Козметика за новородено?

  • 1 253
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
Аз преди седем години ползвах козметиката на Нивеа за каката и не съм имала проблем,сега реших да ползвам на Чико и също съм доволна, въпреки, че прочетох много противоречиви мнения относно козметиката на Чико.
Леко раждане Peace

# 16
  • Мнения: 35 968
Chicco и до сега Simple Smile

# 17
  • Мнения: 216
за бебешката козметика мисля, 4е по4ти съм събрала информация за докторат.
на моето мъжленце малко се оказа много чувстелна кожичката и ползваме Klorane като имаме 2 вида шампоан, тоал.мляко и т.н.; ползваме и mustela от време на време. ...но др. ми е мисълта не се притеснявай толкова за козметиката: и шампоана па-па е също толкова 4удесен. това което ти трябва на първо време е вода и кремче за дупе. дотук за дупето май съм най-доволна от обикновения 'народен' бочко-вълшебно крем4е.
...и безпроблемно раждане от мен. ...и скоро със бебо във форума  bouquet

# 18
  • Мнения: 5 255
В началото бях купила:
 сапун за къпане, в последствие минахме на  нежен шампоан;
 крем против подсичане;
 олио за след баня;

Заложих на Chicco - доволна съм и не съм я сменяла до момента  Peace

# 19
  • Мнения: 409
От самото раждане ползвам на Нивеа шампоан , сапун,крем и олио.Много съм доволна. Peace

# 20
  • Мнения: 270
Аз също съм много доволна от шампоана и олиото на Chicco.Относно крема против подсичане,бих ти препоръчала Baby Tan, Peaceоще след първото мазане имаше страхотен ефект. Преди да попадна на него,смених няколко вида ,но от нито един не останах доволна.

# 21
  • Мнения: 3 457
нивеата е почти на ценатаа на бюбхен,но разликата е огромна-по-добре бюбхен Peace

# 22
  • Мнения: 440
Специално за шампоана, в началото определено си заслужава да инвестираш в нещо качествено и хипоалергенно (Мустела напр., или Бюбхен). За мазане - преварен зехтин или лосион на Себа мед, а при всяка смяна на памперса - Павлодерм Peace (страхотен, мазен  и богат крем, откакто го ползваме нямаме проблеми, а сме с много суха кожа) Peace Peace

# 23
  • Мнения: 3 457
а той бюбхена е на цената на нивеата,само незнам защо нивеата е на цената на бюбхена при условие ,че няма нищо общо по-качество с него newsm78

Общи условия

Активация на акаунт