Помагайте как се махат тапети?

  • 3 137
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С топла вода хубаво ги напръскай, ако имаш пръскалка за цветя - става добре. Изчакай поне 5 минути и действай.
Работи безотказно метода. Peace

# 16
  • Мнения: 14 491
С топла вода хубаво ги напръскай, ако имаш пръскалка за цветя - става добре. Изчакай поне 5 минути и действай.
Работи безотказно метода. Peace

 newsm10 абсолютно - пробвах го и аз миналия месец, съвсем сама смъкнах тапетите в цялата ни спалня. хубаво напръскваш и тапета като поеме с едно дърпане пада - първо горната /цветна/ част и после и долната по-плътна хартиена част. шпакла само за мънички парченца накрая.

# 17
  • Мнения: 5 682
 FlutterДето ще се мъчиш с пръскачка за цветя вземете пръскачка за лозе и пръскайте с топла вода ама обилно. После със шпаклата и готово. Party newsm44

# 18
  • Мнения: 295
Благодаря ви за съветите довечера продължавам да смъквам.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 043
С топла вода хубаво ги напръскай, ако имаш пръскалка за цветя - става добре. Изчакай поне 5 минути и действай.
Работи безотказно метода. Peace

И аз така съм сваляла. Много, много вода му е майката. Обаче тогава не бях чувала за препарати. Може да са по-ефективни.

# 20
  • Мнения: 386
майсторът ги маха, защото ми поиска много пари и трябваше да си ги изкара
но преди това и аз се пробвах от едната пуста трънска жилка
наистина ти трябва много вода. много много. топла и с голяма четка баданарка пляскаш по тях и няма начин да не паднат като ги застържеш с шпакличката.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Патент на Хапка (бирена).Намазват се с мокра гъба (обилно), оставят се няколко секунди да поемат и после се отлепват с помоща на шпакла  Hug
При нас поне - така стана  Peace

# 22
  • Мнения: 2 032
Зависи отдолу дали има други слоеве и какво е състоянието на мазилката.
Майсторите имат едни специални машинки, принципът е малко като парна ютия, много бързо става с тях. Но. От тях и мазилката може да падне (ако е стара).

Общи условия

Активация на акаунт