Търся електронна книга - 33

  • 67 679
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 446
Здравейте, някой има ли "Среднощната библиотека" в електронен вариант?

# 106
  • Мнения: 3 625
Здравейте! Ще си пробвам късмета с 4 книги на моя любима авторка - Александра Маринина. От нея търся:"Лични мотиви", "Бой на тигри", "Смяна на мишената", "Равновесие на леда". Не мога да ги намеря в електронен вариант и ще бъда благодарна, ако някой ги има. Хубав ден!
Ако четете на руски: http://loveread.ec/biography-author.php?author=Alexandra-Marinina

# 107
  • София
  • Мнения: 46
Здравейте! Търся книгата "Яж мазнини и отслабвай: д-р Марк Хаймън". Ще съм благодарна, ако някой ми я изпрати!

 bookaddict8@abv.bg

# 108
  • Мнения: 3
Някой да има Огън и кръв на Дж. Р. Р. Мартин
delenita123@gmail.com
Здравейте, ето линк за сваляне. Приятно четене Simple Smile
https://www.rulit.me/books/ogn-i-krv-download-563545.html

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 446
Здравейте! Търся книгата "Яж мазнини и отслабвай: д-р Марк Хаймън". Ще съм благодарна, ако някой ми я изпрати!

 bookaddict8@abv.bg
Здравей,
изпратих ти я.

# 110
  • Мнения: 16
Благодаря на Аниш! Чета на руски, но предпочитам български. Сайтът на Маринина ми беше много интересен. Отново благодаря! Хубав ден!

# 111
  • Celtic Lands
  • Мнения: 13
Здравейте! Издирвам Дафни дьо Мюрие - Ребека
larissadaneva@gmail.com

благодаря

Изпратих я Simple Smile

# 112
  • Мнения: 14
Мили момичета, присъединявам се към търсенето на книги на Цруя Шалев. Намерих и прочетох откъс от “Болка” на руски. Моля, ако някой има нейни книги на руски или български да сподели тук или изпрати на:
andryp@mail.bg

P.S. Jojoba, бихте ли ми изпратили и на мен “Яж мазнини и отслабват:др Майк Хармън”?

# 113
  • Мнения: 40
Здравейте  някой има ли С.Е.К.Р.Е.Т на Л.Мари Аделин.Благодаря предварително. cvetelinarangelova79@gmail.com

# 114
  • Мнения: 23
Здравейте  някой има ли С.Е.К.Р.Е.Т на Л.Мари Аделин.Благодаря предварително. cvetelinarangelova79@gmail.com

Изпратих ги. Приятно четене.

# 115
  • Мнения: 505
Здравейте  някой има ли С.Е.К.Р.Е.Т на Л.Мари Аделин.Благодаря предварително. cvetelinarangelova79@gmail.com
Можете ли и на мен. Благодаря предварително.
zori55@abv.bg

Изпратих ги. Приятно четене.

# 116
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Здравейте! Търся книгата "Яж мазнини и отслабвай: д-р Марк Хаймън". Ще съм благодарна, ако някой ми я изпрати!

 bookaddict8@abv.bg
Здравей,
изпратих ти я.
Може ли и на мен?
Благодаря! 🥰
nickita_@abv.bg

# 117
  • Мнения: 981
Здравейте търся Тайната на Диор на Наташа Лестър
ninacvetkova07@gmail.com

# 118
  • Мнения: 23
Здравейте  някой има ли С.Е.К.Р.Е.Т на Л.Мари Аделин.Благодаря предварително. cvetelinarangelova79@gmail.com
Можете ли и на мен. Благодаря предварително.
zori55@abv.bg

Изпратих ги. Приятно четене.

Готово

# 119
  • Мнения: 554
Здравейте, дали някой има Целуни звездите на А.Л. Джаксън.
nadeto_nbu@abv.bg

Благодаря!
Ако я има и аз я искам snejanks09@gmail.com

Общи условия

Активация на акаунт