Може ли бебето да замести присъствието на мъжа ви?

  • 1 929
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 555
много мислих с това дето ми е останало, обаче така и не можах да измисля как точно да стане тая работа ...

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В какъв точно смисъл питаш newsm78

и аз това се питам?  Rolling Eyes

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
[Не!Нещата са несъпоставими!color=blue][/color]

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 958
Това две невзаимозаменяеми същества.

# 19
  • Мнения: 489
 Не мисля, 4е е възможно. Бебето може да ти ангажира голяма 4аст от времето, но не може да замени "мъжкото рамо".

# 20
  • Мнения: 2 309
Това пък от къде го измисли?
Какво присъствие,кое по-точно...!?

# 21
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
не могат да се взаимозаменят
но бебето ме накара да се замисля и преосмисля нещата

Всички сме така.След като станем  родители приоритетите и преценката ни за много неща се променят.
Имам нужда и от бащата и от сина ,но все пак детето е с предимство.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Как ви идват такива глупости в главата?Замислете се преди да публикувате такива абсурдни въпроси за теми.    ooooh!

# 23
  • Мнения: 8 917
Не. Двете неща нямат връзка. Все едно да ме питаш дали блузата може да замести панталона  Wink

 Mr. Green Подкрепям Peace

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
ей, човека с парцалите ще изядете бе  ooooh!

когато дъщеря ми се роди, изживяхме с мъжа ми доста сериозна криза. малката беше обсебила цялото ми време и внимание и той трудно го понесе. освен това и дълго време нямах нужда от секс.
обаче съм чела из разни книги, че това е нормално явление и повечето двойки минават през такъв период.
ама забравих, че тука повечето са супер мами и имат супер семейства, без проблеми... Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 412
не могат да се взаимозаменят
но бебето ме накара да се замисля и преосмисля нещата

Всички сме така.След като станем  родители приоритетите и преценката ни за много неща се променят.
Имам нужда и от бащата и от сина ,но все пак детето е с предимство.
честно казано
на мен детето ми даде нови очи за света и отношенията ми с бащата
преподреди приоритетите ми
и честно казано детето засенчи присъствието на бащата,но наистина не може да го замени,защото те просто са две съвсем различни събития (така да ги нарека) в живота ти

# 26
  • Мнения: 3 405
Не, кой ще изхвърля боклука тогава Wink

# 27
  • Мнения: 281
не могат да се взаймозаменят
но бебето ме накара да се замисля и преосмисля нещата
На същото мнение съм  Peace

# 28
отговорът ми е : НЕ но временно да заангажира вниманието ти и да забравиш че имаш мъж твърдо ДА. Но пак казвам че е само временно. Според мен този въпрос е излишен въобще да се задава  като въпрос.

# 29
  • Мнения: 2 019
Не. Двете неща нямат връзка. Все едно да ме питаш дали блузата може да замести панталона  Wink
много точно

Общи условия

Активация на акаунт