Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 3

  • 66 702
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 570
Благодаря за отговорите.
Не знам точно какво да очаквам, защото това ми е първото ин витро.
Просто преди това пишех на Виктория всеки ден  за седмица уточяващи въпроси и тя отговаряше веднага. Разбира се, не очаквам, че веднага ще има свободен лекар, който да се занимае с моя случай, но очаквах поне потвърждаващ имейл, че изследванията са получени. Не знаех, че трябва вече да търсим билети, без да съм говорила с Виктория за евентуални дати.
Заблуди ме и отговорът и след първоначалното ми запитване, в който се казва:
"След като ще ни изпратите всички необходими документи и заключения ние ще Ви предложим точна дата за първата консултация. 2 дни за първият престой ще са достатъчни."
Ще погледна за билети довечера и ще и пиша отново.
А отговарят ли на обаждания на Вайбъра, който е даден на първата страница на темата? Може би ще е добре да се чуя и лично с нея?

# 31
  • Мнения: 60
Здравеите.
Ние ще пътуваме на 707.21за Киев.ще останем 2дни там. Датите .които си избрахме .бяха предложени от Виктория. След това ни отговори .че няколко дни преди пътуването ще ни пише какво още ще е необходимо да направим във връзка с пътуването. Когато обсъждахме с мъжа как да се организираме за пътуването.възникнаха неща.за които незнаехме как да реагираме.тогава звъннахме на дадения бг номер . Разговаряхме с друг служител.които беше много любезен и ми помогна тогава. По време на разговора.служителят каза .че Виктория е доста заета като придружава двоики  клиниката и на ваибър отговаря само в краен случаи..при спешни случаи... Иначе щом е изпратен е маил непременно ще отговори. Може би знаете.че виктория другия месец ще бъде в софия...

# 32
  • Мнения: 19 687
Аз не знаех. Може ли повече информация за визитата? Flowers Hibiscus

# 33
  • Мнения: 48
Бих добавила за първоначалния преглед да е 10-18 от МЦ.  и да си запишете въпросите предварително, да не забравите нещо.
Виктория няма да ви даде дати.
Купувате билетите и й казвате кога летите. Тя вече планува часовете ви,настаняване,посрещане и т.н.
 Ние така направихме .
Тези предварителни изследвания не са толкова важни така или иначе,там си повтарят всичко.
Успех!!

# 34
  • Мнения: 60
Здравейте отново. Ще пиша непременно как е минало...

# 35
  • Мнения: 17
Благодаря за отговорите и мненията! Успокоява ме това, че и други се терзаят за същото Blush
Може би не бърза с дата, защото й написах, че очаквам цикъл 27-28.06. От друга страна, дадох възможност за варианти, въпреки, че аз не намерих от София други освен Райън еър да летят. А и когато проверих, полетите от София са в четвъртък, а от Киев в неделя. Проблем ли е, ако се остане повече от два дни за първия преглед?

# 36
  • Мнения: 60
Здравейте. Мисля . Че не...но това наи точно може да каже Виктория..
Бих искала да ви попитам .мили жени. Успяхте ли да се ваксинирате или изчаквате още... Какво ви е мнението за ваксините и евентуалния трансфер..

# 37
  • Мнения: 85
Благодаря за отговорите и мненията! Успокоява ме това, че и други се терзаят за същото Blush
Може би не бърза с дата, защото й написах, че очаквам цикъл 27-28.06. От друга страна, дадох възможност за варианти, въпреки, че аз не намерих от София други освен Райън еър да летят. А и когато проверих, полетите от София са в четвъртък, а от Киев в неделя. Проблем ли е, ако се остане повече от два дни за първия преглед?
Няма проблем да се стои повече дни. За нашия първоначален преглед пристигнахме в четвъртък и в неделя си тръгнахме, като летяхме с райанер. Windrose също летят, но билетите са им двойно по скъпи. Април месец летяхме с тях, но самолетите са много малки . Също летят и  skyup обаче от Бургас. Миналата година август летяхме и от 1,2 месеца и те са възобновили полетите до Украйна.

# 38
  • Мнения: 1 680
Момичета, сега като ви чета, разбирам, че  правилно вече не се „обаждам” тук при запитвания за организацията и  процедурите...Толкова са се променили нещата от моето ходене в клиниката преди повече от 3г, че вместо да помогна,  неволно бих заблудила някого, затова си трая Simple Smile
Но пък мога да ви се радвам и да ви давам кураж Hug
Опитайте се да сте спокойни (трудно е, зная), доверете се на Виктория, изчаквайте търпеливо да ви отговори и тогава действайте за важните неща.
По мое време нямаше Ковид, нямаше почти нашенци там...
Сега е различно, виждам Simple Smile
Когато нещо е от компетенцията на Вики и зависи само от нея, ще ви отговори бързо.
За другите неща ще ви пише след като се допита до лекарите.
Вярвайте и всичко ще е ОК
Дори да изникне проблем, Вики ще направи всичко възможно да ви помогне, стига да може, сигурна съм!
Толкова ме е яд, че сме далече от София, и не можем да отидем с калпазанчетата да си я видим Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 197
Да се включим и ние в списъка с чакащите отговор от Виктория Simple Smile
Писахме и на 17-ти този месец. Предполагам, че като си види пощата ще отговори на всички ни на куп.
Но все пак ми е малко странно да не отговаря толкова време. Може да е заета със събитието на 2-ри следващия месец ??
Дано само да не ни хване и годишната профилактика на клиниката. Няма да работят от 25.7 до 8.08.21.

# 40
  • Мнения: 17
Момичета, получих отговор от Виктория! Развълнувах се и се разтреперих като ученичка. Предлага ми 12.07. изследвания и 13.07. преглед при Елена Игнатиевна или при Елена Мазговя.
Първо, ако спазим датите, трябва да останем там 1 седмица, защото полетите са само четвъртък-неделя. Мисля да я помоля да изместим датите така, че да не се налага да оставаме седмица, ако е възможно, разбира се.
Преди това обаче, моля за помощ и съвет от вас, коя от двете лекарки да предпочета?
Оххх, ще умра от вълнение и нетърпение ...
Благодаря ви!

# 41
  • Мнения: 475
Останете седмица. Нищо няма да ви липсва и ще си прекарате страхотно. Киев е много хубав град пълен с млади и забавни хора. И двете лекарки са прекрасни. Няма значение коя ще е. Успех!

# 42
  • Мнения: 17
Оф, ама и аз съм една ... То от притеснение и паника! Първо писах на Виктория да изместим датите, обаче ... после намерих на отиване с една авиокомпания, на връщане с друга. Благодаря за идеята на NaviMK Flowers Four Leaf Clover

Оскъпи се малко, но това сега няма значение Laughing
Купих билетите и писах пак на Виктория /горкото момиче, не й е лесно с нас/, че съм резервирала билети и престоя ни ще е от 11.07. пристигане вечерта и летим обратно на 14.07.
Хубавото в цялата ми паника е, че мъжа ми ще празнува екзотичен рожден ден на 12.07. Heart Exl
Благодаря не момичетата, които ми писаха на лични, както и за коментарите след моят пост!

Пожелавам на всички нас, попътен вятър за сбъдването на най-съкровената ни мечта!

# 43
  • Мнения: 197
Честито Raya, И ние ще пътуваме но на 06.07 преглед и на 07.07 консултация Simple Smile
Та по този повод, може ли вече пътувалите да кажат дали ще е добре да си купим и място за багаж в самолета или ще минем и с ръчен багаж за първото ни посещение. Чудя се дали ще си тръгнем от там с някакви лекарства ?? За сега мислим да ползваме услугите на райън еар  Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 7 467
Първото връщане става и само с ръчен багаж. Второто, след трансфер, е добре да имаш чекиннат куфар.

Нашето първо посещение беше на 1 юли. Юли е хубав месец, използвайте времето да се разходите покрай реката и на острова.

Успех, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт