Ох, пак за бъгитата...

  • 2 350
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 399
Вчера продъжих с огледа на бъгитата. Май се оказва че при нас хартанското бъги го няма по магазините. Можели да ми го поръчат по каталог. Това и аз го мога и при това за по-малко пари, но не искам да купувам количка която не съм видяла. Когато търсех стол за хранене се оказа че е много важно да се изпробва, защото не всичко което изглежда добре е лесно за използване. И така хартан май отпада като бъги. И тамън се бях наканила да купувам Пег Перего, когато изпробвах новото бъги на Кико и сега пак съм раздвоена. Кико според мен е по-добро, по-стабилно, много по-лесно за сгъване, разгъване и манипулиране. Само дето е 1.9 кг по-тежко от Пег Перего и още сега ми тежи когато го оборудвам със слон. Докато Пег Перего го вдигам без проблеми и със слона. Та, така, продължавам да се двоумя... Thinking

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пробвай и това и ще се триумиш.....това е на серио3но.....

# 17
  • Мнения: 7 605
Вяра, Щифтунг Варентест са тествали бъгита това лято, ама ресултатие са платени  Rolling Eyes  Само раzбрах, 4е най добро било на Пег Перего, лайт модела.

Други отzиви zа МакЛарен няма ли?  Sad

# 18
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Татяна, аз имам Макларън. Много съм доволна, лек, много лесно се сгъва. Има няколко позиции на облегалката, така че дребната като заспи се смъква и може да си спи сравнително удобно. Има не много голям кош отдолу( аз съм свикнала с голямата кошница на Грако). Лесно се управлява, макар че колелата и са малки.  Но при нас  няма сняг и не знам как ще е. И много товар носи, беба около 10 кила и още толкова багаж. Единствено на Ели не и хареса, че седалката не се изправя под прав ъгъл и е леко облегната назад, но свикна. Но мисля, че на всички бъгита облегалките им са така. Аз я купих когато дребната проходи и тя сама си се качва и закопчава.
Но въпреки това за зимата, макар че Ели е почти на две години ще си ползвам голямата количка Грако. Тук зимата много духа, дъждобрана на количката е винаги сложен и е много по-добре за нея. Макларъна също има дъждобран, но все пак е бъги и бебка не е защитена добре през зимата.  Но да допълня, че тук нямам никакви проблеми при пътуване с градския транспорт, независимо с бъгито или количката.

# 19
  • Мнения: 4 399
Амей, такава не съм виждала и не знам дали изобщо ги има при нас, но честно казано съм малко скептична към триколките. А ако са бъгита пък съвсем ме хваща страх. Иначе това явно е много лекичко както разбрах от линка който си пуснала.

Татяна, блягодаря за напомнянето, не се бях сетила да погледна в Щифтунг варентест. Пег перего има 2 лайт модела (или поне аз толкова съм видяла), но проблема е че при единия облегалката изобщо не пада до легнало положение. При другия се води че пада, но това не е точно моята представа за легнало положение. А за мен това е важно. Иначе и двата са много леки.

# 20
  • Мнения: 7 605
Дорет, много ти благодаря zа отzива   bouquet  Кой модел имаШ? Аz се оглеждам zа пролетта, zимата Ще иzкарам с комбинираната.....но ти каzваШ, 4е Щерката е към 10 кг, ами тя моята оЩе сега, на 6 месеца, е 8.5кг  Shocked  Въпроса ми е сигурно смеШен, но може ли да бъде прекалено тежка zа такава коли4ка?

# 21
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амей, такава не съм виждала и не знам дали изобщо ги има при нас, но честно казано съм малко скептична към триколките. А ако са бъгита пък съвсем ме хваща страх. Иначе това явно е много лекичко както разбрах от линка който си пуснала.

и а3 бях, ама вече не сьм  Mr. Green...дано да си и3береш най-доброто 3а теб и бебо  Hug Heart Eyes....

# 22
  • Мнения: 4 399
Амей, такава не съм виждала и не знам дали изобщо ги има при нас, но честно казано съм малко скептична към триколките. А ако са бъгита пък съвсем ме хваща страх. Иначе това явно е много лекичко както разбрах от линка който си пуснала.

и а3 бях, ама вече не сьм  Mr. Green...дано да си и3береш най-доброто 3а теб и бебо  Hug Heart Eyes....

Дано! Laughing Heart Eyes

Татяна, всички бъгита които досега съм оглеждала са максимум до 15 кг. След това не знам в какво возят децата, но предполагам че като надвишат 15 кг са достатъчно големи за да не им трябват колички.

# 23
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Татянче, ние сме френски мадами, килограмите ни са малко, но имаме сила за петима. Laughing
Нашето бъги е Maclaren Quest, като това, но без мод отзад http://www.toysrus.co.uk/Product.aspx/BruHome/BruTravel/BruTravelMcLaren/209570. Тук е наша снимка http://good-times.webshots.com/photo/2076439160057265170vZFaRr Но голяма разлика между моделите няма. Никъде не пише до колко кг. са бъгитата. Но тук съм виждала да ги водят на пре-скула с униформа и в бъги. И изглеждат повече от 15 кг.

# 24
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не съм сигурна на какво казвате бъги, но аз след дълго чудене и маене взех Peg Perego Centro Completo (и сега смятам зимата да изкарам с него). То е като Плико, но има малки разлики. Ползвахме едно Грако, после една Инглезина (много лекичка, но мааалко по-нестабилна от Перегото). Исках количката ни да е по-лека от Грако-то, да е с една дръжка регулируема (да не е тип "чадър" като Инглезината, за да може по-лесно да се бута с една ръка), да има голяма кошница и да има чувал и дъждобран. До около 18 кг е май. Освен това се комбинира с кош за кола (гледам напред, за следващото бебе Wink) и голямото може да се вози на стъпенка отзад.

Макларън-а много ми хареса, супер лесно се сгъва и носи, но облегалката не пада до напълно легнало положение, а за нас все още е важно.

Успех в избора (знам, че е голям зор)...

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Само да вметна,4е дъЩеря ми е 16,5 кг и си я возя в ей това бъги



 
без проблем  Peace

# 26
  • Мнения: 4 399
Купих го! Сега мога да мирясам.  Laughing

Най-сетне намерихме един магазин в който успяхме да видим бъгито на Хартан и много бързо се убедихме че това е нашия избор. Нали знаете 'Quality made in Germany' Wink.

# 27
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
дай снимка,  Praynig

# 28
  • Мнения: 7 605
4естито, Вяра   bouquet  Хайде напролет 4акам отzиви, 4е тогава Ще купуваме ние  Wink

# 29
  • Italia
  • Мнения: 4 492

Ето това е Амейка.  Grinning

http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2000-01-523


Вер4ето го е пуснала на първа страница  Wink

Общи условия

Активация на акаунт