Обзор 2021/2022 г.

  • 37 421
  • 437
  •   1
Отговори
# 255
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
При ежегодната ни почивка в Обзор редовно хапваме в ресторант "Севастопол".
Прекрасни пърленки правят.

# 256
  • Мнения: 215
Здравейте! Никога не съм била в Обзор, за това ще се допитам до вас. Понеже времето за ранни записвания изтича и нямам време за много мислене, а се колебая между Марина Сендс и Блу Маджик! Кой от двата е с по- добър плаж, база, изхранване. В края на юли месец как е морето в Обзор, чувала съм, че е ветровито, не го препоръчват за деца, поради бурното море. И последен въпрос има ли нещо като влакче от хотелите до Обзор и ако се ходи с кола проблемно ли е паркирането?

# 257
  • Мнения: 3 922
Блу меджик е по-висок клас във всяко отношение. Има шатъли на "Сънрайз"-ите до Обзор през деня може би през час или по-малко. Не помня, защото не сме ги ползвали. Винаги ходим втората половина на юли в Обзор и времето е супер!

# 258
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Локацията на Блу меджик е в пъти по- добра от Марина,плажа там ми е любим,а Обзор изобщо не е далеч,може и пеша, като разходка, да отидете .

# 259
  • Мнения: 1 329
Здравейте! Никога не съм била в Обзор, за това ще се допитам до вас. Понеже времето за ранни записвания изтича и нямам време за много мислене, а се колебая между Марина Сендс и Блу Маджик! Кой от двата е с по- добър плаж, база, изхранване. В края на юли месец как е морето в Обзор, чувала съм, че е ветровито, не го препоръчват за деца, поради бурното море. И последен въпрос има ли нещо като влакче от хотелите до Обзор и ако се ходи с кола проблемно ли е паркирането?
Миналата година почивахме в Марина Сендс, мога да дам само положителен отзив. Страхотна храна, персонал, чистота. Стаите са нови, не са амортизирани. Управителя постоянно седеше на всяко хранене, за да следи за храната и чистотата в ресторанта. Единствено плажа е малко каменист от едната страна, но има и хубава част. Всяка вечер имаше програма за възрастни. Достатъчно голям паркинг. Това което мога да кажа като недостатък е, че паркинга е в гориста част и ако вали е голяма кал, в ресторанта на външната част НЕ СЕ пуши!

# 260
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Ние вече записахме на Риу Хелиус Бей почивката си и чакам с нетърпение лятото Simple Smile

# 261
  • Мнения: 6 298
Здравейте! Никога не съм била в Обзор, за това ще се допитам до вас. Понеже времето за ранни записвания изтича и нямам време за много мислене, а се колебая между Марина Сендс и Блу Маджик! Кой от двата е с по- добър плаж, база, изхранване. В края на юли месец как е морето в Обзор, чувала съм, че е ветровито, не го препоръчват за деца, поради бурното море. И последен въпрос има ли нещо като влакче от хотелите до Обзор и ако се ходи с кола проблемно ли е паркирането?
Миналата година почивахме в Марина Сендс, мога да дам само положителен отзив. Страхотна храна, персонал, чистота. Стаите са нови, не са амортизирани. Управителя постоянно седеше на всяко хранене, за да следи за храната и чистотата в ресторанта. Единствено плажа е малко каменист от едната страна, но има и хубава част. Всяка вечер имаше програма за възрастни. Достатъчно голям паркинг. Това което мога да кажа като недостатък е, че паркинга е в гориста част и ако вали е голяма кал, в ресторанта на външната част НЕ СЕ пуши!
Има възможност да се паркира пред хотела и по улицата до него където е асфалт и няма прах и кал. Отделно, който иска може да ползва подземният паркинг, но срещу съответната такса.  Да, в ресторанта не се пуши, но извън него може навсякъде да се пуши и има предостатъчно маси.
Аз също почивах там миналата година и съм супер доволна от всичко. За тази година за месец юли имам направена резервация още през ноември 2021г.

# 262
  • Мнения: 1 329
Да, има платен подземен паркинг, но не пазят и не гарантират място. Това означава,че ако излезеш всеки може да спре на мястото ти....

# 263
  • Мнения: 1 069
Sunrise Blue Magic отвориха и ...... дано да не правят цигании тази година и това :



да е заради липсата на резервации, а не заради икономии Simple Smile

# 264
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Недоволен ли си от нещо не разбрах? Много са малки снимките и не мога да преценя Simple Smile

# 265
  • Мнения: 264
Sunrise Blue Magic отвориха и ...... дано да не правят цигании тази година и това :



да е заради липсата на резервации, а не заради икономии Simple Smile


И аз ги видях тези снимки и доста се притесних. Имаме резервация за Блу Меджик и... не стига, че се притеснявам какво ще се случи с украинците, а и като видях това съвсем взех да клоня да отменям резервация. Но се чудя какво ще правим след това, то навсякъде ще е така май тази година.

# 266
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
И ние сме в Блу Меджик и ми писна от компромиси. Имам право да отменя без неустойка до 16 дена преди датата за почивка.

# 267
  • Мнения: 1 069
Недоволен ли си от нещо не разбрах? Много са малки снимките и не мога да преценя Simple Smile
2021 юни

# 268
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Аз виждам сега добре заредени десерти и пак не виждам проблем Simple Smile
А салатите как са - пак ли са така разнообразни? Simple Smile
Аз предпочитам салати и меса разни, особено много ме кефят яйца изпечени на плоча Simple Smile

# 269
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Недоволен ли си от нещо не разбрах? Много са малки снимките и не мога да преценя Simple Smile
2021 юни

Чудесно изглежда! Дано и това лято има това разнообразие.

Общи условия

Активация на акаунт