Инсулинова резистентност и Siofor

  • 7 717
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 769
Mimi_leo, аз също съм с гастрит, затова и стомаха ми реагираше доста бурно. До колкото си спомням Сиофора се пиеше по време или веднага след хранене.

С храна гледах да го пия, за да не го усещам много... без да имам гастрит.

При мен мина много време преди да се усетя, че стомашния дискомфорт, чуствителност и т.н. са заради този Сиофор. Като чета мненията ви, разбирам че съм имала всички изброени странични ефекти..
За това сега съм решила да пробвам с диета.. толкова време съм пила Сиофор и Бромокриптин, че.. Sick Sick

# 16
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
При мен изобщо вече не е от значение дали преди или след ядене ще изпия таблетката. Даже когато не съм яла и се усещам че съм гладна като изпия Сиофора ми минава гладът.
Виж пък за сладки за диабетици не съм се сещала. Знам само че ако прекаля с повече от едно малко блокче шоколад или с нещо газирано и сладко ми става лошо. Лошо ми става и след повече от една бира а за концентрат не мога и да си помисля. Кока кола и Пепси вече не искам и да си помисля за тях защото са ми адски неприятни на вкус.
Иначе Сиофор пих под лекарско наблюдение с постепенно намаляване на дозата до края на 3 месец от бременността и доста време след като родих и кърмих не бях се сещала за сладко. Но след това изяждах по 5 вафли ::

Общи условия

Активация на акаунт