💄Новите ни козметични похождения - 93

  • 91 283
  • 722
  •   1
Отговори
# 195
# 196
# 197
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743

# 198
# 199
# 200
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
От летището в Милано. Веднъж на 2-3 години средно изглупявам и купувам такова идиотско количество продукти на Collistar, като че ли друга козметика за тяло не съществува. Но си ги обичам страстно и винаги ги изразходвам до последна капка!











PS Не мога да не спомена факта, че италианските продавачки се почувстваха лично поласкани след тирадата ми, че  "от Колистар по-Убаво нЕма!" и ме обявиха за "molto simpatica" Wink

Последна редакция: сб, 17 юли 2021, 22:51 от Agent Provocateur

# 201
  • Мнения: 198


Със стъпването на родна земя и в парфюмерията 😀

# 202
  • Мнения: 188
Здравейте, олиото хубаво ли е, че го заглеждам от няколко дни?

# 203
  • Мнения: 2 075
Bububu, едно от фаворитите ми е! Леко, не е гъсто, но не е и водичка, с нежен аромат на рози, но едва доловим, разтваря всичко, с изключение на водоустойчива спирала, но на  90 %. и нея. Не щипе и не замъглява очите.

# 204
  • Мнения: 188
Благодаря! Ще го взема да го пробвам.
Имам нужда от точно такова почистващо олио, пък и обичам рози.

 
Bububu, едно от фаворитите ми е! Леко, не е гъсто, но не е и водичка, с нежен аромат на рози, но едва доловим, разтваря всичко, с изключение на водоустойчива спирала, но на  90 %. и нея. Не щипе и не замъглява очите.

# 205
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Снощи го отворих веднага, след като го купих. Да, почиства добре, но моето мирише на старо олио, никакви рози. Гледах партидата и срока на годност - произведено 2020 и годно до 2023. От Ремедиум го купих, но едва ли ще мога да го върна. Малко съм разочарована. Confused

# 206
  • Мнения: 1 125
Пак съм изпуснала тази хубава темичка.
Ето и аз с едни придобивки от днес.
Пяна за обем

Балсам

Праймър с термозащита

# 207
  • Мнения: 2 075
Снощи го отворих веднага, след като го купих. Да, почиства добре, но моето мирише на старо олио, никакви рози. Гледах партидата и срока на годност - произведено 2020 и годно до 2023. От Ремедиум го купих, но едва ли ще мога да го върна. Малко съм разочарована. Confused
Идея си нямам защо е така!? Ако някой друг го ползва в момента да каже, какъв е аромата!

# 208
  • Мнения: 3 640
Аз го имам, но като че ли няма аромат.

# 209
  • Мнения: 210


И аз ползвам олиото на Nuxe, доволна съм, но също не усещам никакъв аромат.

Последна редакция: пн, 19 юли 2021, 10:28 от millie.

Общи условия

Активация на акаунт