"Пълна промяна" в България!Бихте ли участвали?

  • 8 810
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 885
И аз смятам, че най-нуждаещите се, трябва да се възползват. Иначе просто не е честно!

# 91
  • Мнения: 750
Нямам нищо против някой да ме подхване сериозно и да ме претапицира. Не че и сама не бих могла да се справя поне с половината от "слабите" си места, но все се оправдавам с липсата на време. А и средствата не са от порядъка на джобните ми.

Една нова висококаратова усмивка, виждащи без оптика очи, профил ненапомнящ за последния български цар и бюст, който не се влияе от земното притегляне биха ми дошли добре.

Ако към всичко това добавим екстри като контролиран престой във фитнеса, смислена консултация относно прическата, грима и нов стил на обличане - коя жена би била недоволна. Аз поне със сигурност бих приела с радост някой да ми причини такова нещо.

Ако обаче ще говорим за това кой НАИСТИНА би трябвало да се възползва от подобен шанс, това вече е една друга тема.

# 92
  • Мнения: 1 446
...нещата които бих коригирала са:
*отслабване и стягане,но с фитнес
*стесняване на носа
*повдигане на гърди
*едни холивудски зъбки
опа май не е малко Confused Embarassed

+ корекция на зрението (астегматизъм с диоптър) Само без липосукция - много е вредна

# 93
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не, никога не бих участвала!

# 94
  • Мнения: 293
Камелия!!! за бой си!  Laughing

всъщност не смятам, че (освен ако не си краен, драматичен случай), единствено външната промяна би ти спомогнала за по-добро самочувствие.

Увереността идва отвътре. Ако не се чувствам прекрасна, какво ме грее, че младежът смята  дупето ми за перфектно??! (да ми е жив и здрав, де, не се оплаквам от слепотата му  Mr. Green )

Има мн други начини да изглеждаме добре, свежи и готини. А за тия, дето искат силикон - цял живот мечтая за малка цица, вие искате наляти, какво значение има всъщност?? Ей така ни минава животът, в недоволство... кому е нужно?

# 95
  • Мнения: 529
По принцип бих участвала, но с онези американските доктори, не и с български Thinking Thinking
Не съм сигурна в професионализма им, честно.
А и има нещо друго - сигурна съм, че тук няма да се захванат с наистина тежки случаи, а само с такива, при които би имало бърз видим ефект - цици, носове, малко диетка....
Докато в САЩ ми се струва, че залагат повече на вече по-възрастни хора, при които освен дефекти по рождение има и стареене, отпусната кожа или направо висяща в следствие на отслабване. Задължително им правят лазерни операции на очите.


 newsm10

# 96
  • Мнения: 4 068
Айде дайте координати за участие де. Търсих през Гугъла, но нищо не открих. Запалих се много да запиша мама пък белким я изберат.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
не бих участвала, въобще не съм човек, който би си показал някакви комплекси, свързани с тялото, по телевизията.
Ако ще променям нещо - ще го правя без шум.

# 98
  • Мнения: 1 492
Ааа нема да ме биеш. Ще отивам Crossing Arms. Така хем ще стана по-хубава, хем ще има матрИЯл за Клюкарника. Ще пишете- Хей, това нашето момиче, колко хубаво станало  4470

# 99
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да бих сменила и избелила зъбките  и малко силиконче,че положението е плачевно след раждането.Имам и други кусури но няма да нахалствам.

# 100
  • Мнения: 4 187
Не, не бих участвала на този етап .

# 101
  • Мнения: 4 806
не, не бих участвала по редица причини...

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Да!

# 103
  • София
  • Мнения: 3 390
Обожавам го това шоу, но не бих се подложила.Виж на частична промяна-да!

# 104
  • Мнения: 147
Да, бих участвала!

Общи условия

Активация на акаунт