Какви сокчета (разтворими чайчета) пият децата ви?

  • 2 611
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Какви сокчета (разтворими чайчета) пият децата ви?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Сок на Хип и Кинелла - но го няма в отговорите и гласувах за "други".

# 2
  • Мнения: 27 524
Никакви  Naughty

Готовите сокчета и чайчета са едни от най-големите боклуци и са тотално ненужни  Stop

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ганчев, Теди, Сонда...
Вече давам и други, но сме по - големи.

# 4
  • Мнения: 8 505
Чай на Хип- (почти) никаква полза от него,сокове-домашни и на Фрутек,но като цяло сокове пиеше рядко.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Сок на Кинела и Ганчев смесени с вода 1:1,но ако дъщеря ми пиеше чиста вода скоро нямаше да опита сокове.

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Понякога чай на Хип, иначе само домашно приготвени сокове!

# 7
  • Мнения: 437
По-често домашни, но когато нямам време давам и готови - Хип, Гербер и Бебевита.

# 8
  • Мнения: 992
домашно приготвени  Peace

# 9
  • Мнения: 5 362
Соковете на Ганчев нещо не ги иска напоследък.Пие си най-обикновени натур.сокове и чайове.

# 10
  • Мнения: 1 097
Bebivita един чай ми бяха подарили с копър, за над 2м. Слагам по малко във водата, чиста не иска да пие. А ако не пие и много вода (освен кърменето  на поискване) имаме проблеми с бъбреците  Confused

# 11
  • Мнения: 4 978

Пък и не ги харесва. Плодовете и пюретата вършат работа засега. По-нататък ще видим.

# 12
  • Мнения: 1 910
Никакви. Много е малък да го наливам с излишна захар.

# 13
  • Мнения: 942
И ние засега никакви,но ще следя темичката ,че и ние скоро сигурно ще пропием Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 000
Никакви.

# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Чайчета отдавна не й давам. Сокове й цедя, а и давам и на Сонда соковете от моркови, също и едни детски й купуваме от Метро, но не помня марката.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Никакви, преди пиеше Ганчев или домашно приготвени

# 17
  • Мнения: 5 299
Сега, каквито има в магазина. Като по-малка пиеше на Ганчев.

# 18
  • Мнения: 2 019
ганчев и теди

# 19
  • Мнения: 2 171
Чайчета на Хип - детски, за храносмилането, фруктов, шипка и малина и др. Тях ги пие вместо вода. А сокове пие Kinella, Bebivita, Hame, Kadife, Наша Марка, общо взето почти всякакви.

# 20
  • Мнения: 5 391
Не съм давала сок все още.

# 21
  • Мнения: 2 126
Никакви сокове не ще.След като сравнително късно се захранихме(към 5 месец)и изстисквах плодове.Пиеше по съвсем малко,а после направо ги отказа.Да не говорим че с биберно нищо не иска да пие,по 20мл вода я изпие я не на ден.

# 22
  • Мнения: 6 164
Хип в началото - много малко, няколко дни. Вече никакви. Затова гласувах с двете опции. Предпочитам да пие вода и да яде плодово пюре вместо сок.

# 23
  • Мнения: 8 917
Никакви.

# 24
  • Мнения: 46 573
Никакви  Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 64
 Hug  chefМиналото лято Гого изобщо не искаше да пие вода, и аз прибягвах до една хитринка - слагах в нея съвсем мъничко сок (фреш, а понякога и от тези на Ганчев). Просто не ми се искаше да свиква с по-сладкото, а и мисля, че колкото и в съдържанието да пише че не съдържат захар и консерванти все пак има (да не говорим за натуралните сокове).  Така сега Гого предпочита водата или пък домашно изцедения сок или сварен чай. Joy

# 26
  • Мнения: 1 233
На Ганчев- рядко. Гледам повече домашни да й давам.

# 27
  • Мнения: 3 042
Сокове на - Hipp  , Gerber , Bebivita пиеше моят бандит.
Сега вече е голям и пие други сокчета.

# 28
  • на село
  • Мнения: 3 965
Сок така и не поиска да пие, дори прясно изцеден.
Чай пие - шипка или от Биопрограма - смесени.

# 29
  • Мнения: 4 392
Никакви.

# 30
  • Мнения: 6 390
Никакви.

# 31
  • Мнения: 316
Пие на Hipp чая от копър и Blevit лайка, копър и анасон.

# 32
  • Мнения: 962
На Ганчев и дом.приготвени

# 33
  • София
  • Мнения: 1 252
До момента никакви, едва като захраня мисля да започна да давам. Засега и захранване не планирам  smile3521

# 34
  • Мнения: 2 849
Hipp  , Gerber ,  Bebivita , Semper ,тези сокчета давам .Чай само в началото давах на Хип .

# 35
  • Мнения: 1 341
Никакви

# 36
  • Мнения: 114
Никакви

# 37
  • Мнения: 2 381
Никакви не пие.

# 38
  • Мнения: 1 165
Сокчета засега никакви,защото сме малки за тях.
А чайчетата спрях,защото са сладки и заради тях ми отказваше водичката,а предпочитам ,когато е жадна да пие вода,а не подсладен чай.

