AVON - XII

  • 14 162
  • 308
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 381
Някой има ли впечатления от ретроактивният серум за очи на ANEW?

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 765
Някой има ли впечатления от ретроактивният серум за очи на ANEW?
Аз съм ползвала две опаковки и ми харесва, но  малко лепне докато попие. Зависи какво предпочиташ да ползваш - крем или гел. Със дозатор е  и е много икономичен.

# 137
  • Мнения: 286
аз съм доволна от серума с бял чай...всъщност като цяло СПА серията ми харесва...пудричката не е лоша но е за по-мургава кожа...за светла кожа става за руж...а спрейчето з акоса ..ако става въпрос за това с нар-не е нищо особено..с една дума-става четката за пудра е много хубава..съхранява се лесно защото си има нещо като гумено калъфче

# 138
  • Мнения: 990
Някой има ли впечатления от ретроактивният серум за очи на ANEW?
Аз съм ползвала две опаковки и ми харесва, но  малко лепне докато попие. Зависи какво предпочиташ да ползваш - крем или гел. Със дозатор е  и е много икономичен.
Аз определено го харесвам! Опъва ми едно хубаво очите докато изсъхне  Shocked Mr. Green
Шегата на страна наистина върши работа и наистина е икономичен много!

# 139
  • Мнения: 990
Имам въпросче Grinning Тези обечки, които са с намаление в последния каталог на 4.90 с магнитче ли са. И това ли са тези прочути обеци за нос, и ако да- къде другаде могат да се слагат, че пишеше за лице? Извинявам се ако е отговаряно на подобен въпрос, но нямам време да прегледам цялата тема.
Пише Бижута за лице, според мен не са обечки, а от онези  лепящите, които се слагат на скулите и покрай очите, имаше дори в предишна брошура снимана една кака с такива  Flutter

# 140
  • Мнения: 2 381
Ползвам серума от 2 седмици и също съм доволна.Харесва ми GrinningРеших да попитам и вас Peace

# 141
  • Мнения: 1 028
Ади и аз да се изходя по въпроса за серума с бял чай,аз и мъжа ми вече 2 опаковка ползваме и сме много доволни,сутрин е много свежа и гладка кожата,определено добре ни действа,а спреят с нар за коса така и не забел;язах никво действие в/у косата и го подарих.Та за пудрата,която коментирате искам да попитам този най-светлия цвят/май съни беше/ да не е нещо розовеещо или керемидено,че да стана кат прасчунка у суратя Laughing

# 142
  • Мнения: 702
Искам да ви питам за прахообразните блестящи сенки.Цветът Pinky Peach как седи  Thinking
розовее ли и има ли кафяв отенък.И изобщо доволни ли сте от тези сенки
На стр174 от 13 каталог

# 143
  • София
  • Мнения: 2 109
я да си копирам въпросите от другата тема, може пък случайно тук някой да знае отговорите
1.някой виждал ли е от К13 новият комплект бижута Brena, за 19.90? струва ли си?
2.коректорът за сияен тен Beyond Color става ли за замазване на пъпки или е само с озаряващ ефект (определено не искам да си озарявам пъпките) Hug

# 144
  • Мнения: 511
Искам да ви питам за прахообразните блестящи сенки.Цветът Pinky Peach как седи  Thinking
розовее ли и има ли кафяв отенък.И изобщо доволни ли сте от тези сенки
На стр174 от 13 каталог

Точно за този нюанс не съм сигурна Rolling Eyes От тази серия имам Sunshine и съм доволна - не са много тъмни, добре стоят - точно такива ги исках, защото съм доста бледа по принцип и останалите биха ми били прекалено цветни Embarassed

# 145
  • Мнения: 436
Ади и аз да се изходя по въпроса за серума с бял чай,аз и мъжа ми вече 2 опаковка ползваме и сме много доволни,сутрин е много свежа и гладка кожата,определено добре ни действа,а спреят с нар за коса така и не забел;язах никво действие в/у косата и го подарих.Та за пудрата,която коментирате искам да попитам този най-светлия цвят/май съни беше/ да не е нещо розовеещо или керемидено,че да стана кат прасчунка у суратя Laughing

Ааа не чак прасчунка не вярвам Grinning Розова не е, не е и теракота - оранжева. Нещо от сорта на бежовото е. Нещо подобно като на снимката. Но нека кажат и другите, че то различни очи по различен начин виждат цветовете. Просто придава лек тен все едно от слънцето. Нанесена на лицето е по светла.

Цитат
сутрин е много свежа и гладка кожата

Това ми хареса много като ефект. Мерси.

# 146
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Искам да ви питам за прахообразните блестящи сенки.Цветът Pinky Peach как седи  Thinking
розовее ли и има ли кафяв отенък.И изобщо доволни ли сте от тези сенки
На стр174 от 13 каталог
Аз си взех точно този цвят. Ами седят ми на очите телесно така да се каже. И розовеят и кафенеят, много интересен и ненатрапчив цвят с много хубав блясък. Много съм доволна от тази си покупка Heart Eyes!

# 147
  • Мнения: 3 835
Някой има ли впечатления от ретроактивният серум за очи на ANEW?
Аз съм ползвала две опаковки и ми харесва, но  малко лепне докато попие. Зависи какво предпочиташ да ползваш - крем или гел. Със дозатор е  и е много икономичен.

Много сполучлив продукт!  Peace
Никога не ми е лепнел, ползвам го поне от 2 години и съм много доволна!  Grinning

# 148
  • Мнения: 266
Някой има ли впечатления от ретроактивният серум за очи на ANEW?
Аз съм ползвала две опаковки и ми харесва, но  малко лепне докато попие. Зависи какво предпочиташ да ползваш - крем или гел. Със дозатор е  и е много икономичен.

Много сполучлив продукт!  Peace
Никога не ми е лепнел, ползвам го поне от 2 години и съм много доволна!  Grinning
Аз също съм много доволна от него, но не съм сигурна че може да се ползва непрекъснато. Все пак е серум, а не крем, т.е. според мен трябва да се редува с крем за очи. newsm78

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 765
Аз също съм много доволна от него, но не съм сигурна че може да се ползва непрекъснато. Все пак е серум, а не крем, т.е. според мен трябва да се редува с крем за очи. newsm78
До колкото знам е препоръчително само по време на смяна на сезоните. Аз го ползвам пролет и есен . Wink

Общи условия

Активация на акаунт