A шапки обичате ли?

  • 2 523
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Много обичам шапки имам всякакви модели.Белинда а какво ще кажеш за нещо такова ,естествено друг цвят,но не ми се търсиhttp://www.tatyanahats.com/images/modeli/new1/1.jpg    http://www.keyone.it/ Можеш да разгледаш втория сайт има много хубави.

# 16
  • Мнения: 6 167
Обичам да,
обаче нямам мн. шапки.
защото ... как да кажа.
имам чустовто, че като сложа шапка
и ми се уголемяава задника. изобщо визията.
сякаш се приплесква главата, става с форма на глава на кърфица..
и тн
иначе ми отиват шапки, но нямам кураж. Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Не обичам шапки и не нося.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 708
Не обичам шапки и не нося.
И аз така,най-много качулка да сложа,но това е в краен случай и ако връхната дреха има такава!

# 19
  • София
  • Мнения: 35 950
Обичам, но не нося много. Wink

# 20
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Обичам шапки, макар че не нося много!

# 21
  • Мнения: 8 505
Нося.Бейзболни.

# 22
  • Мнения: 4 202


Тези дали ги породават някъде в БГ?
Харесах си нялколко  Crazy

# 23
  • Мнения: 2 386
Аз досега никога не съм носила шапки,но тази зима ще ми се наложи...
Ужасно си падам по онези косматите с ушенцата,но нямам идея къде се продават...Дано някоя от вас ми помогне...или поне сподели къде в София има магазини с хубави шапки  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 661
Не обичам шапки и не нося.
И аз така!

# 25
  • Мнения: 8 917
Да, обичам да нося и имам различни Peace

# 26
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Много обичам шапки, а шаловете са моята страст. Имам само няколко шапки, но си ги нося с удоволствие. Шапката и шалът придават завършеност на визията и са страхотен акцент( естествено, когато са добре подбрани).

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не носа и не се харесвам с тях, имам чувството, че ми сплескват косата, тъй че си търпя студа...
Шалове - да, много харесвам

# 28
  • Мнения: 4 546
не. като си махна шапката после косата ми прилича на мекица

# 29
  • Мнения: 3 211
Аз и преди бях писала-обожавам шапки всякакви PeaceНося не само когато е студено,имам доста,купувам ги от различни места,някои са ми подарък,някои ми ги е шил шивач,имам и една-две,плетени от бабата на мъжа ми в комплект с шал и ръкавици.Харесвам как ми стоят,съчетавам ги в зависимост от дрехата,с която съм Wink
п.с.скоро гледах в едно списание,че каскетите са актуални и този сезон,което е добре дошло за мен Simple Smile
И аз много нося шапки, напоследък покрай майчинството си купих доста спортни, та сега трябва да си купя някоя по-елегантна.
Ама и аз нямам време да обикалям

Общи условия

Активация на акаунт