За кого ще гласувате?

  • 6 356
  • 190
  •   1
Отговори
# 135
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ще гласувам - както всеки път с недоволство, че нашите гласове в чужбина са капка в морето и за нищо не се броят.

Но и аз съм много изненадана от резултатите от анкетата. Цъ цъ цъ.
Всеки народ си заслужава управниците, чувала съм.

# 136
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз си се чудя защо трябва да има и изчакващи балотажа?
Какво ще се промени в тяхната нагласа спрямо двамата кандидати, за да ги подтикне да отидат да гласуват?
И защо не гласуват на първия тур?

Много по-лесно ще бъде, ако се избере президент още на първия тур. Парите, които ще се спестят от балотажа (ако не ме лъже паметта около 8 млн. лева) ще се вложат в нещо по-полезно...

# 137
  • Мнения: 27 524
За Неделчо Беронов  Peace

Бивш член на СДС съм, настоящ на ДСБ, комунисти не обичам и не смятам, че трябва все още да вървим назад  Peace

# 138
  • MUC
  • Мнения: 297
Неделчо Беронов.

# 139
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Гледах Беронов вчера, много интелигентен човек ми се стори...... Peace

# 140
  • Мнения: 422
Аз си се чудя защо трябва да има и изчакващи балотажа?
Какво ще се промени в тяхната нагласа спрямо двамата кандидати, за да ги подтикне да отидат да гласуват?
И защо не гласуват на първия тур?

Много по-лесно ще бъде, ако се избере президент още на първия тур. Парите, които ще се спестят от балотажа (ако не ме лъже паметта около 8 млн. лева) ще се вложат в нещо по-полезно...
Аз мисля по същия начин.
Колкото до това за кого ще дам вота си, единствената личност , която виждам е Първанов,Беронов е достоен за уважение и му симпатизирам, но малко в повече са му годинките.Дайте  път на младите!

# 141
  • Мнения: 4 347
Да спестим някой лев от балотаж!
Да гласуваме!

# 142
  • Мнения: 2 543
Аз мисля по същия начин.
Колкото до това за кого ще дам вота си, единствената личност , която виждам е Първанов,Беронов е достоен за уважение и му симпатизирам, но малко в повече са му годинките.Дайте  път на младите!

Ама, аз наистина не мога да разбера тези, които виждат като единствен кусур на Беронов възрастта му! Честно, това не го разбирам. Не бил глупав, изглеждал достоен и т.н., само дето бил възрастен! Shocked Докога възрастта ще се приема като недостатък, вместо като предимство? Не е ли възможно човек да е с всичкия си на 78 години? Сигурна съм, че всеки има поне по един пример пред себе си за доста възрастни хора, които са много по' в час от голям процент от младите. ooooh!

# 143
  • софия
  • Мнения: 495
Ще гласувам за Първанов Peace

# 144
  • Мнения: 1 441
Позволявам си да се самоцитирам от предишната тема "Ще гласувате ли?":

"Смятам, че не е необходимо да заемаме позицията "Като идат на балотаж ще гласувам за по-малкото зло", ако е възможно да се избере президент още на първи тур. Ако имате ясна позиция не чакайте втори тур, за да я заявите. Все пак тези милиони, които ще струва балотажа, идват нашия джоб. Аз не искам да ги давам, ако не се налага, само защото някой го домързяло да се мръдне в неделя на 200 метра от дивана.   А вие? "

Така или иначе в политиката винаги се избира по-малкото зло. Заблудите от "зората на демокрацията" за това колко са бели едните и колко черните другите отдавна вече не са актуални и са развенчани като правилен подход при решение за избор.  Naughty
Аз гласувах в анкетата, но ще си премълча, не защото ме е срам, а защото е мое право да запазя гласа си в тайна и си го използвам.
Така както ще използвам и правото си на гласуване.  Peace

# 145
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ieppe,
Възрастта не е порок, наистина.
Но не смятам, че 80 годишна възраст е подходяща за президент. Изисква се активност, движение, бърза мисъл. Беронов, наистина е запазен за възрастта си, начетен, приемам, но не е подходящ, според мен.

След определена възраст, всички реакции на човека се забавят. Това е факт.

А и  един въпрос. Например Лили, казва, че не трябва възрастните да решават бъдещето ни, като гласуват се има предвид, а ние не.
Тук възрастта се изтъква отрицателно, а в следващия случай - тя е предимство. Двоен стандарт ли се казва това?

# 146
  • Мнения: 2 543
Смятам, че всеки човек, независимо млад или стар, е длъжен да разсъждава, когато гласува. Не мисля, че възрастните хора са друга категория хора и затова никъде не съм споменала нищо подобно, като казаното от Лили. По-скоро бих казала, че не съм съгласна глупави хора да ни определят бедещето, а глупави има във всички възрасти, нали така? (под глупави  нямам предвид хората, които гласуват за конкретен кандидат, а тези, които нямат собствено мнение по въпроса, а си го създават на базата на чужди внушения).

# 147
  • Мнения: 1 925
Няма да гласувам, защото никой от кандидатите не ми се струва подходящ.   Peace

# 148
  • Мнения: 27 524
След определена възраст, всички реакции на човека се забавят. Това е факт.

Беронов няма да ходи на състезания по лека атлетика все пак  Laughing

Важното е мисълта му да е бърза, а тя е  Peace

# 149
  • Мнения: 437
Няма да гласувам, защото никой от кандидатите не ми се струва подходящ.   Peace

Също. Иска ми се да гласувам, но просто няма за кого.
Без ни най малко да се заяждам, само искам да изразя огромното си удивление, че 36 души смятат да гласуват за Хитлер Сидеров Shocked
Не мога да повярвам. Може би това е единственото, което би ме подтикнало да гласувам за когото и да било от сочените за лидери, само и само да не вземе да спечели този ненормалник...

Общи условия

Активация на акаунт