За кого ще гласувате?

  • 6 301
  • 190
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 416
Гласувах с "още не съм решила", zащото въобще не zнам дали ще гласувам. Декември си ида в БГ, кога ще са иzборите zа преzидент, някой ще ме светне ли?
В неделя...  Laughing

# 46
  • Мнения: 4 111
Много сте доволни от "социалния" президент, както се вижда от анкетата, а не спирате да се оплаквате от бюрокрация и социални несправедливости. Чудя се, мнението лично ваше ли е или е на бабите ви и дядовците ви...

# 47
  • Мнения: 3 611
Гласувах с "още не съм решила", zащото въобще не zнам дали ще гласувам. Декември си ида в БГ, кога ще са иzборите zа преzидент, някой ще ме светне ли?
В неделя...  Laughing

тюх, яzък, иzтървах ги...  ooooh!

# 48
  • Мнения: 3 423
Брей, па сте се събрали едни червени бабички, брей...
Аз няма да кажа моя избор, но се надявам да помогна,
България да процъфти. Дано човекът, който застане
начело на държавата ни, да е достоен, гъвкав и полезен!

# 49
  • Мнения: 3 861
Неделчо Беронов

# 50
  • Мнения: 596
гласувах в анкетата

# 51
  • Мнения: 2 407
Гласувах.

# 52
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
    Гласувах.И на изборите ще гласувам. Grinning

# 53
  • Мнения: 8 769
Гласувах с "още не съм решила", zащото въобще не zнам дали ще гласувам. Декември си ида в БГ, кога ще са иzборите zа преzидент, някой ще ме светне ли?
В неделя...  Laughing
Коя неделя-сег ана 22-ри ли?  Crazy

# 54
  • Мнения: 3 405

Ама пак може да се разбере кой какво е отбелязал Wink

Не може, ако сама не кажеш Wink

Може, ако е модератор Peace Ако греша - приемам критика Sunglasses
А сега ще гласувам в анкетата.

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Изборите са в неделя, 22 октомври 2006г. Гласува се с интегрална бюлетина. Изборните секции работят от 6,00 до 19,00ч.

# 56
  • Мнения: 216
е хвърлихте ме в дълбок размисъл Sick ама като се замисля, крайно време е да въведат опция в избора - гласове срещу някой;...и най-важното да ги броят после

# 57
  • Мнения: 9 903
аз съм червена бабичка, не се оплаквам нито от бюрокрация, нито от социална несправедливост. liliana_R, мнението е мое, нито баби имам живи, нито дядовци Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 11 116
е хвърлихте ме в дълбок размисъл Sick ама като се замисля, крайно време е да въведат опция в избора - гласове срещу някой;...и най-важното да ги броят после

Не бъркай изборите с Биг Брадър !

# 59
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много сте доволни от "социалния" президент, както се вижда от анкетата, а не спирате да се оплаквате от бюрокрация и социални несправедливости. Чудя се, мнението лично ваше ли е или е на бабите ви и дядовците ви...


Ти обвиняваш  президента за социалните несправедливости и бюрокрацията ли ?
 Thinking

Общи условия

Активация на акаунт