Хотелите във Велинград - 13

  • 74 568
  • 756
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 932
Добре, разбрах. Роял спа е лош хотел.Ще имам предвид за друг път. Казах лично мнение от средата на октомври миналата година. Нито комина пушеше, нито гореше, нито имаше каквато и да е миризма. Нямахме никакви забележки.
Докато към Акватоник, където бяхме преди десетина дена имам, но няма да оспорвам мнението на някого, на когото всичко е харесало.

# 211
  • Мнения: 14 088
Защо се сърдиш? На теб е харесало, на друг - не, четящият ще си направи изводите. Откакто не обърнах внимание на два коментара за хотел в Банско, че водата в басейна е студена, а се доверих на останалите, които бяха само положителни, сега и един отрицателен да има, доверявам му се. Защото в този случай, дори писах на хотела и ме увериха, че водата е топла. А се оказа толкова студена, че пневмония може да те хване. И за хотел в Равда подцених мнение, че има пречиствателна станция и вечер мирише на фекалии. Е, уверих се сама, че човекът не е излъгал. Та с този хотел, ти не си видяла пушещия комин, но другите са го "засекли". Добре е да има всякакви коментари, за да се ориентира човек по-добре.

# 212
  • Мнения: 5 932
Не се сърдя. Наистина за друг път ще имам предвид какво би могло да ме изненада. Някой писа, че не е стъпвал в центъра. А аз наистина предпочитам да сме по-близо до него. Наложи се да търсим банка, наложи се да търсим козметика, внуците изведнъж поискаха не знам какво си от Лидл, ние да пием кафе навън, да видим все пак що за град е. Един шофьор, различни желания и претенции-обърнахме го на такси.

# 213
  • Мнения: 19 495
Е, Лидл изобщо не е в центъра и до там само с кола, независимо къде си отседнал. Ако е за удобен хотел в центъра препоръчвам Бор. Той е на хубаво място.

# 214
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Посещавали сме Роял спа четири пъти през годините и един път Арте,от 2015 до 2019 .Винаги февруари месец.Всичко беше повече от добре до февруари 2019.Тогава нещо се обърка и си отнесоха инфекция на отделителната система,която лекувам много трудно повече от половин година.Това беше последното ни посещение.Дойде ковид и приключих ме с този вид почивки.В Роял през годините назад винаги е било перфектно за нас,абсолютно всичко и затова се връщаме толкова пъти.Една година там нямаше места и посетих ме Арте.Беше чисто нов,току що отворил.Всичко беше перфектно.Получихме и страхотна изненада подарък в ресторанта лично от управителя бутилка вино по наш избор по повод наш личен празник.Сега не знам как е, споделих как беше.Чета ви с интерес.

# 215
  • Мнения: X
Няма място за спорове, различни хора сме, с различен статус и на различна възраст, семейно положение. Именно за това са полезни всички мнения, защото всеки търси и очаква различни неща от едно място за почивка. Така всеки може да си прецени лично за себе си, кое му е важно и кое би наклонило везните към точно определен хотел.
Моля, продължавайте да пишете, всяка гледна точка ми е полезна.

# 216
  • Мнения: 9 127
Ами да пиша пак тогава, че нещо не разбрах((
Това на снимката горе, на темата дето е, кой е хотела?
Макси или Велина (стария)

# 217
  • Мнения: 3 390

Това на снимката горе, на темата дето е, кой е хотела?
Макси или Велина (стария)
Макси.

# 218
  • Мнения: 2 280
Някой с пресни отзиви от Арте?

# 219
  • Мнения: 10 694
В момента със зелен сертификат ли е достъпът до  хотелите? Обмислям почивка в края на месеца, та да съм наясно

# 220
  • софия
  • Мнения: 757
В момента със зелен сертификат ли е достъпът до  хотелите? Обмислям почивка в края на месеца, та да съм наясно
Не съм ходила, но по- назад чета, че да- със сертификат. Аз се питам как е организано посещението в Спа зоните...?

# 221
  • Мнения: 3 390
Предполагам и с отрицателен тест може?

# 222
  • Мнения: 10 694
В момента със зелен сертификат ли е достъпът до  хотелите? Обмислям почивка в края на месеца, та да съм наясно
Не съм ходила, но по- назад чета, че да- със сертификат. Аз се питам как е организано посещението в Спа зоните...?

Благодаря Simple Smile
Аз прехвърлих само предната страница и не видях да е коментирано, затова попитах Simple Smile

# 223
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
По заповед на министъра е със зелен сертификат. Колко се спазва, само те си знаят.
Нещо ми се върти, че спа-тата май ги преустановиха независимо от сертификата, но не съм сигурна.

# 224
  • Мнения: 3 272
И аз така мисля че в новата заповед СПА не трябва да работят.

Общи условия

Активация на акаунт