"Порталът" - тема 3

  • 14 214
  • 233
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 226
На мен ми излежда по- възрастен Свежен.

# 16
  • Мнения: 5 846
74-ти е. Изглежда си супер за годините. За щастие не си боядисва косата като някои набори. Не визирам Велислав. 😁

# 17
  • Мнения: 25 350
Препоръчайте ми хубав, смислен филм за пътуване във времето от последните години. Да не е с Джеймс Франко. 😁

Дарк на Нетфликс. Немски е.

# 18
  • Мнения: 3 083
74-ти е. Изглежда си супер за годините. За щастие не си боядисва косата като някои набори. Не визирам Велислав. 😁
Държанието допринася да младее за мен, няма манталитет на чичко. Посребрената коса е чар, наистина , добре, че не я боядисва.

# 19
  • Мнения: 6 159
Приятно съм изненадана ,че имаме нова тема !
Благодаря ! Flowers Hibiscus

Ако си бил на 15 г. и не помниш  нищо от "онова време" , означава ,че не е имало стрес , който да те провокира .
В чест на истината имаше  доста глетав период след демокрацията , когато  покриха стоките в магазините и имаше доста  неприятни  опашки за най-необходимото .  Освен това започна някакъв режим на тока ... , беше гадно .
Всички софиянци с  мама и тате  на село си бяха добре -мъкнеха касетките и бурканите  Grinning

Артистите ,режисьорите и изобщо целият колектив се справи добре . Показаха  живота в онези години без  да развяват някакво знаме и да го обърнат на политика .
Това  с драпането за успехи и връзки с подходящите хора си го има и сега . Вижте само какви екземпляри  биват провъзгласявани за  "мис" /за красота , бизнес-дама, дама с влияние и т.н./.

# 20
  • Мнения: 1 894
Не че има значение, но Свежен наистина изглежда супер за годините си. Ако говорим за негови набори, вижте например Деян Донков и Станимир Гъмов. Те вече са си... чичаци Grinning

# 21
  • Мнения: 10 843
И аз Свежен го имах за към 40 годишен. Сигурно го сърби д*пето от толкова обсъждане и комплименти тука Grinning

# 22
  • Мнения: 36 527
Благодаря за новата тема Simple Smile
Дарк е страхотен, но изключително заплетен сериал.
Току що изгледах първи епизод на Локи (от Замунда) и е точно сериал за пътуване във времето и паралелни времеви линии. Има си и тема във форума Wink
Сериалът 12 маймуни е със същата тематика - препоръчвам го (препоръчвам сериала, не филма с Брад Пит и Брус Уилис - не че филмът е лош, просто фокусът на сюжета е другаде).

# 23
  • Мнения: 9 547
И аз мислех, че е по-млад. Е, аз съм 79, но помня 80-те. М. б. е имал предвид 70-те.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 558
Странно, че Велислав не помни.

Велислав казва, че има много спомени от това време. Свежен не помнел, което е странно, 81 е бил вече 1 клас.

Не искам втори сезон на Порталът. Предпочитам да направят нещо ново и различно.

Аз съм си взела билети за Шахнаме, много харесвам Велислав, а и рецензиите са положителни. Надявам се да не се разочаровам.
По този повод ще си позволя да препоръчам две постановки с Велислав и Радена Вълканова - “Капитална грешка” в Народния и “Рибарят и неговата душа” на Мариус Куркински в театър 199.
Скрит текст:
в Капитална грешка са събрани страшна група идиоти (с най добри чувства) - Вергов, Юруков, Хр. Петков, Духовникова, Стефания Колева....

# 25
  • Мнения: 5 846
Аз също нямам спомени от онова време, освен някакви откъслечни, семейни. Нито как са изглеждали хората, нито магазините, нищо. Със Свежен само година ни е разликата. Батко. 😁
Аз спомени нямам и отпреди 10 години. Може би, защото погледът ми е бил насочен винаги само напред, какво ще се случва в бъдещето. 😁 Затова и, понякога, си спомням неща точно от там. 😁
И аз да препоръчам нещо, с няма да се сетите никога, с кого. "Стая за гости" дипломна работа на Зафир Раджаб. Свежен прави невероятна роля. Нещо много различно от всичко досега. Според рецензията, която прочетох. 😎

# 26
  • Мнения: 6 159
Всички тези красоти , които препоръчвате , не ги ли качва някой някъде Thinking

А Свежо ..., контактувам с доста  40 годишни  и той   изглежда по-възрастен от тях .
Много ми е симпатичен , но не ми младее толкова . Просто си изглежда добре за годините , на които е .

# 27
  • Мнения: 5 846
Ели, Свежен е на 46, ще стане на 47 в края на годината. 😁
На 40 е Петмезчо.

# 28
  • Мнения: 6 159
Grinning Знам ,че Свежо не е на 40 г. , но някой беше написал ,че изглежда на толкова .
Човекът си изглежда страхотно , а по-важното е ,че играе  чудесно . 
Това е едно от добрите неща , които излязоха от ОЖ .
В България малко си изолиран от  културния живот и театрите , когато не живееш в София . Трябва си организация , а по-важното - съмишленици , за да отидеш на театър .
Поне в  "онези години " /от Порталът/  си взех авансово дозата . Имаше много качествени постановки , особено в Армията . Пускаха много интелигентно разни  реплики срещу системата , а публиката  изпадаше в екстаз .

# 29
  • София
  • Мнения: 2 325
Всички тези красоти , които препоръчвате , не ги ли качва някой някъде Thinking

А Свежо ..., контактувам с доста  40 годишни  и той   изглежда по-възрастен от тях .
Много ми е симпатичен , но не ми младее толкова . Просто си изглежда добре за годините , на които е .
Очите и кожата му... А погледът му е невинно-закачлив, леко свенлив... Ако не беше побелял 😉

Общи условия

Активация на акаунт