Какви сокчета (разтворими чайчета) пият децата ви?

  • 2 606
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Чайчета отдавна не й давам. Сокове й цедя, а и давам и на Сонда соковете от моркови, също и едни детски й купуваме от Метро, но не помня марката.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Никакви, преди пиеше Ганчев или домашно приготвени

# 17
  • Мнения: 5 299
Сега, каквито има в магазина. Като по-малка пиеше на Ганчев.

# 18
  • Мнения: 2 019
ганчев и теди

# 19
  • Мнения: 2 171
Чайчета на Хип - детски, за храносмилането, фруктов, шипка и малина и др. Тях ги пие вместо вода. А сокове пие Kinella, Bebivita, Hame, Kadife, Наша Марка, общо взето почти всякакви.

# 20
  • Мнения: 5 391
Не съм давала сок все още.

# 21
  • Мнения: 2 126
Никакви сокове не ще.След като сравнително късно се захранихме(към 5 месец)и изстисквах плодове.Пиеше по съвсем малко,а после направо ги отказа.Да не говорим че с биберно нищо не иска да пие,по 20мл вода я изпие я не на ден.

# 22
  • Мнения: 6 164
Хип в началото - много малко, няколко дни. Вече никакви. Затова гласувах с двете опции. Предпочитам да пие вода и да яде плодово пюре вместо сок.

# 23
  • Мнения: 8 917
Никакви.

# 24
  • Мнения: 46 520
Никакви  Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 64
 Hug  chefМиналото лято Гого изобщо не искаше да пие вода, и аз прибягвах до една хитринка - слагах в нея съвсем мъничко сок (фреш, а понякога и от тези на Ганчев). Просто не ми се искаше да свиква с по-сладкото, а и мисля, че колкото и в съдържанието да пише че не съдържат захар и консерванти все пак има (да не говорим за натуралните сокове).  Така сега Гого предпочита водата или пък домашно изцедения сок или сварен чай. Joy

# 26
  • Мнения: 1 233
На Ганчев- рядко. Гледам повече домашни да й давам.

# 27
  • Мнения: 3 042
Сокове на - Hipp  , Gerber , Bebivita пиеше моят бандит.
Сега вече е голям и пие други сокчета.

# 28
  • на село
  • Мнения: 3 926
Сок така и не поиска да пие, дори прясно изцеден.
Чай пие - шипка или от Биопрограма - смесени.

# 29
  • Мнения: 4 392
Никакви.

Общи условия

Активация на акаунт