# 39
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Пие на Хип чайче от копър и за храносмилане, много ни е трудно акането  Sad

# 40
  • Мнения: 127
Пие чай на HIpp( детски над 4 месеца), а сокчета само домашн изцедени или когато пътуваме й давам на Ганчев.
 чиста вода не иска да пие

# 41
  • Мнения: 1 666
Разтворими чайчета на Хипп (харесва всички, които съм му давала) и сокове на Кинела(предимно червени плодове и мултивитамин).

# 42
  • Мнения: 867
От готовите сокове не бих давала на детето си-само химия и консерванти.
Пие рядко сокове-но винаги прясно изцедени-моркови,ябълки.
Чайовете по същата прицина не давам от готовите!

# 43
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Никакви.
НА бебета сокчета и чайчета не са нужни, а сега си гризе ябълки или каквито плодове има в сезона.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз давах на Ганчев 2-3 седмици през 3-тия месец, но след това реших, че са излишни и ги спрях. Сега от онзи ден започнах да давам разреден на Гербер, защото са без захар и разни други добавки, но нямам намерение да му давам много сок или пък чай, защото се кърмим на поискване.

# 45
  • Мнения: 6 461
Купени сокчета много рядко давам.В повечето случаи е било тогава когато им подарят на децета. Simple Smile
Аз цедя пресни сокове и на двамата от какъвто плод имам в момента ,а също така и чайчета приготвям в къщи Simple Smile

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 561
Никакви! Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 3 880
Никакви Naughty.
Още е малък за сокчета.

# 48
  • Мнения: 2 271
Домашни,Ганчев, Блевит,Хип!Вече е голяма и пие всякакви натурални сокчета!

# 49
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Никакви.
НА бебета сокчета и чайчета не са нужни, а сега си гризе ябълки или каквито плодове има в сезона.

Също! Peace

# 50
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Давам предимно домашно приготвени;
ако няма, Ганчев, като ги разреждам с вода.
чай не пие много;
опитвам се да му давам домашен липов или шипков, но не го иска.

# 51
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Когато Ивчо беше бебе само домашно приготвени сокчета му давах. Сега си позволявам и на Ганчев сокчетата, много рядко домашни му давам. Иначе чайчета от билки не му давам, че има алергия...

# 52
  • Мнения: 1 259
Соковете ги правя от пресни плодове,а вечер пие Успокояващ чай на Хип
 ( уж да спи по-добре).

# 53
  • Мнения: 8 242
Никакви. Малки сме още  Mr. Green Ще давам домашни евентуално, но предпочитам да гръзе пресни плодчета  Peace

# 54
  • Мнения: 2 407
Ганчев, Сонда, едни полски и чайче Хип плюс български.

# 55
  • Мнения: 510
В началото давах чай на Хип против колики, а сокове сега-домашно приготвени най-вече като имам сигурна продукция.

# 56
  • Мнения: 2 885
Никакви.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 561
Ние още сме малки, но му давам прясно изцедени плодове /ябълки и моркови/, а чайче му варя от билки /копър и анасон/ против колики.
Честно казано и двете трудно ги пие, а аз не го и насилвам  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 448
Нито вода, нито сок  Tired

# 59
  • Мнения: 118
разтворими чайчета на  хип ,иначе semper ,gerber ,bebevita сокчета

# 60
  • Мнения: 376
Никакви, защото не иска да пие.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 920
Разтворимо чайче давах на Хип  против колики до 4-тия месец. Освен с лечебна цел не бих давала такъв чай. Затова не гласувах за Хип.
Сокчета - когато нямах сокоизтисквачка и нямах време за прецеждане смарля давах понякога от тези на Ганчев. Сега давам  домашен мултивитамин - сбор от няколко плода и съм сигурна, че така е правилно.

# 62
  • Мнения: 27 524
А, появил се е и моят отговор, мерси, гласувах  Peace

# 63
  • Мнения: 5 790
Никакви. Отказва да пие всичко, различно от чиста вода.

# 64
  • Мнения: 160
синът ми пие всякакви сокове(детски,натурални,домашни) и боза много обича,чай правя   от пакетчетата,различни  видове(но предимно за попара,го ползваме)  Wink

# 65
  • Мнения: 2 663
По време на коликите пише чая на Хип.По време на захранването и сега 2 пъти дневно пие току-що изцеден сок от каквото имам вкъщи в момента.Ако сме на разходка или просто не сме вкъщи купувам Хип

# 66
  • София
  • Мнения: 1 544
Мноооооооооого рядко пие сок и то като сме  навън. Винаги предпочита в нас чайче да и сваря от липа или тези в пакетчетаи то ми казва без мед.

# 67
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз по принцип съм против даването на сокчета, така че когато реша да му дам, винаги е най- доброто- домашно

Общи условия

Активация на акаунт