прикривате ли реалната си възраст?

  • 4 728
  • 186
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
винаги ми е било интересно истинската причина, която кара една дама да послъже или хайде...да не бъде съвсем откровена относно годините си.

отговорете моля на въпроса ми и се обосновете. благодаря  bouquet
 

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не крия.Не се срамувам от възрастта си.

# 2
  • Мнения: 412
аз нямам 23 какво да им крия
дет'се вика по-скоро мога да си "надпиша " годините.

# 3
  • Мнения: 6 461
винаги ми е било интересно истинската причина, която кара една дама да послъже или хайде...да не бъде съвсем откровена относно годините си.

отговорете моля на въпроса ми и се обосновете. благодаря  bouquet
 
Не знам за причина поради която жени крият възрастта си.Аз не го правя. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 11 004
Още ми е рано да я прикривам (26), даже в повечето случаи ме подмладяват Simple Smile
Но след някоя година мисля да пробвам друга стратегия - да си прибавям 2-3 годинки към възрастта и да чувам "Леле, колко млада изглеждаш"  hahaha hahaha

# 5
  • Мнения: 3 342
Напротив - винаги ми дават поне пет години по-малко и се налага да убеждавам, че съм на цели 30/въпрос на чест е все пак/, при което следват невярващи погледи Blush

# 6
  • Мнения: 7 474
 Mr. Green  Още не ,но съм забелязала,че детето като пита жени над 40 г. на колко са години, никога не и отговарят Thinking

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Но след някоя година мисля да пробвам друга стратегия - да си прибавям 2-3 годинки към възрастта и да чувам "Леле, колко млада изглеждаш"  hahaha hahaha
Тази стратегия ми хареса Laughing!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 607
Не виждам причина, поради която да прикривам истинската си възраст. Според мен всяка жена е красива, независимо на колко години е.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 418
Ами аз съм на 38 и никога не съм си крила възрастта.Напротив,повечето казват,че изглеждам на 30.Мнооооого се лаская!

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не крия и не мисля и занапред да го правя, не се срамувам от възрастта си.

# 11
  • Мнения: 184
Ами, все още не ми се налага да крия годините си Party

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Винаги. Прикривам се със страшна сила - шапки с воалетки задължително. Ако нямам - гледам поне някоя хартиена торба да нахлузя, белким се поприкрия. За съжаление тактиката води основно до ожулени колене...

# 13
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ей, поредната тема - доказателство за това колко сме съвършени бг маммите Wink Laughing
хубави, хубави, пък млади, младолики...

айде, бе! някоя 'църна овцъ' да си признае   Flutter Crazy

# 14
  • Мнения: 4 390
Не.
Не ми се иска да съм на толкова /36/, но... навъртяла съм ги, какво да ги крия...
Няма да ме направи по-млада това.

# 15
  • Мнения: 2 019
не съм стигнала дотам

# 16
  • Мнения: 2 849
Не ,никога не съм си крила годините .Не че се чувствам на толкова . Wink

# 17
  • Мнения: 12 821
аз нямам 23 какво да им крия
дет'се вика по-скоро мога да си "надпиша " годините.
Напълно важи и за мен, само дето аз съм на 24 - в работата ми по-често е минус даже това, че съм толкова млада - не винаги ме вземат на сериозно

# 18
  • София
  • Мнения: 2 164
Не, нямам какво да крия  Simple Smile

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
айде, бе! някоя 'църна овцъ' да си признае   Flutter Crazy

Признах си, бре!
Мъжът ми нарочно ходи и той 2 крачки преди мене - да ме затулва и да ми прикрива възрастта от случайни погледи. Като спре рязко, някой път се сблъсквам с него, ама иначе е рахат, щото е 187 висок и всичко прикрива - и възраст, и килограми излишни...

# 20
  • Мнения: 811
Не,колкото-толкова  Peace

# 21
  • Мнения: 8 505
Никога.Само на шега казвам 17-18,и когато кажа на колко съм всъщност,не ми вярват.Първото звучи по-правдоподобно.

