На море в Свети Влас 2021 г. - мнения и препоръки!

  • 10 962
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 485
Аз бих обърнала внимание на чистотата, мебелите да са удобни, да няма захабени завивки и шалтета например. И малките детайли - почивали сме в апартамент, където беше помислено за всичко, подправки в кухнята, чай, кафе, пакетче сладки и бутилка вино на масата, салфетки, книги за четене, достатъчно ТВ канали, ваучери за басейн/плаж или за ресторант с намаление, да мирише приятно в жилището, такива неща.

# 46
  • Мнения: 1 331
Здравейте, за първи път ще почиваме в Свети Влас. Досега все Ахтопол, Китен, Обзор. Наизуст ги знам.
Търся апартамент с басейн, предложиха ми Апартаменти Сиана и апартаменти Петя. Но тъй като града е непознат за мен, нямам представа какво да търся и къде. Искам в близост до хубава част на плажа, подходящ за деца и плитко море.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 465
Здравейте, за първи път ще почиваме в Свети Влас. Досега все Ахтопол, Китен, Обзор. Наизуст ги знам.
Търся апартамент с басейн, предложиха ми Апартаменти Сиана и апартаменти Петя. Но тъй като града е непознат за мен, нямам представа какво да търся и къде. Искам в близост до хубава част на плажа, подходящ за деца и плитко море.
Синева Дел Сол, мисля че отговаря на повечето ви изисквания.

# 48
  • Мнения: 8 241
Здравейте, за първи път ще почиваме в Свети Влас. Досега все Ахтопол, Китен, Обзор. Наизуст ги знам.
Търся апартамент с басейн, предложиха ми Апартаменти Сиана и апартаменти Петя. Но тъй като града е непознат за мен, нямам представа какво да търся и къде. Искам в близост до хубава част на плажа, подходящ за деца и плитко море.
Ами те и двете са на едно и също място. В комплекса на ресторант Сиана.
Свети Влас е далече от град, абсолютно село си е Simple Smile
Мястото на Сиана не е лошо. Плажа е близко. Не е много широк но е подържан за разлика от централният, който за мен не е ОК.
В близост има детска площадка а на края на улицата до полоцията има лунапарк.
В съседната сграда на Сианата има магазин и плод и зеленчук на прилични цени. В Сиана готвят вкусно, мисля че имаха и обедно меню.

# 49
  • Мнения: 2 687
аз съм се насочила към monkee studios. изглеждат супер!!! близо са до център и до плаж на диневи, че и до централния, с басеин е. може с малка порода куче. рейтинг е добър. ако някой има мнение?

и да попитам за мин.г., разбира се, какви са цените на чадър на плажа, който е до марина диневи? ако се е чуло и за тази г, де? не знам кой е плажът до марината сред тези, както и дали е коректно инфото, де... и дали има голяма свободна зона, макар да предпочитам наем на чадър. също, ако имате опит - нали не връщат кученца от плажа, че някъде съм чувала, че го правят.


гледам и престиж сенд ризорт, но не виждам техен контакт, само през буукинг и др подобни. ако някой е отсядал там?

Последна редакция: пт, 27 май 2022, 18:28 от arino

# 50
  • Мнения: 404
аз съм се насочила към monkee studios. изглеждат супер!!! близо са до център и до плаж на диневи, че и до централния, с басеин е. може с малка порода куче. рейтинг е добър. ако някой има мнение?

и да попитам за мин.г., разбира се, какви са цените на чадър на плажа, който е до марина диневи? ако се е чуло и за тази г, де? не знам кой е плажът до марината сред тези, както и дали е коректно инфото, де... и дали има голяма свободна зона, макар да предпочитам наем на чадър. също, ако имате опит - нали не връщат кученца от плажа, че някъде съм чувала, че го правят.


гледам и престиж сенд ризорт, но не виждам техен контакт, само през буукинг и др подобни. ако някой е отсядал там?
Племенницата бяха там миналата година. Много е разочарована. Мръсна тераса, 2 дни бяха издирвали някой да им даде кърпи, почистване никакво. Даже нямало сушилник за мокрите бански и кърпи. Иначе по снимките се подведоха и резервираха. Иначе като местоположение е много добре.

# 51
  • Мнения: 2 687
Това е за престиж, не за монкии, нали?

# 52
  • Мнения: 404
Това е за престиж, не за монкии, нали?
За Монкии.

# 53
  • Мнения: 3 589
Бихте ли  споделили мнение за тази локация
https://www.villa-grand.com/en/
Какви са плюсовете и какви минусите?

# 54
  • Мнения: 126
Здравейте, как са цените тази година спрямо миналата, цените на чадър и шезлонг имат ли промяна, да препоръчате заведение за хранене с хубава храна/без полуфабрикати/ и нормални цени. Благодаря предварително!

# 55
  • Мнения: 19 485
Цените са 24 лв за два шезлонга и чадър. Заведенията са скъпички, аз съм се хранила предимно в тези от комплексите Диневи и в Райска градина, не мога да дам препоръка за евтин ресторант. В градчето така и не стигнахме, много ни хареса ивицата над плажа на Диневи и курорта до нея - Райска градина. Благодаря за препоръките - някой от тук ми го похвали. Сега ние бяхме края на юни, не зная в пиков сезон дали няма да е лудница, но отскочихме до Несебър и в потрес си се върнахме обратно в Св.Влас, направо беше райско. Спокойно, чисто, приятно.

# 56
  • Мнения: 69
Здравейте! Имате ли отзиви за Хотел Преси?

# 57
  • Мнения: 264
Цените са 24 лв за два шезлонга и чадър. Заведенията са скъпички, аз съм се хранила предимно в тези от комплексите Диневи и в Райска градина, не мога да дам препоръка за евтин ресторант. В градчето така и не стигнахме, много ни хареса ивицата над плажа на Диневи и курорта до нея - Райска градина. Благодаря за препоръките - някой от тук ми го похвали. Сега ние бяхме края на юни, не зная в пиков сезон дали няма да е лудница, но отскочихме до Несебър и в потрес си се върнахме обратно в Св.Влас, направо беше райско. Спокойно, чисто, приятно.
Здравейте, вие в комплекс Райска градина ли сте били отседнали? Доволни ли бяхте?
Благодаря предварително!

# 58
  • Мнения: 19 485
Цените са 24 лв за два шезлонга и чадър. Заведенията са скъпички, аз съм се хранила предимно в тези от комплексите Диневи и в Райска градина, не мога да дам препоръка за евтин ресторант. В градчето така и не стигнахме, много ни хареса ивицата над плажа на Диневи и курорта до нея - Райска градина. Благодаря за препоръките - някой от тук ми го похвали. Сега ние бяхме края на юни, не зная в пиков сезон дали няма да е лудница, но отскочихме до Несебър и в потрес си се върнахме обратно в Св.Влас, направо беше райско. Спокойно, чисто, приятно.
Здравейте, вие в комплекс Райска градина ли сте били отседнали? Доволни ли бяхте?
Благодаря предварително!
Да, много беше хубаво там.

# 59
  • Мнения: 264
Цените са 24 лв за два шезлонга и чадър. Заведенията са скъпички, аз съм се хранила предимно в тези от комплексите Диневи и в Райска градина, не мога да дам препоръка за евтин ресторант. В градчето така и не стигнахме, много ни хареса ивицата над плажа на Диневи и курорта до нея - Райска градина. Благодаря за препоръките - някой от тук ми го похвали. Сега ние бяхме края на юни, не зная в пиков сезон дали няма да е лудница, но отскочихме до Несебър и в потрес си се върнахме обратно в Св.Влас, направо беше райско. Спокойно, чисто, приятно.
Здравейте, вие в комплекс Райска градина ли сте били отседнали? Доволни ли бяхте?
Благодаря предварително!
Да, много беше хубаво там.
Понеже и ние запазихме за там, ясно ми е, че началото на август ще е фул, но друг вариант нямаме.  Благодаря! 😊

Общи условия

Активация на акаунт