Искам да се посъветвам и с вас за Flagyl и бебеправенето

  • 1 771
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
е вече нямам думи, момичета ! след 2 месеца ле4ение с разни антибиотици за ле4ение на НЯКАКВО ТЕ4ЕНИЕ, което така и не ми беше изяснено от моя лекар от какво е ( защото микрото показа  , 4е вси4ко е 4исто  Shocked) в петък ми заяви, 4е трябва да си направя изследване  КРЪВНО ЗА ХЛАМИДИЯ! направо ми спря сърцето ...това е толкова опасно ,а  той вместо пред 2 месеца да  ме прати още на тоя кръвен тест - 4ак сега ...и нито ме предупреждаваше, 4е тия антибиотици трябвало да ги пие и  приятелят ми, нито 4е трябва да сме с презерватив, аз от 4етенето тука ми стават ясни много неща от написаното от моми4ета които са имали подобни проблеми...от4аях се- съвсем се от4аях newsm45 остави, 4е скоро изобщо, ама изобщо няма да има как да има бебе , а сега и това ми сервира  Cryне ми издържат ве4е нервите от това ходене по болницата и тъпкане с гнусни антибиотици  Cryписна миииии  Cry

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Миличка, отдавна ти казаха момичетата да смениш лекаря; съжалявам за всичко, през което преминаваш, но този лекар ми идва  #2gunfire Мен, дори като пиех антибиотик за бъбречно възпаление, нефрологът ме предупреди да правим секс с презерватив, защото е възможно да ми се появят гъбички от АБ, а какво остава като взимаш лекарства точно за гъби  ooooh! Потърси си по-надежден лекар, защото на мен такива идиоти /извинявам се за определението/ ми скъсиха живота поне с 10 години през последните две години. Прегръщам те и дано скоро ни зарадваш с добри новини

# 17
http://www.bda.bg/bdias/10293d.pdf
прочети това,ще ти бъде от полза по принцип,макар и тази ми информация да е закъсняла
Флажил не е за гъби,а за бактериална инфекция,която се развива в безкислородна среда основно.В гинекологията се ползва за лечение на вагинити,трихомонази,но там е описано всичко,включително и за бременност

Общи условия

Активация на акаунт