# 22
  • Мнения: 1 101
Все още не ми се налага  newsm03

# 23
  • Мнения: 10 758
Никога не съм си крила годините NaughtyНе мисля и да го правя.

# 24
  • Мнения: 3 537
Не.Даже тук съм Краси76. Laughing

# 25
  • Мнения: 2 950
Сега съм на 26 и не крия възрастта си. А като стана на 40 се надявам да се фукам, че съм на толкова години, а да ми казват, че изглеждам като на 20  newsm62

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Не, до сега никога. Не се притеснявам как изглеждам до този момент.  Wink

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хе-хе, и защо да си крия годините? Точно обратното, фукам се.  Wink

# 28
какво да си грия на 25те години

# 29
  • София
  • Мнения: 11 711
Не,никога не съм крила!Мисля,че все още нямам повод за това.Освен това съм дребна и винаги са ми посмалявали годинките.А откакто родих /нали раждането подмлядявало над 30-те  Wink/ и след това се вталих ми казват,че съм се подмладила.Айде циганката умряла и аз сама си се хваля!

# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
не, никога
Не, никога не съм крила! Мисля,че все още нямам повод за това.Освен това съм дребна и винаги са ми посмалявали годинките.А откакто родих /нали раждането подмлядявало над 30-те  Wink/  ми казват,че съм се подмладила. Айде циганката умряла и аз сама си се хваля!
Аз също нямам поводи да си крия годините - гордея се с тях, това е мъдрост, рутина!

# 31
  • Мнения: 3 537
Не.Даже тук съм Краси76. Laughing
А когато стана на 100години,даже ще се пъча. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 358
Никога не ми се е случвало да скрия годините си.
В момента дори не се сещам за причина, която би ме накарала да го направя  newsm78

# 33
  • Мнения: 799
айде, бе! някоя 'църна овцъ' да си признае   Flutter Crazy

А аз ще задам друг въпрос - имате ли познати, които си крият годините? Щото аз нямам такива....

# 34
# 35
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Още не.

# 36
# 37
  • Мнения: 4 076
Не обичам да ме питат,ако и да изглеждам като абитуриентка.На кого му влиза в работата,що за интереси?Който трябва-знае.Не знам друга страна,където ЕГНто се развява така явно и постоянно като байрак на футболен мач.Аз съм си имала неприятности с това,когато съм търсила работа и оттогава мразя да ми любопитстват.И казвам първата цифра,за която се сетя.

# 38
  • Мнения: 3 611
Все още съм младичка, zа да послъгвам... 
... човек е на толкова, колкото се чувства...

# 39
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много сме млади още....и аз не крия......но и като стана на 45 ще предпочета да си помислят, че съм добре изглеждаща за възрастта си, а не че изглеждам по- стара от възрастта, която съм казала

# 40
  • Мнения: 5 647
Не, още повече, че изглеждам по-млада отколкото съм. Е, така поне ми казват.  4470 4470 4470

# 41
  • Мнения: 2 211
Не, мои са си.

# 42
  • Мнения: 8 917
След 3-4 дни ще стана на 30 - няма за какво да ги крия Mr. Green Фукам се Crazy

# 43
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
зависи кой пита Mr. Green

# 44
# 45
  • по света
  • Мнения: 1 587
От догодина като стана на 30 ще гледам да си мълча  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 3 562
Зависи кой пита  Mr. Green

Иначе от миналата година реших да остана на 30  Mr. Green за известно време  newsm27

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
За сега не, надявам де и след време да не го правя.
В днешно време възрастта не е голям порок. Хората по-скоро крият килограмите си  newsm78

# 48
  • Мнения: 630
E, ако свалят някоя друга годинка - няма да ги поправям Whistling

# 49
  • София
  • Мнения: 2 623
Защо да си крия годините ? Все пак споделям мнението, че човек е на толкова години на колкото се чуства. Друг е въпроса, че от известно време се чуствам на двойно повече отколкото съм  Sad

# 50
  • Мнения: 6 167
въпросът е по-подходящ за форум бг-леля и бг-баба

хората ми дават по-малко от моите 32.
радвам се, но и да не ми ги дават - все ми е тая
става все по-хубаво с годините.
няма от какво да се крия.

