Снорийз спрей при бременност

  • 493
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте, надявам се че тук е правилният раздел да попитам. Бременна съм в осмия месец и от известно време не спя добре поради задух и силно хъркане.

В аптеката ми препоръчаха Снорийз спрей. Някой използвал ли го е по време на бременност и има ли ефект?

Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Щом сте бременна се консултирайте първо с гинеколога си за неразположенията и той ще ви насочи към подходящите лекари (ако има нужда изобщо). Не всички лекарства са съвместими с бременността така, че може да споменете и за тях при прегледа.

# 2
  • София
  • Мнения: 38 476
Като гледам този спрей има само естествени или хранителни съставки, така че няма страшно за бременни.
При бременност се подува лигавицата в носа и гърлото, така че няма за какво чак на лекар да ходи.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 726
И все пак щом бременните се следят изкъсо значи има за какво да се ходи на лекар. Не си правете експерименти, че после реването по форуми е страшно Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 38 476
По мое време ходехме по-рядко.
Ок, да пита личния си лекар за този спрей специално.
Или някой фармацевт. Ние имаме една в аптеката, всичко обяснява подробно.
Между другото, аз съм се занимавала с хранителни добавки и този спрей е по моята част, ама айде...

# 5
  • София
  • Мнения: 6 726
И на мен едно време ортопеда ми казваше едно, а гинеколожката друго. Всеки си гледа от неговата постелка явно. В случая гинеколога пази детето обаче.

# 6
  • Мнения: 4 660
За задуха първо питайте гинеколога какво ще каже, а не какво препоръчва фармацевта. Нормално е накрая все пак бебето расте и притиска органите нагоре, от това се задъхвате.

Общи условия

Активация на акаунт