Как се правят панираните сиренца и кашкавалчета?

  • 7 754
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в къщи
  • Мнения: 467
В някои заведения панировката се прави с бира - бира, брашно и яйца се смесват и се получава нещо като каша малко по-гъста от сместа за палачинки. Точно съотношение обаче незнам за съжаление, понеже не съм готвач.
И аз правя "кашичка" и потапям парчетата. Peace

# 16
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Панираните кашкавалчета и сиренца в ХЕПИ са страхотни!!! Дали е начина описан от Зечова?

# 17
  • Мнения: 262
ПАСТАТА СЕ КАЗВА ПАТАФРИ     
ЗА 1 ДОЗА  1 ЯЙЦЕ РАЗДЕРИ ЖЕЛТЪК ОТ БЕЛТЪК БЕЛТЪКА РАЗБИЙ НА ПЯНА КАТО ЗА ЦЕЛУВКИ. ЖЕЛТЪКА МЕ НАЛЕЙ 80ГР. БИРА И РАЗБЪРКАЙ С МИКСЕР ,ПРИБАВИ БРАШНО ДО ПОЛУЧАВАНЕТО НА РЯДКА КАША. СРЕД ТОВА ИЗЛИВАШ СМЕСТА В БЕЛТЪКА БАВНО НА ТЪНКА СТРУЙКА И БЪРКАШ ВНИМАТЕРНО ДА СЕ ОМЕШИ . ПАНИРАЙ ВСИЧКО НО ПРЕДВАРИТЕРВО ОВАЛЯНО В БРАШНО - СИРЕНЕ  КАШКАВАЛ ПИЛ. МЕСО НАКУБЧЕТА ДОРИ СУПОВО . СТАВА ФАНТАЗИЯ . В ГОРЕЩО ОЛИО. НА ТИГАН С ПОВЕЧЕ ОЛИО. ДОБЪР АПЕТИТ.               ГОЛЯМ КУЛИНАР СЪМ. 

Извинявай, обаче писането с главни букви в нета е равнозначно на викане, крещене  #Crazy  newsm78  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 564
Кашкавалът и сиренето ги нарязвам така както пожелая.След това правя следното-  chef
1.овалвам в брашно
2.овалвам  в яйце
3.овалвам в галета
Пържа в силно загрято олио
И аз така ги правя.Стават страхотни.

# 19
  • Мнения: 819
Свекърва ми овалва сиренето само в брашно и го пържи...и на мен много ми харесва.А ако кашкавалът е добър и не се разтича,мисля,че панировка с царевично брашно ще е чудесно решение!!!

# 20
  • Мнения: 2 550
Момичета, пробвах да панирам сиренца и кашкавалчета с панировката на mama silvi. Станаха страхотни, точно като в заведение.
Пържих ги във фритюрник...ако и вие решите да ги пържите там не правете грешката да сложите хапките в решетката и после да я потопите....така залепват кашкавалчетата и общо взето от тях става едно голямо нищо Twisted Evil Направо ги пускате в загрелия фритюрник Simple Smile

Ама как вървят с бира само  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Наздраве  beer beer beer beer

# 21
  • Мнения: 196
Мъж ми работеше в хепи-да става с пастата патафри кашкавала се замръзява но всичко е в начина на пускане на кашкавала и сирената в мазнината.Има и друго пастата постоянно трябва да седи в хладилника иначе пада.Потапяш слагаш да се пържат и пак прибираш в хладилника до следващият фритюрник.Ако се получи добре пастата кашкавала  и сиренцата се въртят в мазнината не е нужно да се обръщат.- Peace
  smile3501  точно така се правят! И аз там работех преди доста години!

Общи условия

Активация на акаунт