Несебър 2021 г.

  • 18 790
  • 203
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Бяла роза е в Центъра, на главната улица. Винаги се чака  за маса, отвън опашките са нон стоп.
На главната улица имаше миналата година заведение за бързо хранене, като имаше и доста добър избор на риби. Там предлагаха и 2-3-4 варианта китайско.

# 121
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Само допълвам горния пост, това е ул. Отец Паисий, в новия град,  китайската се предлага от Маг Дак,  отпред има витрини. За ресторант Бяла роза е вярно, откакто сме тук, всяка вечер чакат отпред...Не бих си го причинила....

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Струва си да се пробва Бяла роза поне веднъж. Малко преди 12 на обяд няма толкова хора и се влиза сравнително бързо. Порциите са много големи и е вкусно или поне това, което поръчахме. А цените са доста ниски, което обяснява опашките.

# 123
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
За бързо хранене препоръчвам Мистрал.Намира се на Хан Крум.

# 124
  • Мнения: 183
Бих искала да допълня, че от ресторант,, Бяла роза,, може да поръчате храна за в къщи. Всичко от менюто го предлагат и то с безплатна доставка.Обхващат, ако не се лъжа целият Несебър, Сл.бряг и Свети влас. За Равда не съм сигурна. Ние така правихме някой вечери-като видим опашка отпред, си взимахме само меню, избирахме си, и казвахме че искаме за вкъщи, казваме адреса и готово. Всичко е старателно сложено в кутии, с прибори. В квартирата имахме голяма тераса с маса,в хладилника аперативче и бързо доставената храна от,, Бяла роза,, - супер!Може онлайн на страницата на ресторанта да видите цялото меню, има телефон-може и така да поръчате. Заслужава си!

# 125
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Днес затвориха главната улица за коли. Ето снимки със супера, банката и пици, бързо хранене, дюнер и палачинки. Като снимах не всичко беше отворило.





Днес имаше много хора по плажа.

# 126
  • София
  • Мнения: 123
Привет! И ние ще ходим на Несебър тази година от 14.08. Избрахме хотел Мираж, на Южния плаж. Някой може ли да сподели мнение за тази част на Южния плаж? Как е - чисто/ мръсно, претъпкано/ спокойно, тясно/широко. Доколкото си спомням от преди две-три години, водата беше чиста и беше плитко.

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Ние ходим само на този плаж и ни харесва. Има много хора, но то навсякъде има по това време. Плажната ивица е широка. Не съм забелязала да е мръсно - всяка вечер го чистят с камиончета.
Водата през юли е кристална, не знам как е през август. И ние за пръв път ще ходим от 16-ти - досега винаги сме били края на юли.

# 128
  • Мнения: 473
Има ли лятно кино?

# 129
  • Мнения: 2 808

Не, на негово място преди години построиха хотел  Марина Палас.

# 130
  • Мнения: 7
Здравейте, за първи път ще ходя в Несебър на почивка и не мога да се ориентирам какво е разстоянието между новия и стария град. Ще пътувам с автобус, който спира в  пред Дск в новата част, а хотелът се намира в Стария Несебър, ще мога ли да се придвижа пеша с багажа или трябва да предвидя такси?

# 131
  • Мнения: 2 728
Здравейте, за първи път ще ходя в Несебър на почивка и не мога да се ориентирам какво е разстоянието между новия и стария град. Ще пътувам с автобус, който спира в  пред Дск в новата част, а хотелът се намира в Стария Несебър, ще мога ли да се придвижа пеша с багажа или трябва да предвидя такси?
С багаж не знам, то зависи и от багажа. Орентировъчно 1км и 500-800метра

# 132
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Здравейте, за първи път ще ходя в Несебър на почивка и не мога да се ориентирам какво е разстоянието между новия и стария град. Ще пътувам с автобус, който спира в  пред Дск в новата част, а хотелът се намира в Стария Несебър, ще мога ли да се придвижа пеша с багажа или трябва да предвидя такси?

Обикновенно автобусите спират и в Стария град.Попитайте.

# 133
  • Мнения: 9 652
С куфар на колелца можеш.
Има и автобусна спирка точно пред ДСК (предполагам същата, на която ще те спре твоя автобус) - 1 спирка разстояние е до Стария град.
С такси - едва ли някой ще те качи или ако те качи ще ти свали кожата за 1 км.

# 134
  • София
  • Мнения: 7 035
Автобусите обикновено спират на автогарата и в стария град. Попитайте шофьора.

Общи условия

Активация на акаунт