 ( виж килограмите крия, да  Crazy)

# 51
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
А аз ще задам друг въпрос - имате ли познати, които си крият годините? Щото аз нямам такива....
да, познатКИ Rolling Eyes и точно щото са познати не съм посмяла да попитам защо се изчервяват като ги питат или се гневят на въпроса.
а по тв редовно някоя известна доня се пристисква и се цупи като й подхвърлят нещо за годините дама не се пита на колко години е
 и защо да не се пита? newsm78 не виждам нищо лошо аз пък...
затуй рекох да питам .

Аз съм си имала неприятности с това,когато съм търсила работа и оттогава мразя да ми любопитстват.И казвам първата цифра,за която се сетя.
добре де, ами като се разбере после?
иначе си права за дискриминацията относно възрастта по отношение на работата:roll:

# 52
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
не, не си прикривам възрастта. Струва ми се смешно. Обаче яко ме пита някой, дето не ми е симпатичен, казвам "тайна" и се усмихвам мило ( да се сеща какво му мисля )  Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 5 289
На моята възраст едва ли има жена,която да прикрива че е на толкова-24год.Мисля че е смешно да намаляш годинките си като те попитат,по-добре ако не желаеш да отговориш да кажеш,че на жена такъв въпрос не се задава.Ще видим с времето,но се съмнявам да го направя. Flutter

# 54
  • Мнения: 3 537
Карчева,аз пък мислех че си по-голяма. BlushНе че съм те виждала! Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 5 289
Краси аз и се чувствам по голяма да ти кажа,нооо слава богу несъм. LaughingВ профила ми пише възрастта,незнам защо си си ме представяла по дърта newsm78,а може би на снимките си изглеждам така? Rolling EyesДано да не е....... ooooh!

# 56
  • Мнения: 4 076

иначе си права за дискриминацията относно възрастта по отношение на работата:roll:
Именно.И не само дискриминация заради ЕГНто,а и за това,че съм майка на 2 деца,понякога-и че съм жена Mr. Green
Не обичам недискретните въпроси за каквото и да е и не ги задавам.На колко год.е някой,колко кг.,че кой номер бельо носи-какво ме интересува?

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Нищо не крия,всичко казвам и показвам Mr. Green.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 105
все още- не, на 24 години нямам какво да крия  Grinning

# 59
  • Мнения: 2 936
Напротив - винаги ми дават поне пет години по-малко и се налага да убеждавам, ....., при което следват невярващи погледи Blush
smile3521 и при мен е така,4е някой път и повече от 5г.ме смаляват....

# 60
  • в къщи
  • Мнения: 467
И аз не крия.Но забелязах,че до 25-та си година,казвах колко години  започвам,а след това-навършените.Иначе съм на 28(след 3 дни ще навърша -29г.). Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 7 097
Не се чувствам на 33 и не съм очарована от възрастта си /много бързо мина времето  Sad/, но никога не съм си крила годините си. В интерес на истината, до сега само една жена позна истинската ми възраст и то наскоро - явно вече започва да ми личи, че одъртявам... Wink Grinning

# 62
  • Мнения: 5 577
На 23 съм, с дете на 2. Нямам какво да крия.  Laughing

# 63
  • Мнения: 5 539
Що да крия, че съм на 19? Rolling Eyes

# 64
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не. Никога не съм го правила. Този месец ще навърша 24, засега няма какво да крия. Даже рядко ми дават и толкова.

# 65
  • Мнения: 494
И да крия и да не крия все за 25 си минавам .Какво да правя като от няколко години все на толкова си стоя. smile3521

# 66
  • Мнения: 35 968
не ми се налага Simple Smile

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Все още не, на 22 съм Peace

# 68
  • Мнения: 2 257
Не си я крия, защото се чувствам добре със себе си и нямам проблеми нито с възрастта си, нито с визията си. Е, като ми поискат документ, че съм над колко беше, за да си купя цигари и вино, ми става чудно - защо? и се кефя де. Все си мисля, че си изглеждам на годините, но явно някои още се объркват. Други ми ги дават. Нито на едните, нито на другите се сърдя. Grinning

# 69
  • Мнения: 619
не,
мисля че изглеждам добре за годините си ,и не ми се е налагало да ги крия. bowuu

# 70
  • Мнения: 3 932
Не, в разцвета на силите си съм...

# 71
  • Мнения: 27 524
Не, никога и определено не мисля, че някой го прави. Това идва по-скоро от вицовете и майтапите, но не е реално  Peace

