Несебър 2021 г.

  • 18 831
  • 203
  •   1
Отговори
# 105
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Душове не знам къде има, дано някой се включи. След това заведение има едни чешми за крака, хората чакаха там.

# 106
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 118
Новия град, на централната  улица Иван Вазов.

https://imgur.com/t7MERWt

# 107
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Някой с отзиви за хотел Мираж?

# 108
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
На Несебър днес е слънчево, на южния плаж флагът е червен, водата е чиста.
Запазват се рано чадърите с кърпи.
Ние сме в къща Нирвана, на удобно място в града е. Някой беше питал дали ресторантът "Бяла роза" има и хотел - да, има, залепен е за самия ресторант входът му. Всяка вечер чакат хора, за да седнат...
8.30 ч. виждам само 2-3 чадъра без кърпа. Иначе шезлонги с чадър има.

# 109
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 118
Затова се ходи на плаж вечер. Grinning
В кръга на шегата,  всеки да ходи когато иска, но за себе си установих че е най-добре след 5ч. Плажа е почти празен, водата също си е само за мен- много по- приятно и по-хубаво от блъсканицата сутрин.

# 110
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Да, наистина е най-хубаво, но с дете не става. Нашето до 5 не може да издържи.

# 111
  • Мнения: 24 467
Ние сме в Несебър Сол Палас. Хотелът е чудесен във всяко отношение. Почиваме си прекрасно. Препоръчвам го с две ръце.

Последна редакция: пн, 19 юли 2021, 22:35 от Judy

# 112
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Ето едно меню на ресторант Нептун, който е близо до един от входовете на Южния плаж.

Добавям една простичка снимка с релакс на терасата, пристрастих се към домашния чипс от бързото хранене от Маг Дак до супермаркета на главната ул. " Отец Паисий". Grinning

Последна редакция: пн, 19 юли 2021, 20:58 от Wild West

# 113
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Моля за мнение за Къща за гости Преслав. И за колко време се стига пеша до плажа?

# 114
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Моля за мнение за Къща за гости Преслав. И за колко време се стига пеша до плажа?
Струва ми се, че максимално за 10 мин. ще сте на Северния плаж. Даже за по-малко. Иначе има отзиви за къщата в гугъл.

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Ние трябва да сме там за финала на състезание Математика без граници, търсим нещо близо до училището и до плажа съответно. Ако някой има идеи Simple Smile

И ние сме на Математика без граници. Резервирахме във Виго Панорама. Хич не мога да се ориентирам в различните Виго. Чета, че хигиената не била на ниво и се чисти един път седмично, ако си над 7 дни. Изобщо не гледах тези работи, когато резервирахме, гледахме най-евтиното Simple Smile Ще сме там 6 нощи. За предишните финали на МБГ сме били в края на юни и началото на юли и не беше пълно на плажа. Вие къде резервирахте?

# 116
  • България
  • Мнения: 987
Някой с отзиви за хотел Мираж?
И аз да помоля за мнение за този хотел.

# 117
  • Мнения: 789
Здравейте,

Има ли вече плажуващи в любимия Несебър? Отворени ли са всички заведения? Интересуват ме основно тези в Стария град!
Тази година има ли разходка с влакче или корабче за Слънчев бряг?
Интересуват ме и цените за шезлонг и чадър!
Май много въпроси станаха..... Relaxed
Желая на всички слънчево и спокойно лято! Animal Whale Surfer Swimmer Nature Sunny Animal Tropical Fish

# 118
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Цена на чадър на южния е 8 лв, шезлонг също 8 лв. Водата е чиста. Днес е жълт флаг и духа. Влакчетата вървят. Като се разхождахме в Стария град, заведенията си работеха. Има народ.

# 119
  • Мнения: 473
Здравейте. За първа година ще почиваме на Несебър и разглеждам темата, за да се ориентирам за заведения за хранене. Този ресторант "Бяла роза", който коментирате в стария град ли е или в новия? Има ли от тези заведения тип бързо хранене, по скоро за обяд, които са с порции на грама?
Deathcrush, Гондола и SOuth beach bar в новия град ли са?
Има ли китайски ресторант?

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 21:04 от Cvete™

Общи условия

Активация на акаунт