Добрич- ние го красим и често срещички гласим(15)

  • 14 376
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро !!!
И от мен по едно кафенце!

anuschka този ресторант трябва да е бая голям.Р-те на х-л "Бълзария" и х-л "Добруджа" не ти ли харесват???

Харесват ми, ама не знам дали те са най- големите ресторанти в града. Май други големи няма, нали?

# 271
  • Мнения: 3 810
Снощи питах съпружеското тяло и то каза- ДА!
Та, намерих си баща на децата!!! Joy
Ще идвам на срещата!!!Живот и здраве ще остана докъм 21ч.

Надявам се няма да има готово меню, че няма да успея да го изям. Може да се поръчат само салати например, а после кой каквото сака.
Анушка, питай в холандския. Преди 2г. обслужването беше супер!
Ем4о, не ми затруднявай живота!
Ако искаш аз да пускам тема сложи едно копие на първия пост в чекмеджето на пощата.(проверих- няма такова, междувпрочем ни е писала една бъдеща мама и надявам се ще дойде тук с питане. Писах й, но съм пропуснала да създам копие в изпратените...)

# 272
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
anuschka този ресторант трябва да е бая голям.Р-те на х-л "Бълзария" и х-л "Добруджа" не ти ли харесват???

Харесват ми, ама не знам дали те са най- големите ресторанти в града. Май други големи няма, нали?

на България-та р-та не е голям въобще...за тези габарити, които казваш май Добруджата е най-голям...2 пъти съм била на коледен банкет там и да се чудиш как успяват да нагъчкат толкоз народ newsm78. Другия по-голям ресторант е Спорт Палас или на Муждународния колеж, но пък чак за 200 души..незнам...кой ти се заема да стопанисва голям ресторант... Thinking

# 273
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Защо си мисля, че на Спорт палас не е много голям ресторанта. Също и на Колежа е добър, но и той не е толкова голям колкото Добруджата. Не знаех, че в Българията е малък ресторанта, не съм ходила там с години (изключвам Панорамата). Май най- доброто (като обем) е р-н Добруджа. newsm78 Благодаря на всички, които се включиха.

mimi_kir, много се радвам, че си намерила баща на децата Wink.  Предният път нямахме никакво планирано меню май. АКо обаче сме повече (и дано) сигурно ще искат капаро и някаква идея за вечерята.
Аз ще си похапна с кеф салатка (може би шопска) и пилешко на скара. Хм, гладна съм пак.

Чао засега, времето е супер. Ние с татито сдадохме багажа, нещо сме се завирусили, дано децата "оцелеят".  Praynig

# 274
  • Мнения: 377
anushka вчера случайно чух че са обновили стола на общината вчера вечерта са отворили било нещо като механа но не съм го виждала.предлагам ти го т.к. знам че преди се организираха сватби и беше голямо сега обаче нямам представа как е .Скорошно оздравяване на всички болни!

# 275
Здравеъте и от мен. Днес ще питам шефа си кога точно ще е готов ресторанта и колко души като капацитетможе да събере. ще питам за празниците какво смятат да организират. С нетърпение чакам и аз да отвори този прословут ресторант. Thinking Thinking Thinking Thinking

# 276
  • Мнения: 1 114
И аз очаквам да отвори най-после. И по-точно да свърши грандиозният ремонт, с който така ми изпилиха нервите вече 1 година ...    Close  Точно под носа ми е и ако детският кът е направен с мозък ще сме най-редовни посетители.
anuschka, според моята леля /архитект е и е правила проекта/ ресторантът трябва да има 400 места . Това по моя информация от преди година. Ако не са си променили плановете /понеже доколкото съм запозната, са правили някакви корекции/ , това ще бъде най-големият ресторант в Д-ч. Друг е въпросът дали има нужда от такъв точно р-т в нашия град.
За срещата бройте и мен.  Flutter  Обаче не разбрах  коя дата определихте.   Rolling Eyes

# 277
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Прибавям към списъка: 14. Mimi kir, 15. Tea.
 Повтарям, че датата е 20.11., 18.30ч.
Не разбрах да отивам ли да питам за места и как искате да бъде на свободна консумация или определено меню?

# 278
Честит рожден ден Aniji, бъди здрава, щастлива и винаги усмихната!

# 279
  • Мнения: 3 810
Честит рожден ден на Aniji и от мен!!!  bouquet

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 14:18 от mimi_kir

# 280
  • Мнения: 2 821
Честит рожден ден Aniji, бъди здрава, щастлива и винаги усмихната!
тази Aniji не е Ani_ji , която пише тука според мен...имам спомен, че последната скоро имаше РД Thinking

Не разбрах да отивам ли да питам за места и как искате да бъде на свободна консумация или определено меню?
че не е ли рано още...а иначе аз предпочитам свободна консумация...друг е въпроса, че едва ли ще се съгласят..сигурно ще искат поне салатите да са заявени...

# 281
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Нашата си е aniji от Дерби/Добрич

Честит рожден ден!!!

# 282
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит  рожден  ден  на  aniji !!!

Имаме си двенки: ani_ji и aniji. Wink

Ехо, 15 сме вече. Дано да могат всички да дойдат на срещата. И аз ще мога да остана до към 21 часа.

# 283
# 284
  • Мнения: 3 810
Поправих се... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт