AVON - XII

  • 14 138
  • 308
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 835
1. Хубав ли е според вас парфюма Extraordinary? Дали не е много тежък  Thinking  Аз досега съм взимала Perceive, той ми беше любимият на Ейвън и сега се чудя, иска ми се нещо ново - но дали е хубав?

2. От червилата Ultra Moisture Rich много се чудя за един цвят - Pale Rose - дали наистина е блед или е много тъмен - защото скоро си взех едно червило на Beyond color и се оказа адски тъмно, а именно Romantic, което изобщо не изглежда романтично а драматично  ooooh!
Та изборът ми е между Pale Rose и Berry Mauvy  newsm78 приемам съвети и мерси предварително!

1.За мен и двата аромата са силни. Мисля че и Екстр. ще ти допадне. Той не е така цветен. Пък ще е блестящ.  Wink

2.  Joyсъгласна съм за драматизма.
И двата цвята са по-светли от твоето червило. Освен това са перлени, докато Романик не е. Бери Маув е по-светлото. Мисля че другият стои по-естествено на устните.

# 106
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Правилно ли виждам в следващия каталог, че новата спирала имитира четката на Max Factor Masterpiece? Oнази със силиконовите бодлички.
Кога ще има отзиви за нея, кой си я е поръчал от представителите?

# 107
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Правилно ли виждам в следващия каталог, че новата спирала имитира четката на Max Factor Masterpiece? Oнази със силиконовите бодлички.
Кога ще има отзиви за нея, кой си я е поръчал от представителите?

Аз я поръчах като демо,за сестра си. Като я получих, успях само да я пробвам в движение и да си сложа, оглеждайки се на една кола. Въпреки бързото нанасяне - останах доволна. Нейните отзиви също са такива, въпреки, че тя е много капризна в това отношение.. Та по нейна препоръка си поръчах още 2 на демо и сега ще я получа и пак мога да дам мнение!!

# 108
  • Мнения: 1 645
Някой би ли могъл да ми каже продуктите,които в момента не са в наличност влючват ли се в общата сума при формиране на процент?(как се изразих само Embarassed)И мога ли после да ги откажа поради недостиг?
Включват се в процента, и да можеш да ги откажеш винаги щом са в недостиг!  Peace
Аз и тук да питам за златистата чанта, някой който я е виждал моля да ми каже, цвета какъв е повече към жълто или към кафяво??
може и да греша, но май мими23 беше я взела и каза че много и хареса newsm78, дано види въпроса ти Heart Eyes
От златната чанта също съм доволна,много е ефектна и всеки който я види я харесва.
Минава повече към кафявата гама,най точно-цвят на старо злато.Много съм си доволна аз от чантата и още и се радвам.Различна е от другите и точно това ме кефи.

За новата спирала мога да кажа,че съм ползвала с такава четка на Шанел и съм адски доволна,супер беше.Дано и тази да е толкова добра.Ще си я поръчам обаче по нататъка,че сега си поръчах и получих бая нещица+спирала на една друга каталожна фирма и искам да ги пробвам първо тях.
Две червилца съм си набелязала за сега от новия каталог.Всичко много ми хареса,но просто нямам нужда в момента от нищо.То не,че от червила имам нужда Embarassed Embarassed Embarassed

# 109
  • Мнения: 1 817
Аз я поръчах като демо,за сестра си. Като я получих, успях само да я пробвам в движение и да си сложа, оглеждайки се на една кола. Въпреки бързото нанасяне - останах доволна. Нейните отзиви също са такива, въпреки, че тя е много капризна в това отношение.. Та по нейна препоръка си поръчах още 2 на демо и сега ще я получа и пак мога да дам мнение!!

Колко продукта можеш да си поръчаш на демо???
Щото точно тази спирала аз поръчах две и получх само една  newsm78

Иначе спиралата е супер наистина.

# 110
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз я поръчах като демо,за сестра си. Като я получих, успях само да я пробвам в движение и да си сложа, оглеждайки се на една кола. Въпреки бързото нанасяне - останах доволна. Нейните отзиви също са такива, въпреки, че тя е много капризна в това отношение.. Та по нейна препоръка си поръчах още 2 на демо и сега ще я получа и пак мога да дам мнение!!