# 72
  • Мнения: 3 537
Не бе,Карчева,аз в профила ти не съм се навирала. LaughingНито  снимки съм ти виждала! Wink
Просто така си мислех,не се обиждай! Praynig

# 73
  • Мнения: 13 512
Досега не ми се е налагало да ги крия-39 са.Много бързо лети времето-чак не мога да повярвам!Но съм щастлива,че  децата ми вече са пораснали...дъщеря ми е на 17,сина ми на 13. Като си помисля,че имам приятелки  колкото  мен с бебета.....никак не им завиждам Grinning

# 74
  • Мнения: 824
дааааааааааа и аз не ги крия-от 5 години съм на 28 Mr. Green

# 75
  • Мнения: 27 524
( виж килограмите крия, да  Crazy)

О, да  Grinning И аз така  Grinning

# 76
  • Мнения: 13 512
( виж килограмите крия, да  Crazy)

О, да  Grinning И аз така  Grinning
Е,сега...нали темата е за годините!Никога не си казвам килограмите!дОБРЕ,ЧЕ НЕ  ГИ ПИШЕ И ТЯХ В ЛИЧНАТА карта,че  #2gunfire

# 77
  • Мнения: 27 524
Е,сега...нали темата е за годините!Никога не си казвам килограмите!дОБРЕ,ЧЕ НЕ  ГИ ПИШЕ И ТЯХ В ЛИЧНАТА карта,че  #2gunfire

Да, бе, ще има бунт... пък и много се менят, не става  Laughing Има и такива дето си ги казват, но те са все слаби и немощни  Crazy Crazy Crazy

# 78
  • Мнения: 3 537
Аз предлагам да пишем в профила си колко килограма сме .Какво ще кажете? Mr. Green

# 79
  • Мнения: 13 512
Аз предлагам да пишем в профила си колко килограма сме .Какво ще кажете? Mr. Green
Моля? newsm78Е,стана сега вече скандала!Ааааааааааа.... #Cussing out

# 80
  • Мнения: 3 537
Аз предлагам да пишем в профила си колко килограма сме .Какво ще кажете? Mr. Green
Моля? newsm78Е,стана сега вече скандала!Ааааааааааа.... #Cussing out
Шегичка! Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, никога досега не съм прикривала възрастта си.  Wink

# 82
  • Мнения: 191
 Моите 22 и малко са по-скоро за хвалба отколкото за прикриване:))Още млада ,здрав newsm10 newsm10 newsm10 newsm10а и права:))

# 83
  • Мнения: 4 473
Никога, по никакъв повод не съм ги прикривала и не смятам да го правя. Ако някой ми даде аргументиран мотив да го направя - може и да размисля Laughing

# 84
  • Мнения: 408
Тц, само, че казвам само навършените, въпреки, че ми остават два месеца до 32, ама като ме видят с две деца, особено каката и се чудят, как мога да имам толкова голяма дъщеря Mr. Green Имам една колежка, която все й се иска да е по-млада и на рожденния ден си беше взела свещи 2 и 7/въпреки, че ставаще на 37 или 38/. И вика на колегата "Жоре, иди да видиш на колко ставам". Ама аз в това време бях разменила местата и Жоро вика "Аууууу, Ванче, ти на 72 ли ставаш"  hahaha Веднага разбраха кой е виновника  Joy

# 85
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Не крия никога възрастта си.

# 86
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
ми то моите 22 години какво да ги крия,скоро ме питаха дали не съм 10 клас

# 87
  • Мнения: 5 682
 FlutterОтговорила съм със "Зависи кой пита", всмисъл такъв че си правя бъзици. Аз съм набор "78, а казвам че съм "87. То естествено ми личи че не съм и всички го разбират. Но иначе не, не си крия годините. Чувствам се добре в своята кожа. Party

# 88
  • Мнения: 5 299
/Никога не ми е хрумвала подобна идея

# 89
  • Мнения: 2 495
Може би като стана над 35 ще послъгвам, но засега това не ми се налага да го правя Wink

# 90
  • Мнения: 2 897
Не,никога NaughtyНищо,че ме изкарват на по-малко отколкото съм,пак си казвам Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 700
Никога.

