Червено вино снощи пих!

  • 4 467
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 998
А като пи червено вино, после целувка от Анна имаше ли? Mr. Green

# 16
"А ти мъж ли си???"

Незнам какво значи мъж според теб.

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И го докарах до два литра. Счупих чашата, философствах, бях велик и си легнах.
Днес- разкарах фамилията по целия град по задачи. Сготвих. Измих прозорците.Измих съдовете. Почистих къщата.Загледахме филмче, отворих си бира.
"ПАК ли" беше реакцията. Това нормално ли е ?   newsm78

След такава програма, какво по-хубаво от чаша бира или чаша вино? Това е моето мнение!

# 18
  • Мнения: 10 758
Кво скочихте на човека бре? Нищо лошо не е направил, той сам си каза.Пил е и без да иска е счупил една чаша.Е голема работа.На другия ден е компенсирал, като е отменил жената в домакинските й задължения.След това е седнал да си почине с една бира.Не е почнал пак да се налива с 2л вино.

# 19
  • Мнения: 3 164
 Thinking
хубаво....било ти е сладко-пил си, макар и над.но да си свършил всичката тая работа за 1 ден-е, просто не ти вярвам Stopне , че не е възможно, но не и от мъж Outta Joint

п.п.странно, не ти се оправдава екранното име Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 451
не , че не е възможно, но не и от мъж Outta Joint


Отново стереотипи. Толкова ли е трудно да приемете, че има мъже, които не само домакинстват, но и се справят по-добре от жените?  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 164
не , че не е възможно, но не и от мъж Outta Joint


Отново стереотипи. Толкова ли е трудно да приемете, че има мъже, които не само домакинстват, но и се справят по-добре от жените?  newsm78

има-да.но някак си не ми се връзва да пиеш 2л. алкохол и на следващият ден да си изключително деен Tired или глава ще те цепи или ще ти се драйфа Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 451
Е тук мисля си права. Аз ако изпия 2 литра вино, цял ден не ме търси за абсолютно нищо  Sick

# 23
  • Мнения: 3 164
Е тук мисля си права. Аз ако изпия 2 литра вино, цял ден не ме търси за абсолютно нищо  Sick

видя ли Simple Smile....и аз от опит пиша Crazy макар количеството да беше по-малко и макар да съм от чевръстите Flutter

# 24
  • Мнения: 1 451
Тва самореклама ли беше за чевръстите  smile3534

# 25
  • Мнения: 3 164
Тва самореклама ли беше за чевръстите  smile3534

истина е, който й да попиташ за мен-ще ти го каже Grinning но честно казано понякога ми се иска да съм повлекана Rolling Eyes но темперамента не ми го позволява ooooh!

# 26
  • Мнения: 220
Е тук мисля си права. Аз ако изпия 2 литра вино, цял ден не ме търси за абсолютно нищо  Sick

Да бе да,ний у наше село за закуска ги мааме тия две кила винце  Sunglasses
А иначе сериозно - всичко си зависи от физическото и психическото състояние - може и 50-100 грама да ме омагьосат,може и бутилчица(твърд алкохол) да вкарам за 4-5 часа на маса и после да ми е ОК,стига да съм на кеф,сит, спокоен (което е най важното) и щастлив Sunglasses

# 27
  • Мнения: 1 451
Тва самореклама ли беше за чевръстите  smile3534

истина е, който й да попиташ за мен-ще ти го каже Grinning но честно казано понякога ми се иска да съм повлекана Rolling Eyes но темперамента не ми го позволява ooooh!
Няма да питам, ще решат, че си търся жена  bowuu

# 28
  • Мнения: 3 164
истина е, който й да попиташ за мен-ще ти го каже Grinning
Няма да питам, ще решат, че си търся жена  bowuu
[/quote]

 умно Mr. Green
шегаджия Joy

# 29
  • Мнения: 5 299
Де бре, оставете ме жив!!!!
Ама като пишеш у женски форум - няма как да стане Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт