На море в България 2021 г.! - 3

  • 50 012
  • 722
  •   3
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 928
Добре заварили! Незнам, на мен ми е добре. Дори чадър не търсихме на плажа. Стояхме си в свободната зона ей така, без нищо.

# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 1 353
Ние днес пристигнахме в Бургас. Само до тук, другаде няма да ходим. В апартамент сме. Двустаен, 50 лв на вечер, с две тераси. Едната е малка, но на другата има маса и две пейки. Супер е.
На тази цена двустаен?! В кой район на Бургас?

# 647
  • Мнения: 3 789
Варна и Бургас за двустаен си е нормална цена на нощувка. Справка- ОЛХ.

# 648
  • Мнения: 3 766
На плаж Иракли има ли зона с чадъри и шезлонги? И заведение примерно за хапване на обяд.

По-миналата година едва намерихме места на плаж Вая, бяха много скъпи,  съжалихме, че не ди носим наш чадър. Кафето беше 5лв, за друго не си и помислихме.
Направо се чудя защо човек трябва да се завре на този плаж Вая,като има страхотна,дълга,широка и просторна ивица с чудно море и можеш да си сложиш чадъра,където ти душа поиска. То,като ще търсиш чадъри и шезлонги има достатъчно плажове на които са бол,защо ти е Иракли.....
На автомата за кафе в магазина ,кафето е изненадващо хубаво . Това,ако не си носиш по-хубаво кафе от "в къщи" Simple Smile

# 649
  • Мнения: 6 311
Защото нямахме чадър и все пак трябваше да намерим някаква сянка. Бяхме в Обзор на море и отидохме на този плаж за един следобед само.

# 650
  • Sofia
  • Мнения: 9 786

Може ли да копирате коментара за Серенити, групата е затворена и не мога да прочета.

# 651
  • Мнения: 6 311
Цитат от вчера-.

И аз да се включа. Бяхме на “Серенити Бей” Царево. Пълна скръб. За трети път ходим понеже предишните ни хареса, но това беше последният. Нямах търпение да си тръгнем.
Та, още с пристигането - бяхме там в 1:30 на обяд и ни накараха да изчакаме до 2:00 за да ни настанят, просто още тогава се ядосах не заради часа, а заради самото отношение на рецепцията. - Стаята е готова, но ще чакате до 2. Гледаха ни странно едни младички, незнам дали имаха и 20 години. Изкачахме си ние до 2- сакън да не отидем на обяд, защото не ни се полага.
Стаите бяха мръсни, имаше разляти сокове( надявам се да е сок) по почти на всички шкафове. Преди нас хората си бяха бърсали сополите по вътрешната част на гардеробите. Поне чаршафите бяха чисти. Много мръсно-прах и ръжда в банята. Всичкият персонал намусен и чак ти се карат. Храната беше оскъдна- без много избор. Всяка сутрин едно и също. Сервитьорите не знаеха Български. Един човек се ядоса и пита една сервитьорка на кой може да се оплаче, че няма какво да яде, тя просто вдигна рамене и се обърна на другата страна. Пода в ресторанта беше с олио и аз разбира се се изтърсих, казах на един от сервитьорите, той ме изгледа с вдигнати вежди и дори и едно извинете не каза. Обърна се към негова колежка с думите- а мааа не виждаш ли че тая (демек аз) разсипа храна по пода що я подминаваш,а не я изчистиш?
Бях засрамена и в същото време шокирана.
Анимация - една голяма 0. - две момичета само се мотат напред назад без нищо да вършат и всяка вечер едно и също- музиаклно бинго. Пълна тъпотия. Има още много неща, но спирам до тук.
Повече там няма да стъпим- не ви го препоръчвам, а и си е доста скъпичко.
Серенити Бей - Царево

коментар под поста
И с моето семейство сме тук в момента, на мен също ми направи лошо впечатление това че ни накараха да си чакаме до 14.00 часа и според мен е заради обяда
Истина е че в офертата е след 14 часа, но прави лошо впечатление, поне да бяха казали, че не са готови стаите
Още от рецепция ни посреща сърдита мацка,която основно говори по телефона, няма добър ден, няма нищо
Три пъти ходихме до рецепция и трите път си говори по телефона а ние си чакаме
След въпрос кога ще ни обслужи тя каза, че прави резервации…
Храната не е уау, но става, не сме умряли от глад, но всички са намусени и сърдити, само другото момиче на рецепция- русечичката е супер вежлива и усмихната/ значи може и е до подход и възпитание/
За да ти подменят кърпите за плаж те таксуват с 1 лв., не че е проблем, но ми се вижда смешно при тези цени
Апартамента ни е хубав и чист, нямам забележки
Анимацията е зле и само на английски
Моя извод е хубава база с отлично местоположение и никакъв мениджмънт, за тези пари изобщо не си заслужава и не знам откъде е тази висока оценка

Последна редакция: пн, 19 юли 2021, 22:57 от Ая

# 652
  • софия
  • Мнения: 2 926
От днес също има негативен пост за Серенити.

# 653
  • Мнения: 6 311
от днес:
Здравейте , минавам да отбележа отрицателен отзив за Серенати бей , Царево . Ол инклузив е много слаб . На снимките изглежда по-добре хотела ,от колко в реалност. Миналата година бяхме на Вела Виста , Синеморец  сега като правя сравнение там храната беше по добра и цената е на половина .
Аниматори са пълна боза  мойте деца на 2-4 г не се забавляват 😞 Персонала супер не учтив.
В ресторанта си им казах на персонала , че за тази цена която плащаме е мн слабо . Той ми каза Ми недейте идва тук . Казах му че повече няма да дойда тук . Много не им пука за българите .
Детски басей водата студена.
Преобладават повече поляци .
. . Аз не бих се върнала тук и не бих го препоръчала 😞 Супер сме разочаровани .

има и снимков материал на храната.

# 654
  • В.Търново
  • Мнения: 6 735
Е, не може да сме каръците от миналото лято в Боряна... Беше зле и храна, и обслужване.

Във фейсбук група чета от днес лоши отзиви за Серенити.

И аз ги четох. Учудвам се, особено на коментарите за хигиената.

Коя е групата във фейсбук да почета и аз ?
https://www.facebook.com/groups/1719529994935445/?hoisted_sectio … =3041363162752115

Още един отрицателен отзив за Серенити.
Видях, че сте отбелязали тази информация вече.

fatalina, отменяй резервацията за там. Сменяй я с нещо друго. Аз бих сменила.

Последна редакция: пн, 19 юли 2021, 23:26 от Русалка_1

# 655
  • Мнения: 93
Здравейте! Търся отзиви за   Andalusia 2-Елените  ?

# 656
  • Мнения: 429
Аз имам 3 бр.за началото на септември и смело мога да заявя че няма да ги отменя, защото съм бил там мин.година и мой колега преди 2сед.и няма нищо общо с това написаното. Кисели краставици винаги ще има! Анимацията им е слаба спор няма и сега и миналата година беше така,но това мен не ме касае нищо че сме с 3 деца 12/10/4г. 😉

# 657
  • В.Търново
  • Мнения: 6 735
Аз имам 3 бр.за началото на септември и смело мога да заявя че няма да ги отменя
Ще разказваш, ще ми бъде интересно. Simple Smile

# 658
  • Мнения: 6 383


fatalina, отменяй резервацията за там. Сменяй я с нещо друго. Аз бих сменила.
Нищо няма да сменям. Аз не почивам в активен сезон и такива проблеми нямам. При нас всичко си беше супер. Повечето от коментирите са неща, които ако човек се интересува се знаят и не трябва да има изненади. Да и аз писах, че храната тази година е с доста по-беден асортимент, но е повече от хубави и предоститъчна. Да, настаняването е след 14 часа и никой не е казал, че настаняват по-рано. Храна има на бара на бесейна и новодошлите може да обядват там след 14 часа. При нас проблем с хигиената не е имало никакъв, нито в стаите, нито в общите части. И "голям проблем" с този 1 лв. за кърпите!  Анимацията съм я коментирала, че не става и че ако за някой това е приоритет, това не е неговият хотел. Обаче да отбележа, че за разлика от предходните години, гостити бяха основно чужденци, сега масово са българи. Ако са освинили хотела ще е много жалко, но си мисля, че просто следващата година отново няма да го пуснат за българи. Никога ни съм имала проблем с персонала. Винаги усмихнати и любезни. Юни месец персоналът беше само от българи.

Последна редакция: вт, 20 юли 2021, 13:51 от fatalina

# 659
  • Мнения: 1 192
Вчера на Албена дойдоха едни приятели да ползват плажа. Цената на шезлонг и чадър е по 1 лв., та за два шезлонга и чадър платиха 3 лв.,
Отделно има и свободни зони на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт