Велико Търново - 5

  • 28 640
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Wright,с две ръце ти препоръчвам Милен Цачев Peace,на мъжо всичките зъби са правени там и е много доволен.На мен ми е вадил мъдрец,не разбрах кога го извади.Мобилен-0887307437.Кабинета е на зоната.Както е писала и Краси,Камен също е добър хирург и той ще ти свърши работа.Дано съм ти помогнала Hug!

# 16
  • Мнения: 1 233
Мами, знете ли къде в Търново боядисват дрехи?

# 17
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
В един блок до Линекс-а /продават много пиле на грил там/ на Триъгълника. Също и в блока срещу строителния техникум. Но и на двете места става за седмица.

# 18
  • Мнения: 1 233
Благодаря за инфото!

# 19
  • Мнения: 203

Майчета,  Praynig моля ви, дайте координати на добър зъболекар/ка, 3 пъти ваден мъдрец и пак неизваден  Cry
[/quote]
Добри хирурзи са д-р Пенев - работи в стоматологията и д-р Роза Стоянова - кабиненът и е в Зона В.

# 20
  • Мнения: 696
Здравейте майчета. Интересувам се къде се намират тези механи Калоян и Лозата които препоръчвате.Понякога вечер решаваме да отскочим и може да ги посетим. И някой правил ли си е мамография в Търново , че мисля да си направя и аз. В Горна разбрах че правили в болницата, а в Търново къде?

# 21
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Здравейте майчета. Интересувам се къде се намират тези механи Калоян и Лозата които препоръчвате.Понякога вечер решаваме да отскочим и може да ги посетим. И някой правил ли си е мамография в Търново , че мисля да си направя и аз. В Горна разбрах че правили в болницата, а в Търново къде?
Калоян е на центъра-до бинго Глория палац, което пък е под кино Полтава - в района като попиташ няма начин да не те упъти някой. Лозата е точно срещу бившия Пионерски дом. Друг ориентир е кафе Елена, под кафето е пицария Елена, а под пицарията е механата.
Мамографски кабинет има в сградата на бившия супер на ул. Ниш, само че на гърба на сградата.

# 22
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
[quote author=soniapro link=topic=134552.msg2562617#msg2562617 date=1161363945 И някой правил ли си е мамография в Търново , че мисля да си направя и аз. В Горна разбрах че правили в болницата, а в Търново къде?
[/quote]
В момента в Търново има кампания за безплатни прегледи за рак на гърдата в старата болница на онкологията на третият етаж,след обяд ако идеш след три часа ..ще минеш и без да си записана.В Горна идва лекар в края на всеки месец и телефона за записване е на една бележка в аптека ГЛОРИЯ-като влезеш и насреща на стъклото!В нашата болница също има мамограф!Можеш да поискаш също така направление от личната си лекарка  Hug и така става.Ако има нещо да питаш ,пиши ми на лични,ако искаш!Това със прегледите трябва на 6 месеца да се прави или поне на година-гърдите и на гинеколог.Аз ходих вчера на преглед в Търново в онкологията,2/3 от жените дето бяхме на прегледа ги пратиха и на снимка.Не е шега работа-навреме откритият проблем се лекува
Приятни почивни дни  bouquet

# 23
  • Мнения: 696
[quote author=soniapro link=topic=134552.msg2562617#msg2562617 date=1161363945 И някой правил ли си е мамография в Търново , че мисля да си направя и аз. В Горна разбрах че правили в болницата, а в Търново къде?
[/b]В момента в Търново има кампания за безплатни прегледи за рак на гърдата в старата болница на онкологията на третият етаж,след обяд ако идеш след три часа ..ще минеш и без да си записана.В Горна идва лекар в края на всеки месец и телефона за записване е на една бележка в аптека ГЛОРИЯ-като влезеш и насреща на стъклото!В нашата болница също има мамограф!Можеш да поискаш също така направление от личната си лекарка  Hug и така става.Ако има нещо да питаш ,пиши ми на лични,ако искаш!Това със прегледите трябва на 6 месеца да се прави или поне на година-гърдите и на гинеколог.Аз ходих вчера на преглед в Търново в онкологията,2/3 от жените дето бяхме на прегледа ги пратиха и на снимка.Не е шега работа-навреме откритият проблем се лекува
Приятни почивни дни  bouquet
[/quote]

Благодаря ти , ще пробвам първо в Горна . Ако не стане  в Търново.

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
siska79 не можах да я позная с тези очила  Sunglasses
Майчета,  Praynig моля ви, дайте координати на добър зъболекар/ка, 3 пъти ваден мъдрец и пак неизваден  Cry

Докато ходех в Търново на зъболекар бях страшно доволна от Д-р Ошкин. Намира се на вторият или третият етаж в сградата срещу Летният театър. Извади ми проблемен мъдрец за 2 секунди и след това никакви болки / при същият случай тук се влачих 3 седмици с болки/. Правила съм си и при него операция на кожичката, която дърпа венците надолу. Нямах никакви проблеми.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 160
Мами, няма такива късметлийки като вас, нали знаете!
Търново е един от най-страхотните градове, където съм ходила и вече съм сигурна, че това е мястото, на което искам и за щастие ще живея!

# 26
  • Мнения: 1 546
Мами, няма такива късметлийки като вас, нали знаете!
Търново е един от най-страхотните градове, където съм ходила и вече съм сигурна, че това е мястото, на което искам и за щастие ще живея!
Колко хубаво, че нашия град ти е харесал! Добре дошла! Hug

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 234
Добре дошла  Hug

# 28
  • Мнения: 532
Майчета, благодаря безкрайно за стоматолозите!     bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 3 160
Благодаря, благодаря!
Още настръхвам като се сетя за стария град нощем, терасите, от които се вижда почти целия град и искам пааааак! И после гадната София....Колкото време пътувахме от Търново докато влязохме в София, горе-долу толкова ми трябваше да се прибера до вкъщи в тоя задръстен във всяко едно отношение град...

Общи условия

Активация на акаунт