Хотелите във Велинград - 13

  • 74 399
  • 756
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 157
А, празно ... Вчера звънях в Хот спрингс медикъл и СПА - с. Баня (в крайна сметка решихме да разнообразим и да сменим Велинград) и нямаше никакви места за края на ноември! Чак се изненадах.

Тъй като не е по темата за Велинград,
Скрит текст:
Пробвай да резервираш през букинг.Има същата оферта - 3+1 нощувка.Разбира се зависи от датите, но днес проверих за 21- 25 ноември, имаше двойни стаи.Успех, за мен е най-добрия Спа хотел в България.

# 241
  • Мнения: 10 685
А, празно ... Вчера звънях в Хот спрингс медикъл и СПА - с. Баня (в крайна сметка решихме да разнообразим и да сменим Велинград) и нямаше никакви места за края на ноември! Чак се изненадах.

Тъй като не е по темата за Велинград,
Скрит текст:
Пробвай да резервираш през букинг.Има същата оферта - 3+1 нощувка.Разбира се зависи от датите, но днес проверих за 21- 25 ноември, имаше двойни стаи.Успех, за мен е най-добрия Спа хотел в България.

Благодаря ти, но на мен ми трябваше за през уикенда. В крайна сметка резервирах в Римска баня пък каквото - такова Simple Smile

# 242
  • Мнения: 895
Имате ли впечатления от вечерята в Макси. Чудя се дали да вземем пакет HB или да поръчваме сами. В сайта им пише и за ресторант - Хънтърс, но дали работи, добър ли е, всякаква информация ще е полезна Simple Smile

# 243
  • Мнения: 2 127
И на мен ми е интересно сега на Токев кой ли ще му върти ресторанта?Август работеше...

# 244
  • Мнения: 3 768
Имате ли впечатления от вечерята в Макси. Чудя се дали да вземем пакет HB или да поръчваме сами. В сайта им пише и за ресторант - Хънтърс, но дали работи, добър ли е, всякаква информация ще е полезна Simple Smile
Лятото бяхме. Вечерята беше на блок маса с голямо изобилие, несвършващо, различно всяка вечер и т.н
Хънтърс погледнахме, но честно неоправдани цени за мен

# 245
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Лятото бяхме. Вечерята беше на блок маса с голямо изобилие, несвършващо, различно всяка вечер и т.н
Хънтърс погледнахме, но честно неоправдани цени за мен


Хънтърс? Да... Цените нагоре и то много. Храната - нищо особено. Като навсякъде другаде. Ходили сме няколко пъти. За последно трябва да е било преди повече от четири години. Едва ли ще има някаква промяна.
Не е лош хотел Макси. Но някои от цените бяха прекалени.

# 246
  • Мнения: 4

Лятото бяхме. Вечерята беше на блок маса с голямо изобилие, несвършващо, различно всяка вечер и т.н
Хънтърс погледнахме, но честно неоправдани цени за мен


Хънтърс? Да... Цените нагоре и то много. Храната - нищо особено. Като навсякъде другаде. Ходили сме няколко пъти. За последно трябва да е било преди повече от четири години. Едва ли ще има някаква промяна.
Не е лош хотел Макси. Но някои от цените бяха прекалени.

Напълно съм съгласна с вашия коментар. От храната има определено какво да се желае, а цените определено бяха прекалени Simple Smile

# 247
  • Мнения: 1 803
Някой питаше с пресни отзиви за Арте, но не знам какво точно ви интересува. Ние от откриването му вече сме били 13 пъти, последно през септември. Всичко работи, хотелът винаги е пълен без значение дали е делник,уикенд или празник. Храната е без промяна, единствено от началото на пандемията, както и на останалите места предполагам, се слагат маска и ръкавици на закуска и вечеря заради блок масата.

# 248
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Здравейте, знаете ли дали в хотел Mакси вечерите са на сет меню или са на блок маса? И ако са обвързани с броя гости, дали януари, февруари е възможно да са на сет? Благодаря.

# 249
  • Мнения: 39 247
Олимп днес е получил награда за спа и еко хотел за 2021 г.

# 250
  • Мнения: 11 944
Олимп днес е получил награда за спа и еко хотел за 2021 г.
верно? Кофти обслужване, лоша храна, спа с нищожни размери спрямо капацитета на хотела. Вярно спомен от преди три години, но не бих повторила.

# 251
  • Мнения: 1 406
Октомври бяхме в Олимп, честно казано не сме доволни, студени стаи. Хладна вода в спато. Храна нищожна. Не знам как ги дават тези награди.

# 252
  • Мнения: 3 382
Аз четох, че Арте е:

"Най-добър пет звезден Spa хотел на 2021г." - 5 поредна година
"Най-добър хотелски мениджър на 2021г." - 2 поредна година
"Най-добро събитие в туризма на 2021г." - 1 година;

Да питам неваксинираните - правят ли бързи тестове в самите хотели преди настаняване,  после съответно на всеки 48ч.? Или как?☺️

# 253
  • Мнения: 1 015
https://https://bgtourism.bg/25112021-maxivelingrad-award-luxuly-spa-hotel/

Явно всчки най-добри хотели са във Велинград.

# 254
  • София
  • Мнения: 5 443
Олимп днес е получил награда за спа и еко хотел за 2021 г.
Това ми се струва невъзможно 😂 Явно добре са си платили за наградата ...

Общи условия

Активация на акаунт