Искам да споделя, пък дано ми олекне

  • 4 938
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 753
Супер обяснение!!! повярвай му за твое добро!!!  Peace И да е имало нещо, нали сега няма нищо  Wink

# 16
  • Мнения: 1 581
Според мене да провериш до колко часа е стоял с баща ти е много лесно. Така че ако е стоял до 1 часа, не виждам нищо чудно в историята, а да е забърсал нещо в 1 посред нощ ми е малко вероятно, освен ако не е някой супер изпечен в тая дейност  Wink  А това няма как да не го знаеш, ако е така. Ако беше моят мъж- за него тая история пасва идеално, би спал на хотел, "спал" със сигурност  Laughing

Ааа, и после би ми казал, а аз бих се ядосала, че прави такива простотии, че се притеснява от майка ми и баща ми, че вместо да е с нас, ходи по хотели... Така че ако твоят е искал да си спести подобни емоции - ето защо не ти е казал  Wink

# 17
  • Мнения: 7 474
Ако до сега не си имала съмнения в него и му вярваш , забрави случилото се  Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Ама вярно тия истории с ключовете са ми много странни, и друг път съм се чудила newsm78Моят мъж спи на хотел минимум 2 пъти седмично, ама никога не съм му намирала ключове по джобовете LaughingКак става така, че вашите мъже си ги изнасят от хотелите, не си го обяснявам Laughing

# 19
До колкото знам ключ от хотелска стая се връща  Thinking

И аз така знам, как така ще си излезне с ключа в джоба? Сигурна ли си, че ключа е от хотел?

Да, сигурна съм.  Знам, че хотелски ключове се връщат, но все пак портиера не те проверява на входа дали си го оставил. В стила на мъжа ми е да забрави да го остави като излиза и ако рецепциониста е бил разсеян - останал си е в него.
защо не го е върнал? да не е регистриран още? Sunglasses


Не ми се вярва, малко нанагорно ще му дойде, все пак хотела не е по 20 лв на вечер

Ако до сега не си имала съмнения в него и му вярваш , забрави случилото се  Praynig

Наистина до сега (вече 5 години) не мие давнал поводи за съмнения, но.... винаги има но

# 20
  • Мнения: 3 537
гледай как ще се държи следващите няколко дни. newsm78

# 21
  • Мнения: 1 058
Забрави, че ще стане лошо.

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
гледай как ще се държи следващите няколко дни. newsm78
Дано е вярно това, което е казал, аз съм склонна да вярвам на хората!

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аааа, такова нещо няма как да се забрави, все ще те човърка червейчето. Все пак много странно, че не го е върнал newsm78 И другото обяснение е странно, как като знае , че ще спи на друго място, ще забрави колко е часа? Аз бих предпочела да разровя нещата, вместо винаги да ме гризе съмнение.

# 24
  • Мнения: 1 559
И на мен много не ми се вярва на историята му...защо няма да ти каже ,че е спал на хотел..малко странно.И как така якето му се въргаля близо година в колата? newsm78

# 25
  • Мнения: 2 259
Незнам каква е тази история с яке от една година в багажника.Н е са ли се обади ли от хотела?Аз съм страшна ревнивка и няма да мога да седя на едно място докато не се обедя100% в истиността и фактите.Ако мислиш,че с времето ще забравиш случая ,не рови.Аз съм човек на истината и дори да е най страшната ,искам да я знам.Пък нека ме боли.Толкоз мъка ми е минала през душата ,че....
Сега като се замисля,трай си мило!Но ако с нещо се промени в отношенията,рови здраво!Аз съм с теб!

# 26
  • Мнения: 8 917
Щом си  звъннала и си му дала време да си измисли версия, значи вътрешно искаш да НЕ знаеш за евентуална изцепка. Тогава не ти трябва да ровиш!
Който иска да научи истината пита на 4 очи и слуша не толкова думите, колкото езика на тялото.
Вярно е Peace

# 27
  • Мнения: 215
Според мене да провериш до колко часа е стоял с баща ти е много лесно. Така че ако е стоял до 1 часа, не виждам нищо чудно в историята, а да е забърсал нещо в 1 посред нощ ми е малко вероятно, освен ако не е някой супер изпечен в тая дейност  Wink  А това няма как да не го знаеш, ако е така. Ако беше моят мъж- за него тая история пасва идеално, би спал на хотел, "спал" със сигурност  Laughing

Ааа, и после би ми казал, а аз бих се ядосала, че прави такива простотии, че се притеснява от майка ми и баща ми, че вместо да е с нас, ходи по хотели... Така че ако твоят е искал да си спести подобни емоции - ето защо не ти е казал  Wink

По-интересното е защо като е стоял до 1 с баща ти не е останал да спи все пак у вашите. Достатъчно близки сте  нали?
Съвета ми е все пак да провериш за коя дата става въпрос и дали наистина е възможно да си ходиш с ключ в джоба без да го върнеш. Би ти направило впечатление все пак като бръкнеш по джобовете и видиш, че си забравил ключа на хотела. Твоя или е страшно разсеян или адски хитър!!!

# 28
  • Мнения: 215
И на мен много не ми се вярва на историята му...защо няма да ти каже ,че е спал на хотел..малко странно.И как така якето му се въргаля близо година в колата? newsm78

Уж една година се въргаляло, пък преди месец спал на хотел  newsm78

# 29
  • Мнения: 3 537
Според мене да провериш до колко часа е стоял с баща ти е много лесно. Така че ако е стоял до 1 часа, не виждам нищо чудно в историята, а да е забърсал нещо в 1 посред нощ ми е малко вероятно, освен ако не е някой супер изпечен в тая дейност  Wink  А това няма как да не го знаеш, ако е така. Ако беше моят мъж- за него тая история пасва идеално, би спал на хотел, "спал" със сигурност  Laughing

Ааа, и после би ми казал, а аз бих се ядосала, че прави такива простотии, че се притеснява от майка ми и баща ми, че вместо да е с нас, ходи по хотели... Така че ако твоят е искал да си спести подобни емоции - ето защо не ти е казал  Wink

По-интересното е защо като е стоял до 1 с баща ти не е останал да спи все пак у вашите. Достатъчно близки сте  нали?
Съвета ми е все пак да провериш за коя дата става въпрос и дали наистина е възможно да си ходиш с ключ в джоба без да го върнеш. Би ти направило впечатление все пак като бръкнеш по джобовете и видиш, че си забравил ключа на хотела. Твоя или е страшно разсеян или адски хитър!!!
На мен по-ми прилича на хитър. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт