Черноморец 2021/2022

  • 23 795
  • 257
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 14
Някоя дама има ли информация за хотел "Андре"? Изглежда много приятно, но никъде нищо не намирам за него!

# 211
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Някоя дама има ли информация за хотел "Андре"? Изглежда много приятно, но никъде нищо не намирам за него!
Яко го има по сайтовете за ваучери
google maps+отзиви

# 212
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Цоп и аз в Черноморец от днес. Кои са актуалните и читави местенца с храна за вкъщи (особено морска и без полуфабрикати)?

Централният плаж е много тъпо направен. Отляво на канала всичко е платена зона. Чак към края има някаква свободна зона и много натрупани водорасли. Отдясно на канала е свободно...и е гадна част, предполагам застояла вода покрай кея...

Последна редакция: нд, 09 юли 2023, 20:40 от Джулая

# 213
  • Мнения: X
Е, браво...миналата година имаше свободна зона в ляво около спасителния пункт. Голям избор, няма що. Ей такива дреболии с времето гонят и най- големите "фенове" на българското Черноморие Sad
Благодаря, Джулая за снимките и информацията.

# 214
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Миналата година нещо се беше разтурила концесията и целият плаж беше свободен.
 
Плаж "Градина" е на 6 мин с кола. Можеш да паркираш отстрани на стария път или на
платени паркинги. Има и безплатни зони, има и платени до самия плаж. Достстъчно дълга плажна ивица и прозрачна/b] вода.

# 215
  • Мнения: 6 015
Преди две седмици бяхме на Градина, два от дните ходехме до Черноморец да се разходим и да хапнем, та тогава за първи път им видях централния плаж. Еми... При наличието на толкова хубав плаж в близост ми е чудно защо хората избират градския плаж. Да, вярно за удобство и сигурно, за да могат да пийнат, но водата ми се видя отвратително мътна и ме догнуся.
Ани с мекиците така и не успях да я хвана. Вромос единствено ми хвана погледа, но не успяхме да го посетим по ред причини.
Магазинът до Градина Холидей и Брилянт не работи.
И по мое мнение хотел Брилянт е компромисен избор и човек, ако желае да отседне там трябва да го направи единствено, ако другаде няма свободни места.

# 216
  • при моите любими
  • Мнения: 2 571
Мира, къде хапвахте на Градина. След 2 седмици отиваме на там. Благодаря.

# 217
  • Мнения: 6 015
Не сме хапвали на плажа, ходехме в Черноморец или Созопол. От Черноморец единият път взех храна за вкъщи от павилиона за риба до хотел Коско. Момчето беше много мило, почерпи детето с картофки 😁 храната, която опитахме и тя не беше лоша.
На Градина само кафе пиех докато сме на плажа, сядахме на платена сянка в самото начало между бар Магура и входа. Тъкмо стягаха ново заведение, сигурно е отворило вече.
Като цяло ми се щеше повече да обикалям ресторантите, но бях сама с детето и нямаше как..

А вие къде ще отсядате на Градина?

# 218
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
"Градина" е доста дълъг плаж. Та съвети къде да се хапва....малко трудно. По пътя има капанчета, закусвални. На самия плаж има заведения. Аз в момента хапвям в пица Пинто до луксозните бунгала. Пиците са 17-25лв, тънки и хрупкави, но големи.Има опция за вкъщи. Домашната им лимонада с джинджифил и добавена мента е УНИКАЛНА. Явно наистина те си я правят.

# 219
  • при моите любими
  • Мнения: 2 571
Ние ще сме във Вила Маре, били сме там и преди. Пица Пинто е най-посещавана от нас, защото не обичам да рискувам да попаднем на скъпа и не вкусна храна. Затова разпитвам за други подобни изпитани места.

# 220
  • Мнения: 10 775
Розови домати в зеленчуковия магазин до гарата - 8.60 лв.
Отиваме в Ам Гъл - питам ги на коя изба е наливното вино. Не знаят, да питам барманката. Отивам. Пет въпроса й зададох, накрая поисках да видя тетра пак-а...
Във Вромос има подобрения в обстановката, но не и в качеството и количеството на храната.
Кохи бар - два Джина с тоник и един фреш диня - 32 лева.

# 221
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Череши 8лв, ягоди 9лв Joy Кенче бг бира 2.60 лв. в магазин. Но с обикаляне се намират и по-достъпни цени на продукти.

Ден година храни...но градът май е все така празен.

# 222
  • Мнения: 10 775
Да, преди малко говорихме със собственик на заведение. Каза, че такъв лош сезон не е имало.

# 223
  • Мнения: 2 298
Че е празно, празно е, но не  помня да съм чувала да кажат имахме силен сезон.  Същото като бабите с реколтата. Все е лоша годината. Wink

# 224
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Вчера са пипали нещо по водоснабд. с-ма на "Ясна поляна". 2 дни и налягането на моменти е слабо по високите етажи. Ето го резултатът. Дано до довечера се източи....
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт