Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 91)

  • 27 109
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 531








Ех, ама що така решават да пускат фрагмани по никое време Hands Minus1 Joy

        Пускат фрагмани по това време,за да се чудим ние сънуваме ли вече или е истина-Серкан Болат ,страхуващ се от децата,неискаш ,а където е малката пакостница ,и той е около нея. Май само с лудетината проявява търпение и спокойно разговаря.
         Благодаря за превода,Али.

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 00:14 от Leddel

# 691
  • Мнения: 514
Славена, Честит рожден ден!
Бъди щастлива!

Толкова е очарователен Керем, че изобщо не му трябва да е красив.😚🙂😉Просто е неустоим и покоряващ !

Започнахме втори сезон много силно и вълнението ми покрай този сериал се засилва все повече. Това е магия!

# 692
  • Мнения: 773
Учи я да стреля с лък и ѝ купува сладолед!! Ох, кое дете не би искало така да не го обичат! 😆
А там където Еда го прегръща, пак са спомени, защото на Серкан косата е пусната и Еда няма бретон! 😋

# 693
  • Мнения: 2 130
Така го виждам аз - Ще излъжат, че детето не е на Еда, а на някоя друга, все още плодовита дама. Съдя от реакцията на Айдан. Ако не й били казали, то ще реши, че е дъщеря на Еда. Демееек - при появата на Кираз и малкия карфиол, на когото името забравих, то сигурно Мело ще се развика нещо и всички ще й повярват.
Относно въпросите на Серкан, май няма да са за Черешка, а за това дали Еда има някой до себе си. Нали крие нещо, Серкан си мисли, че е мъж сигурно. Естествено, че неговите жени не могат да си имат половинки, освен него. Очи за друг да нямат, освен за него 😆
Еда ще се опасява, че пита за дъщеря им, той ще говори за друго и пак ще стане развален телефон... Пък знае ли човек какяо е решила Айшето Simple Smile

# 694
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301








Ех, ама що така решават да пускат фрагмани по никое време Hands Minus1 Joy

        Пускат фрагмани по това време,за да се чудим ние сънуваме ли вече или е истина-Серкан Болат ,страхуващ се от децата,неискаш ,а където е малката пакостница ,и той е около нея.
         Благодаря за превода,Али.
Точно! Joy

И аз благодаря Али, Мира, Гугутка Flowers Tulip Flowers Tulip Flowers Tulip

Нинче, споделям мнението ти. Пък и красотата е до време, но с харизмата не е така Wink

# 695
  • Мнения: 932
Налбантова, Sparkling Heart мислим еднакво! Предполагам, че Мело ще отведе малката, а Еда и Айфер ще кажат, че Кираз е дъщеря на Мело и Бурак.

Айдан след репликата на Кираз, че е алергична към ягоди, ще се досети, че вече е баба. Сейфи ще подклажда огъня и Серкан ще чуе техните предположения. Може би, затова казва на Еда, че иска първо да чуе истината.

Дано да има повече сцени с малката черешка, че е много сладка!

# 696
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Леле, аз да реша да обърна малко гръб на телефона и те фраг пуснали....

# 697
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И аз като Налбантова - мисля, че въпросите на Серкан няма да са свързани с Черешка. Рано е още да разбере... Но, Сейфи и Айдан ще се досетят със сигурност.

Малкия карфиол Satisfied

# 698
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Понвже някой (не помня точно кой) каз че нв му отварят линковетв на Али, да сложа тук един бърз превод

Еда: Какво да направя, направо да кажа ли на Серкан? Без да му мисля, какво толкова ще стане?
Еда: Серкан
Серкан :Еда
Айдан : Ако не ми кажат, бих помислила това момиче за дъщеря на Еда. Толкова си приличат.
Кираз: Имаш ли дете?
Серкан : Не. Не е за мен това
Кираз : Личи си
Сейфи : Да ти дам ли ягодка?
Кираз : Имам алергия към ягоди
Еда: И аз имам неша, за които много съжалявам. За които не съм ти казвала
Серкан :Какви са?
Айдан : А ако е истина това, което мисля...
Серкан :Може да ми каже
Айдан :А ако ни играят някакъв голям номер...
Сейфи : Бащата на детето...
Айдан: А ако не сме видели истината?
Серкан :Щом беше толкова важно нещо, , ще ми кажеш истината