Колко продукта можеш да си поръчаш на демо???
Щото точно тази спирала аз поръчах две и получх само една  newsm78

Иначе спиралата е супер наистина.

 Laughing Laughing Laughing  Mr. Green
През себе си поръчах само една, защото толкова мога само, но останалите поръчах на координаторката си, като предварително я питах, защото те имали право на много демо продукти и каза и за друг път да знам, когато нещо ми трябва!!!!!!

# 111
  • София
  • Мнения: 5 830
и аз съм доволна от спиралата, изобщо не слепва, не се напластява, дава обем  Peace

# 112
  • София
  • Мнения: 478
1. Хубав ли е според вас парфюма Extraordinary? Дали не е много тежък  Thinking  Аз досега съм взимала Perceive, той ми беше любимият на Ейвън и сега се чудя, иска ми се нещо ново - но дали е хубав?

2. От червилата Ultra Moisture Rich много се чудя за един цвят - Pale Rose - дали наистина е блед или е много тъмен - защото скоро си взех едно червило на Beyond color и се оказа адски тъмно, а именно Romantic, което изобщо не изглежда романтично а драматично  ooooh!
Та изборът ми е между Pale Rose и Berry Mauvy  newsm78 приемам съвети и мерси предварително!

1.За мен и двата аромата са силни. Мисля че и Екстр. ще ти допадне. Той не е така цветен. Пък ще е блестящ.  Wink

2.  Joyсъгласна съм за драматизма.
И двата цвята са по-светли от твоето червило. Освен това са перлени, докато Романик не е. Бери Маув е по-светлото. Мисля че другият стои по-естествено на устните.

Мерси много - да знаеш, че и аз така си мисля, може би по-скоро Pale Rose ще взема накрая.

Само не разбрах за Extraordinary в какъв смисъл е блестящ - защото аз не искам този блестящия спрей, а самия парфюм. И дали е траен?  newsm78

# 113
  • Мнения: 870
Да ви попитам за срока на годност как се гледаше, на една гел-пяна от серията Clearskin за почистване на черни точки пише Z260906. В брошурата беше показана в една опаковка, а я получих в друга, мирише малко гадно, имала съм и други продукти от серията, но такъв проблем не е имало...

# 114
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Да ви попитам за срока на годност как се гледаше, на една гел-пяна от серията Clearskin за почистване на черни точки пише Z260906. В брошурата беше показана в една опаковка, а я получих в друга, мирише малко гадно, имала съм и други продукти от серията, но такъв проблем не е имало...
Следователно е произведена на 26.09.2006 г. Срока на годност е 3 г. от датата на производство.

# 115
  • Мнения: 870
Мерси за отговора и аз така си помислих, но искаш да съм сигурна. Само не знам защо опаковката в каталога е друга и мирише лошо... Ще си я ползвам така гел-пяната пък ако нещо има проблем в коша и това е  Grinning

# 116
  • Мнения: 661
само да кажа колко сьм разочарована от червилата!!!!! Cry пробвах две от овлажниаващите (капучино и мелтид сьн).не бих дала и 1 лв. за такова! Sick

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
само да кажа колко сьм разочарована от червилата!!!!! Cry пробвах две от овлажниаващите (капучино и мелтид сьн).не бих дала и 1 лв. за такова! Sick
въпрос на предпочитание, но аз харесвам много тази серия и сега след като имам всички мостри със сигурност ще си избера поне още две /Капучиното го имам от преди/. Знаеш ли, струва ми се че Капучиното на Ултра колор рич ще ти допадне, по-светло е и не е матово, а е перлено.

# 118
  • Мнения: 3 835
Малко омешахме пак темите.  Shocked

И аз бях много изненадана, че два модела от цвят Капучино може да са различни нюанси.  Stop

Аз бих си взела блестящият спрей на Extraordinary - не вярвам за тази цена да не е парфюм!

# 119
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз да се запиша да следя темичката  Blush

Общи условия

Активация на акаунт