# 92
  • Мнения: 262
Напротив - винаги ми дават поне пет години по-малко и се налага да убеждавам, че съм на цели 30/въпрос на чест е все пак/, при което следват невярващи погледи Blush


Точно така съм и аз. Карам 30 - те, а непознати си мислят, че току-що съм завършила средното  #Crazy  hahaha Е, не крия, че много се кефя, де.  Embarassed

# 93
  • София
  • Мнения: 4 025
Напротив - винаги ми дават поне пет години по-малко и се налага да убеждавам, че съм на цели 30/въпрос на чест е все пак/, при което следват невярващи погледи Blush

И при мен така  Blush

# 94
  • Мнения: 397
Макар, че ми е тъжно, че времето лети така неусетно - никога не съм си крила реалната възраст - 34г.,но вътрешно винаги съм се чувствала на 20!!! Laughing
И никога няма да я крия - дори и като стана на 50! Wink
Важното е да си се чувстваш добре в кожата си и да си с младежки дух!!! Peace

# 95
  • Мнения: 1 564
Не,никога.Аз съм на 24 и не смятам,че има какво да крия.

# 96
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз съм на 31, но не ми личат - даже се чувствам по-харесвана отколкото на 21.

# 97
  • Мнения: 528
Напротив - винаги ми дават поне пет години по-малко и се налага да убеждавам, че съм на цели 30/въпрос на чест е все пак/, при което следват невярващи погледи Blush

И при мен така  Blush

И аз съм почти на 30, но обикновено ми дават максимум 23...трябва да си призная, че никого не убеждавам в противното Whistling

# 98
# 99
  • Мнения: 5 103
Не ми се налага, доста съм млада още.

# 100
  • Sf
  • Мнения: 808
Според зависи Simple Smile Иначе съм пак добра стара сиганка и лъжа на поразия.

Като студентки ходехме веднъж в месеца да сваляме млади зайци и тогаз голямо лъжене падаше... Ееех, години и спомени Simple Smile

Е, не съм бабичка все пак Simple Smile Една приятелка все ми казва: "Нямаш одъртяване, ма..ка му" Било комплимент Simple Smile

Тя и Emi ме направи на 80 набор, ще я удавя в черпня таз жена Simple Smile

# 101
  • Мнения: 4 406
не, даже наскоро си добавих 4 години за по- ефектно...

# 102
  • Мнения: 132
Не крия.На 26 съм,но изглеждам много по малка Simple Smile

# 103
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не я прикривам, нали и набори имам, те помнят Mr. Green

# 104
  • София
  • Мнения: 4 966
Не я крия.На 23 съм.А и изглеждам по-малка.

# 105
  • Мнения: 4 806
не, не крия.
Записвам се в отбора на младоликите.
Всъщност, често не си знам годините.
Като трябва да си кажа възрастта смятам разликата между тази и годината от ЕГН.
Годините са някаква абстракция - знам, че трябва да са толкова, но не го разбирам.

# 106
  • Мнения: 239
НЕ, ЩО ДА ГИ КРИЯ  Twisted EvilГОРДЕЯ СЕ С ТЯХ

# 107
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, напротив.
Но искрено се забавлявам, когато разберат на колко години съм, винаги ми дават поне 3-4 години по- малко. Crazy

# 108
  • Мнения: 1 427
Доста често-изкарват ме по-млада, и аз не споря с тях!

# 109
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не, не крия  Simple Smile

# 110
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Все още съм на 24 и не виждам смисъл да ги крия.

# 111
  • Мнения: 2 825
Не крия, но те моите не са чак толкова много. Не знам след някоя и друга годинка може и да започна  Blush

# 112
  • Мнения: 1 059
Не, не крия възраста си

# 113
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не, не виждам защо да го правя. На 26 съм, но често ме мислят за доста по- малка.

# 114
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не на 28г и какво да ги крия,те си личат,но не ме е срам напротив те ще стават все повече,няма да намаляват нали така?