****/

Докатп Серкан го е ударил на ревност, май Айдан бързо ще включи че нешо не е наред.
За Серкан иначе като хп гледам ако така "не обича и не иска" дете, представям си какво ще е като заобича...
Кираз продължава да ми пълни сърцето. "Личи си" 😂😂😂

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 00:46 от Aлекcандрa

# 699
  • София
  • Мнения: 13 625
Я как се забавляват "Партньорите". А Керем не може да стои мирен. Много е палав.


Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 00:56 от БлагаВест

# 700
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
И му ходи да е такъв. Придава му чар. Дали зашото ми е симпатичен (юеко казано), но ако беше нкой друг би минсе сторило инфантилно,. А при него е топно катп малко дете, дето само мисли пакости, но ме можеш. Да мумсе скараш, защото сърце не ти дава. И само се усмихваш отстрани.

# 701
  • Мнения: 519
Сливена, честит рожден ден  !☺❤🌷 Бъди здрава, щастлива и благословена ! Много поводи за радост и сбъднати мечти  през новата лична година !



Али, Мира, Гугутка, Алекс , благодаря ви за експресния превод !

Flowers HibiscusМакар и бавно ще започне да се разплита възела , да изплува тайната за Кираз и многото въпросителни свързани с детето-кой е бащата, на колко години е, алергията към ягодите...както и неизказаните и неизживяни неща между Еда и Серкан.
 Айдан и Сейфи ще се досетят предполагам чия дъщеря е Кираз. А при Серкан  със сигурност ще възникват много въпроси , ще започне да го разяжда  съмнението - какво крие Еда от него : има ли си някого , има ли друг мъж в живота и... Но едва ли може и да си представи засега какво точно крие...Изненадата за него ще е огромна и май ще е абсолютно неподготвен за ролята на баща.
Колкото и да се  усуква,  премълчава , крие истината за детето въпрос на време е да се разбере истината....Няма нищо  тайно , което да не стане явно, нито пък скрито.... Кога ще се разкрие тайната - ще решат СЦ ,те държат топката. Предполагам ще я тупкат по-дълго време, за да задържат вниманието на зрителите , да бъдат достатъчно заинтригувани, да поддържат напрежението и постепенно да разбулват  тайната за детето и както и да подреждат  пъзела в живота на Еда и Серкан. Преди да си дойдат нещата на мястото им-те първо се объркват доста, ситуацията изглежда смущаваща ,неясна ,но в един момент всичко  се нарежда по възможно най-добрия начин / надявам се /.
Търпеливо  ще почакаме да видим как ще стане това ....

Flowers HibiscusВ последно време съм доста ангажирана и не можах да се включа  в обсъжданията ,коментарите в темата. Но винаги ви чета с голям интерес и удоволствие.Надявам се да имам повече възможности през следващите дни.

Flowers Hibiscus Втори сезон на сериала започна много силно и обещаващо. Няма и спомен от задънената улица в края на първи сезон. Осезаемо се усеща кой твори - вълшебната Айше Кутлу.

Първи и втори сезон- паралели





















Лека нощ !❤

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 07:48 от akvamarin007

# 702
  • Мнения: 10 226
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден изпълнен с много вълнуващи моменти и добро настроение Simple Smile

# 703
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Добро утро и от мен

# 704
  • Мнения: 295
Добро утро! Много харесвам Еда ,когато спонтанно прегръща Серкан- изблик на чисти и неподправени чувства.Светла душа си е тя, няма как да скрие тази своя доброта.
Сладък Серкан- така ,както нямал време за деца, не искал деца и т. н ,така  се сблъска челно с Черешка, така я изчака  да си набере къпините,така ѝ купува сладолед, говори си с нея  и то, когато все още не знае истината, а когато я научи....Бог да му е на помощ!
  А Черешка- умница , непукистка , чаровница-няма да ѝ устои Серкан Болат,както не устоя на майка ѝ, само се прави на голямата работа / отвън- дърво, отвътре -памук/.Sparkling Heart

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 08:21 от Mery18

Общи условия

Активация на акаунт