Професионални серии за коса 148

  • 52 614
  • 785
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 001
Дами дайте предложение с какво да заменя swimcup на Ф.Кингсли - много ми се изсушава косата от слънцето , а като я и намокря в морето не мога да я среша Sad

  H_Milk на Oway как го ползвате, дали става за този случай ?
Или да си взема какъвто и да е продукт балсам или такъв без отмиване...

# 631
  • Мнения: 1 227
Casual мисля че H Milk би свършил работа в случая, особено ако се смеси и с малко масла (не знам дали съм права като си мисля че маслата предпазват в такива ситуации). Все още не съм го тествала в морска обстановка, но мисля ще върши работа! Ако не ти се купува сега, може да пробваш и с еластисайзър с масла, миналото лято така изкарах плажа и нямах проблеми.
А H-Milk ползвам вече на всяко миене, дали като преуош, маска, балсам или финиш, няма значение, задължително присъства в рутината ми! Като финиш един лешник с няколко капки nurturing drops става прекрасно! Сега след като направих кичурите, а и защото е лято и съм все вързана, почти след всяко миене съм с някаква терапия вързана на кок, а с маските преседявам минимум половин час.

# 632
  • Варна
  • Мнения: 7 702
H-Milk на влажна коса и смотавам на кок. Това ми е защитата за плажа тая година. Хем не ми е горещо,хем след това косата е доволно подхранена. Предишни години съм клепала и еластисайзър и кокосово масло,но с H-Milk ми е в пъти по-комфортно.
Някой тества ли вече новите Лалга? Чоплят ме продуктите за къдрава коса и блондинските,но първите май повече.

# 633
  • Мнения: 417
Ами и аз съм заредила калашника за лалга ,все пак предната вълна я изпуснах ,тя само тази серия за къдрава коса се води хидратация май  ,др все възстановяващи се водят ,иначе благодаря на тези ,които споделиха за дисциплин спрея ,много ми харесва Flowers Rose

# 634
  • Мнения: 2 001
 в Арлен не успях да открия или не е налично - Някой ако има възможност и желание да ми продаде от  hmilk-a

# 635
  • Мнения: 2 256
Момичета, днес трябва да се боядисам, а Колорплексът беше свършил.
Дали е удачно да сложа боя върху Олаплекс 3?

# 636
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Да,но изсуши косата преди да боядисваш.

# 637
  • Мнения: 1 227
в Арлен не успях да открия или не е налично - Някой ако има възможност и желание да ми продаде от  hmilk-a


В арлен не се предлага, има го в sicosmetics.bg , като поръчваш задължително помоли да ти пратят и помпа, аз по телефона звъннах да кажа.

# 638
  • Мнения: 1 692
Здравейте, препоръчайте ми лилав шампоан, който да матира жълти тонове на руса коса. За момента ползвам на Керастас, но това ли е най-доброто? Едно измиване да пропусна и веднага започва да жълтее.

# 639
  • Мнения: 6 930
Tigi Bed Head ги харесвах за тая цел, имат такава серия. Убиваха жълтините, без да оцветяват прекалено. Последно ползвах един балсам на Chi за целта, но няма да го повторя - едно, че оцветяваше неравномерно и доста интензивно на места, второ ароматът не ми хареса-като мъжки одеколон нещо ми беше, но не от хубавите 😄

# 640
  • Мнения: 453
Matrix Brass off  не е лош, използвам го при матиране на дължините. По предписанието на prinzesata. ❤️
Използван самостоятелно не даде видим резултат или аз очакввах повече подведена от рекламата.

# 641
  • Мнения: 1 212
Fanola No Yellow шампоан и маска използвам, много са добри 👍🏻
Най-изгодни са в makeup.bg, взех си от там по 100 мл. за проба преди два месеца и още имам, големите опаковки също излизат по-евтино.

# 642
  • Мнения: 2 149
Аз взех за проба schwarzkopf blondme Cool, шампоан и маска, ще пиша как са😉

# 643
  • София
  • Мнения: 2 044
H-Milk на влажна коса и смотавам на кок. Това ми е защитата за плажа тая година. Хем не ми е горещо,хем след това косата е доволно подхранена. Предишни години съм клепала и еластисайзър и кокосово масло,но с H-Milk ми е в пъти по-комфортно.

Какво е H-Milk? Аз спешно да питам за руса коса от какво сте доволни за слънцезащита?Имам някаква на Лакме,но искам друго да си взема за плаж.Имам и много бутилчета на Марокан ойл и Макадамията,нали и те стават или поне така пише?

# 644
  • Мнения: 4 000
Аз се върнах от море 🌊, ползвах червения ш на Керастаз, бях си взела и любимия ш на Алтерна. За б ползвах един с кокос от боята ми в малка опаковка, за финиши Ми аманте и Елексира на Керастаз.  Косата ми е супер мека и лъскава,изобщо не се повлия от солената вода и слънце. Предполагам, че червения ш си е оказал влияние. Доволна съм!

Общи условия

Активация на акаунт