# 115
  • Мнения: 656
Не, нямам какво да крия

# 116
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз не прикривам годините си...поне за момента мисля, че другите ми плюсове са достатъчно....а и мразя хората да ме възприемат според годините, кг и т.нат.

# 117
  • Мнения: 422
Винаги съм изглеждала по-сериозна и зряла за възраста си, а и в работата си съм постигнала много за 25 си години, че повечето пъти като кажа на колко съм някои се шашкат.

# 118
  • Мнения: 4 978
Не крия.
А и себе си не мога да излъжа  Wink

# 119
  • Мнения: 5 370
Ми на 35 съм си-върти го, сучи го-така си е. Mr. Green
И аз мога да се похваля, че в общи линии ме правят по-млада.
Въпрос на спортния ми стил и почти липсата на грим.

# 120
  • Мнения: 3 372
Не ги крия, на 21 съм......но изглеждам на 17.....понякога даже казвам, че съм на повече

# 121
  • Мнения: 636
Не крия - млада съм,но по-късно знам ли дали няма да почна да крия?!

# 122
  • Мнения: 3 089
не крия. но пък не ми и личат Simple Smile

# 123
  • Мнения: 463
не. но акот трябва да съм честна, ми става страшно приятно, когато ме мислят за по-млада.
а едно време се дразнех. значи одъртявам...

# 124
  • Ruse
  • Мнения: 390
не си ги крия (за сега)-на 25 съм -няма за какво да ги кия

# 125
  • София
  • Мнения: 38 523
Преди 4-5 години, като се запознаех с някой нов мъж поскривах някоя и друга годинка. Но сега се кефя че съм на 32 и съм постигнала това, което имам сега. Пък и хората не ми ги дават. Казват че изглеждам на 23. Mr. Green

# 126
  • Варна
  • Мнения: 870
аз не се срамувам от годинките си .А съм на 39 и не ми дава никой толкова.Чуствам се като на 30 Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 3 679
Не!
Инстинктивно казвам истината!
А и изглеждам по млада.....

# 128
  • Мнения: 5 701
Да,винаги лъжа и после се забавлявам на създалата се ситуация.Казвам доста под или над реалната си възраст,която е 35.

# 129
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Никога не съм я крила, друг е въпроса, че не ми вярват като кажа на колко години съм. Дават ми със 7-8 години по-малко.

# 130
  • Мнения: 3 042
Не! Naughty

Защо да я крия!? Wink Не виждам смисъл.

# 131
  • София
  • Мнения: 35 957
Не- никога не съм я крила.
 

# 132
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не, не крия, не виждам и смисъл в това. По важно е на колко се чувстваш, а не на колко си, а след 10-20 г. може и да започна знам ли  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 645
Не ги крия, даже непрекъснато ме подмладяват. Онзи ден отивам в магазина и искам лук, а продавачката ми връчва едно пликче и вика " Хайде сложи си колкото мама ти е казала и избери хубав да не ти се кара" Blush

# 134
  • Мнения: 1 455
Хич не си прикривам годините, даже ми идва да излъжа, че съм на повече отколкото съм, защото като кажа, че съм на 25, а имам три деца и ей така ме гледат  #Crazy  Shocked

# 135
  • Мнения: 4 176
Гордея се. Не изглеждам нито на по-малко, нито на повече от 36г.
Ехххх ако успея да заслабна още 20 кг. може и да се подмладя Laughing

# 136
  • Мнения: 1 446
След 20г. може би ще крия , но за сега не ми се е налагало.

# 137
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Все още не Blush то мойте 24 още няма какво да им крия Mr. Green но с килограмите въпроса е друг Mr. Green Flutter може би като стана на 40 ще си спестявам някоя друга годинка ooooh!

# 138
  • София
  • Мнения: 152
Не, никога до сега не ми се е налагало да го правя  Naughty

# 139
  • Мнения: 1 432
Аз пък като кажа ,4е съм на 23 не ми вярват......18 ми дават хората Crazy,пък и дете имам, още по-ве4е не ми вярват Crazy...................искам да съм голямааааааааааааааааааааааааааааааааааааа Blush

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 404
Обичам да гледам опулените погледи срущу мен като им кажа на колко съм, продължават да не ми дават повече от 25.

