: 3 456
На 5 месеца. На наше познато детенце чак на 11 месеца, това нищо не означава- не е притеснително! Споко!

# 130
  • Мнения: 592
Точно когато навърши 6 месеца - но от стоматоложката ни знам, че човек без зъби няма, така че споко. Според мен е по-тревожен е въпроса: Кога ще падне и последния зъб? Joy Joy Joy

# 131
  • Мнения: 56
Първото зъбче проби на  седем месеца и половина.

# 132
  • Мнения: 1 809
На 10 месеца - първите 2 зъбчета и то горните  Laughing

# 133
  • Мнения: 361
на 8 месеца,в момента чакаме третото Wink

# 134
  • Мнения: 5 255
На 8 м. ни изби първото зъбче.
Няма място за притеснение - на някои деца избиват рано, на други дори след 1 г.  ooooh!

# 135
  • Варна
  • Мнения: 1 131
На 11 месеца. ooooh!

# 136
  • Мнения: 163
На 3 месеца, но не се притеснявай - колкото по късно пораснат зъбките, толкова по - голям е шанса те да са по-здрави и явно има нещо вярно,защото в момента сме на 9 год.и има около 10 пломби на млечните зъби - не ми се мисли после какво ще е! newsm78

# 137
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Няма място за притеснение. Аз също се бях притеснила, че моята дъщеря до годинката нямаше зъб в устата. Но тогава педиатърката ми каза:"Дете със зъб се ражда, без зъби не остава". Е, на годинката и избиха първите две зъбчета, а останалите започнаха чак на годинка и два-три месеца. Затова пък сега (да чукна на дърво), няма и едно кариесче или някакъв проблем. Не знам доколко е вярно, но съм чувала, че колкото по-късно избият зъбките, толкова по-здрави са те.

# 138
  • Мнения: 1 655
При моето бебче първите зъбчета избиха на 5 месеца!

# 139
  • София
  • Мнения: 6 998
На 6 месеца се появи първото зъбче,а в момента има 3 броя  Laughing

# 140
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
На 7 месеца

# 141
  • Мнения: 1 873
на 8 месеца

# 142
  • Мнения: 432
на 11 мес и половина.

# 143
  • Мнения: 3 205
На 6 месеца.

# 144
  • Мнения: 5 393
На 7 и половина месеца

# 145
  • Мнения: 832
На 5 и половина месеца.

# 146
  • Мнения: 214
на 5 месеца

# 147
  • Мнения: 2 019
на 9месеца

# 148
# 149
  • Мнения: 3 500
На 4 месеца й изникнаха едновременно двата долни зъба.

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 08:57 от Selia

# 150
  • Мнения: 2 807
Дани - на 8 месеца.
Ива - на 10 месеца.
Мони - още няма.

# 151
  • София
  • Мнения: 480
на 5 месеца

# 152
  • Мнения: 94
на 5 месеца

# 153
  • Мнения: 1 382
Точно на 6 месеца

# 154
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
На 5 месеца и една седмица.

# 155
  • Мнения: 1 427
На 1г и 2м.

# 156
  • Мнения: 683
На 8м изби първия, а до годинката имаше вече 4 зъбчета. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт