Мисля, че не ме обича вече

  • 12 153
  • 197
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 189
С риск да прозвуча грубо, но те е хванал за безплатна прислужница. Че си и плащаш половината от сметките.


Да понякога си го мисля и това. Да не кажа че и съм си плащала да ме вземе от работа иначе не иска ..


🥵 и ти още мислиш дали те обича?

# 16
  • Мнения: X
Пропиляла си половината си младост без да разбереш какво е мъж да те обича, не пропилявай и останалия си живот така.

# 17
  • Мнения: 1 625
Колко годишен е този хубавец? Нека позная, поне 10 годишна разлика.
Той си те е груумнал, възпитал си те е да си послушна и сега му е ок. Има си прислужница, която му върви по свирката, отвреме навреме се прави на добър, че да те накара да спреш да мрънкаш и си мисли, че ще е завинаги.

За мен връзката приключва в момента, в който се окаже, че не може да се гледа сам. Всеки над определена възраст трябва да може да почисти и да си сготви. Аз един живот имам и няма да го прекарам в гледане на пораснало дете.
А обиди и грубости са моментален игнор. Той не те обича, никой обичащ не обижда.
Ти си на 25, не на 70. Осъзнатият ти живот тепърва е започнал. Позволи си да намериш щастието. Следващия път му подай куфара в ръчичка, да се измита сам към кофата.

# 18
  • Мнения: 95
Колко годишен е този хубавец? Нека позная, поне 10 годишна разлика.
Той си те е груумнал, възпитал си те е да си послушна и сега му е ок. Има си прислужница, която му върви по свирката, отвреме навреме се прави на добър, че да те накара да спреш да мрънкаш и си мисли, че ще е завинаги.

За мен връзката приключва в момента, в който се окаже, че не може да се гледа сам. Всеки над определена възраст трябва да може да почисти и да си сготви. Аз един живот имам и няма да го прекарам в гледане на пораснало дете.
А обиди и грубости са моментален игнор. Той не те обича, никой обичащ не обижда.
Ти си на 25, не на 70. Осъзнатият ти живот тепърва е започнал. Позволи си да намериш щастието. Следващия път му подай куфара в ръчичка, да се измита сам към кофата.

Имаме две години разлика .

# 19
  • here and now
  • Мнения: 4 226
Ми той от майка си се е прехвърлил при теб на отглеждане.
Аз бих го пратила да си търси друга майка.

# 20
  • Мнения: 95
С риск да прозвуча грубо, но те е хванал за безплатна прислужница. Че си и плащаш половината от сметките.


Да понякога си го мисля и това. Да не кажа че и съм си плащала да ме вземе от работа иначе не иска ..


🥵 и ти още мислиш дали те обича?


Ами все си казвам , че просто такъв му е характера и затова го прави , но то просто не се търпи вече наистина..

# 21
  • Мнения: 1 189
С риск да прозвуча грубо, но те е хванал за безплатна прислужница. Че си и плащаш половината от сметките.


Да понякога си го мисля и това. Да не кажа че и съм си плащала да ме вземе от работа иначе не иска ..


🥵 и ти още мислиш дали те обича?


Ами все си казвам , че просто такъв му е характера и затова го прави , но то просто не се търпи вече наистина..

Не е до характер. До обич е. Как ще си плащаш да дойде да те вземе от работа? Това и с най-големите малоумници не ми се е случвало.

# 22
  • here and now
  • Мнения: 4 226
Абе то и на серийните убийци им е такъв характера.....

# 23
  • Мнения: 6 764
От 16 годишна търпиш подобно поведение? Защо, вашите в такива отношения ли са, че приемаш за нормално един мъж да е груб, безразличен, да не желае да положи елементарна грижа за човека до себе си или общия дом. Не, не съм имала такава "връзка", защото не търпя да ме мачкат.
Ти също ела на себе си. Утре ще забременееш и ще видиш тогава как няма да можеш да си вдигнеш главата от грижи за детето, а този хубавец ще чака да му сготвиш, да го обслужиш и да си бие камшика нанякъде, за да не му досажда детето.
Спасявай се!

# 24
  • Мнения: 10 799
Ами до характер е, да. Характер на тъпак. Теб явно не те кефи. Сама усещаш, че нещо не е наред, щом се чудиш. Да знаеш, не си длъжна да търпиш нечий кофти характер. Има и нормални хора. А това да си плащаш да дойде да те вземе??? Сподели моля те в каква ситуация е било и как се стигна ти да му плащаш? Просто ми стана адски любопитно.

# 25
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 066
Всъщност какво му харесваш че още сте заедно?

# 26
  • Мнения: 95
Ами до характер е, да. Характер на тъпак. Теб явно не те кефи. Сама усещаш, че нещо не е наред, щом се чудиш. Да знаеш, не си длъжна да търпиш нечий кофти характер. Има и нормални хора. А това да си плащаш да дойде да те вземе??? Сподели моля те в каква ситуация е било и как се стигна ти да му плащаш? Просто ми стана адски любопитно.


Ами всъщност той кара такси и когато съм искала да ме вземе ми казва “сега имам работа , и ако те взема ще изгубя клиенти и пари” , дори ми е казвал ще ти направя намаление 🤣 понякога ми е смешно , но то си е трагично …

# 27
  • Мнения: 6 557
Не го мисли много много, че да не се разколебаеш. Зарязвай го. Ще ти е кофти известно време, но ще ти мине. Млада си, ще срещнеш още колко други мъже. И следващия път гледай още в началото за червени лампи и кофти отношение, за да не си губиш времето с тъпаци.

# 28
  • София
  • Мнения: 35 098
Хубавото е, че започваш да се оглеждаш и пробуждаш.
Такъв мъж не ти трябва, такъв баща на децата ти също.
На прав път си, реши само кога.

# 29
  • Мнения: 10 799
Ами до характер е, да. Характер на тъпак. Теб явно не те кефи. Сама усещаш, че нещо не е наред, щом се чудиш. Да знаеш, не си длъжна да търпиш нечий кофти характер. Има и нормални хора. А това да си плащаш да дойде да те вземе??? Сподели моля те в каква ситуация е било и как се стигна ти да му плащаш? Просто ми стана адски любопитно.


Ами всъщност той кара такси и когато съм искала да ме вземе ми казва “сега имам работа , и ако те взема ще изгубя клиенти и пари” , дори ми е казвал ще ти направя намаление 🤣 понякога ми е смешно , но то си е трагично …

Еее, намаление ще ти направи! Недей да го оставяш! Joy

Значи, ако съм аз... ще излети заедно с таксито си към космоса! Зарязвай!

Общи условия

Активация на акаунт