# 141
  • Мнения: 686
За сега не я прикривам, и всички казват че не ми личат годините, дано и след време да е така!

# 142
  • София
  • Мнения: 5 079
Не прикривам (засега... Mr. Green), още няма какво да се прикрива, като ме видят с бебо и си мислят, че съм на 18  #Crazy и се чудят как може да съм станала мама толкова рано...  Laughing Не ми личи, че съм със седем години по - дЪрта....  Joy

# 143
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ама наистина си ми е много интересна темата! Flutter Flutter
всички бг мамми младииии.

 като се замисля, никой не се е учудвал на възрастта ми като я кажа, явно си ми личат годинките или пък аз съм черната овца в тоя форум Mr. Green Wink

не че не е имало някой и друг овен да ми каже, че не ми личат, ама аз съм мно'о мнителна и си мисля, че го правят от кавалерско чувство или куртоазия newsm78 Grinning

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 537
Не, но аз още съм на възраст, с която мога да се шегувам от рода на: "Ние старчоците, какво да правим?" и "Нас не ни гледай, ние сме вече на изхвъргач-ката!" Joy

# 145
  • Мнения: 2 956
Не, не я прикривам и си мисля,че и на 50 като стана пак няма да я крия. Това е тъпо според мен.

# 146
  • Мнения: 3 050
Не, не я прикривам и си мисля,че и на 50 като стана пак няма да я крия. Това е тъпо според мен.
Peace
Аз все още няма какво да му крия-те скоро ще станат цели 19! Laughing (е, не съм мама но се разхождам из форума защото има интересни статии)

# 147
  • Мнения: 3 537
Ще ви издам една тайна.Аз всъщност съм на 75 години,а там долу са моите пра-внучки.Но ми е неудобно и тук във форума излъгах че съм на 30. Mr. Green

# 148
  • Мнения: 565
Не я крия. Сигурно защото съм на 25г. Simple Smile

# 149
  • Мнения: 155
Искам да я кажа, но никой не ме пита за нея.

# 150
  • Мнения: 601
Не! Някой ден може би, но не вярвам.

# 151
  • Мнения: 3 835
Когато няма как да ме хвнат, си посвалям малко. Така или иначе никога не я запомнят. baby_neutral

# 152
  • Smallville
  • Мнения: 994
Не никога.Но понякога се чудя кога навъртях 34,все имам чувстото,че съм на 25 newsm78

# 153
  • Мнения: 641
Не крия, по-малко няма да станат. Mr. Green

# 154
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Какво да я крия, гордея се с възрастта си... аз затова съм си я сложила в ника! Joy

# 155
  • Мнения: 114
Не , не виждам смисъл . Винаги ми е било любопитно , какво кара някои жени да го правят(в това число и майка ми Wink).

# 156
  • Oslo
  • Мнения: 659
Не никога! На 32 съм, с 2 деца и мисля, че изглеждам сравнително добре за възрастта си.

# 157
  • Мнения: 5 317
не,поне засега е така.

# 158
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не крия и защо да го правя?  newsm78 Това по млада ли ще ме направи или по хубава? Ако ме питат казвам си.

# 159
  • Мнения: 410
Никога не съм крила годините си newsm10 просто не ми се налага.
Даже бих се поизтъкнала малко  hahaha Когато бях на 25 (другата седмица ще направя 28)насмалко да ме изгонят от един интернет клуб Mr. Green Един младеж дойде и тихичко ме помоли да си тръгна,а аз ей така #Crazy,а той ми обясни за вечерния час.Само си ивадих личната карта Joy Милия,беше му много неудобно,но пък ме поизчетка  smile3532

# 160
  • Мнения: 569

  Не, все още ми дават по- малко години от колкото съм всъщност, докато е така не смятам да крия възрастта си, но и по принцип не смятам че една жена трябва да го прави.

# 161
  • Мнения: 147
Не и без това ми дават доста по малко годинки от колкото съм всъщност и постоянно ме питат кой клас съм  Joy, та като кажа на колко към повечето остават учудени   bouquet

# 162
Не.Казвам я щом ме питат,но обикновено си мислят,че се шегувам.......ми младолика съм  Laughing Peace

# 163
  • Мнения: 245
Преди страдах от това, че съм само 153 см, но сега разбрах защо съм чувала да казват, че малките жени нямали възраст  Blush . Някак си минавам между капките.

