AVON само за представители - III

  • 16 549
  • 355
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
И е сладко,като се облизваш.

# 16
  • София
  • Мнения: 291
Момичета, някоя ползвала ли е това червило със златния флакон? Интересуват ме отзиви за него, че съм му хвърлило око.
Да ,имам Champagne - най-светлото, има много брокат, направо не се изтрива, все ти блести устата.
Да, и аз имам едно от тези червила. Много ми харесва, едно от любимите ми е, точно защото има брокат и е трайно  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 291
И е сладко,като се облизваш.
Laughing Това е самата истина, много гот  Sunglasses

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
Моля ви, отговорете ми, важно ми е, със сигурност има интернет-пускащи-поръчки!

Един въпрос към тези от вас, които пускат поръчки по интернет - като си пусках поръчка последния път забелязах, че има вариант за маркиране на мястото на доставка. Избрах си пункт, различен от Централния офис - избрах Л. Кошут. От скоро ли е това, защото преди зоналната ми беше казала, че по интернет не можеш да избираш къде да ти отиде поръчката - само на Централния ги карали (преди на Орлов Мост, сега на Цариградско шосе по-горе). Та, да разчитам ли че ще ми я доставят на Л. Кошут. В поръчката ми пише - PUP1, а досега май пишеше PUP0011, т.е. за централния... Дано има такива от вас, които избират други пунктове за доставка, че да съм сигурна че работи...
 

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
ми не помня какво избрах, но си ми дойде в локалния офис  newsm78

ти за експресна ли питаш?

# 20
  • Мнения: 985
 HugБлагодаря ви! Ще си взема и аз такова червило, дано само си отговарят на цветовете в брошурата.  bouquet

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 252
Да се запиша и аз. Благодаря за каталога.   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 2 901
ми не помня какво избрах, но си ми дойде в локалния офис  newsm78

ти за експресна ли питаш?

Не, не ми е експресна. А ти ако не си го избрала съзнателно (т.е. има си го автоматично) п подразбиране отиват н Централния офис, но въпросът ми беше дали някой е изпробвал изрично други места за доставка. Може пък и централния да ти е по-удобен.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
Никога не съм си получавала редовна поръчка в Централния офис, само в разни локални дето непрекъснато ги местят, напоследък на колкото се може по-гадни места в центъра.
Значи по подразбиране ми идват в локалния.

# 24
  • София
  • Мнения: 291
Да, от тази кампания и поръчващите през интернет могат да избират пункт на доставка. Преди по моя молба координаторката ми транспортираше поръчките в друг пункт, защото централния офис ми е ужасно далече.

# 25
  • Мнения: 2 716
 Валентина извинявай, чете оставих да чакаш. И да се пържиш в собствен сос  Twisted Evil
Само експресните поръчки се получават задължително в централен офис. И никъде другаде. Ако не посочиш къде искаш поръчката, тя автоматично се изпълнява в пик-ъпа на зоната ти. Ако си от една зона, а ти е по-удобен пок-ъп на друга, само тогава посочваш къде искаш да ти изпратят поръчката.
 Amidala  ти да не си от 1-ва зона?
Kleo_80 изчисти си кутията! Няма как да ти пратя съобщение!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 105
някоя от мамите, която е пускала вече поръчка от К12, има ли продукти по недостиг ? Аз сега кат си гледам текущия баланс за поръчката която трябва да си взема в четвъртък, не ми излизат неща за около 25 лв, т.е.явно няма да пристигнат #Cussing out

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Сега отидох и аз да си проверя баланса- 161,70 лв., поръчката ми е 210 лв., май всичко е ок, няма да имам недостиг Peace.

# 28
  • Мнения: 990
Моля, някой ако е получил кантарчето да каже спешно става ли за нещо, че утре пускам поръчка, а мислех да е за подарък на приятелка и не ми се иска да се излагам  Embarassed

# 29
  • Мнения: 35 971
някой писа, но не помня кой, че бил добър, механичен и си струвал

Общи условия

Активация на акаунт