SOS за ноктите

  • 2 700
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 952
Аз съм за прием на витамини и минерали през устата.
И то на по-високи дози.
Мерца е слаб, но Ривалид и Пантогар, както и Фитофанер са добри.

# 16
  • Мнения: 113

[/quote]
Колко пари е тази база?
[/quote]
    Mamo Zaike za sajeelenie e skapi4ka, kato oniq na OPI - ama deistva.Sega polzvam na OPI ot 15 lv.,koqto i ti si si kupila i v momenta sam 18 den s edin i sa6t lak.Dove4era 6te  pusna  snimka kak izglejdat.No i rakavtsite i masloto s masaj ne sa za preneebregvane.I az pih predi tova Mertz - ama ne mi pomogna za dalgo.Efekta be6e vremenen.Moje bi trqbva da se kombinirat ne6tata.No ima edin nepriqten efekt ot pieneto na Mertz - napalnqva se  Mr. Green

# 17
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз съм за прием на витамини и минерали през устата.
И то на по-високи дози.
Мерца е слаб, но Ривалид и Пантогар, както и Фитофанер са добри.
PeaceОсвен  ноктите,ще заздравят и косата

# 18
  • Мнения: 6 461
Здравейте мами Hug Ноктите ми са ужасни меко казано.Чупят се много и едвам растат. Слагам витА ама само от него няма много ефект newsm78.МНОООГО ви моля ако знаете някакви мазилца домашни или купешки няма значение споделете ги.Много мерси предварително  bouquet
С интерес  ще следя темата ,че аз съм на същото положение Wink

# 19
  • Мнения: 167
Добре бе мами къде ги намирате продуктите на OPI В София? newsm78

# 20
  • Мнения: 583
Добре бе мами къде ги намирате продуктите на OPI В София? newsm78
в по-скъпарските козметични салони, където лакират с О.P.I. можеш да си поръчаш. знам, че вносителят им е на ул. бузлуджа, но дали от тях можеш да си вземеш-не знам. newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 1 544
Миналата седмица си взех заздравителя на OPI от офиса на Стар Нейлз на ул.Дунав 38

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 01:20 от Майка Зайка

# 22
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Йод. Има голям ефект, ползвай старо шишенце или само четка от лак и мажи само ноктите и след това сложи тъмен лак. Като ученичка се мажех и сега ноктите ми са много по твърди от преди, но аз сбърках като не си мажех края на ноктите и сега там се цепят. Ефекта е дългосрочен, а не само докато се мажеш, както е при продуктите които се продават.
При мен Мерц-а не ми помогна, ама никак нито за ноктите нито за косата.

# 23
  • Мнения: 18 542
Аз може ли да попитам как така йод-а заздравява ноктите при това дългосрочно? Не се заяждам, просто ми е любопитно.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 479
При мен Мерц-а не ми помогна, ама никак нито за ноктите нито за косата
При мен също нямаше ефект Wink. Никакъв. А пия сигурно 3 опаковка Мерц за нокти и коса и 2 опаковки от Anti Age серията. Ефект 0. #Cussing out
Нито заздравителят за нокти ми помага, а бе нищо! И с маслото на Икаров се мазах и във зехтин се топих и какво ли още не опитах ooooh!. И все същите гадни, меки, люспещи се нокти. Outta Joint
Само за един момент лятото имах 'просветление' някакво по въпроса и то след морето. Не знам каква връзка има, но за един определен период след това, имах класически маникюр. Ама след това- всичко си беше по старому. Sunglasses

# 25
  • Мнения: 875
забелязала съм следното - когато се храня добре и ноктите ми изглеждат много добре, а когато разваля качеството на храната си - веднага се отразява на ноктите ми. иначе единственото нещо, което правя понякога е следното - в гореща вода капвам малко олио или зехтин и си потопявам ноктите за десетина минутки. не знам дали действа, но определено и не вреди Simple Smile а относно мерца - пила съм преди много време и единствения страхотен ефект беше, че се увеличи окосмението по тялото  ми. за косата и ноктите - не знам, може и там да е имало положителен ефект. така че съм малко резервирана към тези медикаменти.

# 26
  • Мнения: 155
Имах същия проблем и го реших така: известно време пиех бирена мая.Отделно вечер намазвах ноктите с изцеден лимонов сок или затоплен зехтин. Слагаш памучни ръкавици и така приспиваш. Когато се лакирах задължително основата ми беше заздравител. Забравих за изрязването на кожичките. Успех!

# 27
  • Мнения: 3 248
Мога да ти препоръчам маслото за нокти на Икаров, а също и балсама за нокти на Биотрейд. Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Има масло на Икаров за нокти, много е добро, но трябва да се магат постоянно, 1 месец всяка вечер.
Това помогна и при мен. И до сега преди всяко лакиране ползвам това масло.

# 29
калмацинът е много добър, пия го и ноктите са здрави, не се чупят и растат адски бързо

същото и за коса, постригвам се вече всеки месец, кожата също заздравява доста

ефектът за косата идва след месец някъде, ноктите за две седмици стават перфектни, гладки, розови, и си личи че са здрави без никакъв лак dance

а преди ми се чупеха много и се люспеха, въпреки че ги режа до дъно

препоръчвам на всички Калмацин или таблетки калций за ноктите - тия работи дето се мажат, само замазват факта, че ви липсват витамини и минерали -  ИЗПИТАНО newsm10

Общи условия

Активация на акаунт