# 164
  • Мнения: 2 116
Досега никога не съм го правила и несмятам да го правя!  Naughty

# 165
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Досега никога не съм го правила и несмятам да го правя!  Naughty

И аз. Без значение кой и с каква цел пита  Wink

# 166
  • Мнения: 3 760
Не крия, даже се фукам  Heart Eyes

# 167
  • Мнения: 229
Никога не съм крила годините си - не за друго, а може би поради факта, че още съм доста млада и зелена и няма какво да крия.

# 168
  • Мнения: 1 416
Не...
На 24 съм. И след на 54 като стана, не бих крила - не виждам смисъл...  Rolling Eyes

# 169
  • Мнения: 2 716
Напоследък все по-често  Embarassed

# 170
  • Мнения: 3 478
Не, никога не съм го правила. Не е нещо което ме притеснява. Дано и след 30 години мисля така.

# 171
  • Мнения: 74
О, не спирам да повтарям, че родих второто си дете на 37 години! Прекрасна възраст за бебе, особено, когато другото е с 10 години по - голямо. Красота! baby

# 172
  • Мнения: 3 248
Не, никога! Peace

# 173
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
О, не спирам да повтарям, че родих второто си дете на 37 години!
Браво! Възхищавам се на хора като теб!
Значи все още имам време за второ дете!  newsm78

# 174
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не, все още  Wink

# 175
  • София
  • Мнения: 2 381
Не, все пак съм на 26 г. Не смятам и че някога ще го правя. И да крия, и да се изкарвам по-млада, все ще съм на толкова, на колкото съм. Това е положението! Thinking

# 176
  • Мнения: 4 734
Никога не бих излъгала за възрастта си, хората които си го позволяват със сигурност отнасят много присмех зад гърба си.

# 177
  • Мнения: 1 424
Не  Peace  Младичка съм още и не ми се налага  Party

# 178
  • Мнения: 70
Не ме е срам от възраста ми

# 179
  • Мнения: 2 716
Аз си казвам когато ме притиснат с директен въпрос. Но не разправям наляво и надясно. Ако не ме питат, си трая  Flutter

# 180
  • София
  • Мнения: 6 798
Не, не вярвам някой на 24 да го прави.  Laughing

# 181
  • Мнения: 1 006
Никога не съм имала подобни основания, за да го правя.Напротив, често ми се е налагало да я доказвам с помощта на личната ми карта.Определено съм младолика, което до голяма степен ми е заложено генетично, но полагам и почти фанатични грижи за тялото и външността си.От изключително голямо значение за мен е вътрешното ми себеусещане на много по-млада жена.Последното...подплатено с опита, мисленено и зрелостта на 36 годишна жена  bowuu е неповторимо.Чувствам се прекрасно в собствената си кожа.

# 182
  • Мнения: 96
Не, никога!

# 183
  • Мнения: 330
Ами аз съм на 24 и малко не виждам смисъл защо да го правя дори да бях на 50  newsm78
По-важно е как изглеждаш и как се чувстваш. Ако на 50 изглеждам като София Лорен с нейните "повечко от 50" с кеф ще си признавам годинките - с гордост, че изглеждам добре дори на тези години Grinning

# 184
  • Мнения: 136
Не смятам, че съм чак толкова стара...поне засега Laughing

# 185
  • София
  • Мнения: 2 300
Не прикривам възрастта си. Не се налага, защото съм младолика.
Спомням си, като студентка 3-ти курс, при посещение на Пловдивския панаир, една мацка зад щандовете не ми поволи да си взема брошура, защото видите ли "на деца не даваме"  Crazy
Вече съм добавила доста години, но определено не ми личат  Simple Smile

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
На 26 не мисля, че има нещо за прикриване. А и да искам не бих могла да я скрия /понякога ми се иска да съм на повече години  Blush/, щото мъжът ми я тръби навсякъде  Twisted Evil И като се започнат едни коментари от рода на "Ауууу, изобщо не ви личи разликата", започвам да се чудя той ли изглежда много млад или аз изглеждам доста по-възрастна  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт