Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 31

  • 39 791
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 47 996
Аз първо гледах алисата и повече ми харесва Simple Smile.

# 736
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Значи колкото повече чета за Squid Games, токова повече ми намаляват очакванията за него. Тия дни свършваме с Maid (допадат ми такива сериали по реални житейски неволи) и го почваме, че колегите на ММ само говорели за него и няма как - и ние ще го гледаме.

# 737
  • Мнения: 164
Игрите го харесват, щото е нещо различно за момента. От време на време се случва това с даден сериал да изпъкне и да се шуми около него. Не се учудвам. Обаче все повече чета за деца, които се опитвали да играят на такива игри и това е лошо.

# 738
  • Мнения: 47 996
Трудно ще ги спрем да го гледат, но разговор е задължителен

# 739
  • София
  • Мнения: 2 660
Squid game ми е по-скоро психологически на мен, за човешката природа. Много ми хареса. 😊

# 740
  • Мнения: 5 998
Аз не виждам нищо лошо децата да играят игрите, все пак това са си корейски реални игри. Например играта с карамела и издълбаването на формичката с игла си е забавна.

# 741
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Почвам да подготвям темата Simple Smile Идеи за анкета, ако има някой да пише!

# 742
  • Мнения: 164
Игрите са добре ама в сериала умират, а в реала биели, който губи.😀

# 743
  • Мнения: 3 528
Анкетите са досадни и безсмислени… давам идея да ги спестявате.

# 744
  • София
  • Мнения: 27 223
За мен пък са изключително важни, полезни и интересни и колкото повече толкова по-добре.

Тиф, каквото си решиш.

# 745
  • Мнения: 8 235
А тези Squid games, имат ли нещо общо с Battle Royale? В смисъл дали са от същия тип.

# 746
  • Мнения: 3 528
За мен пък са изключително важни, полезни и интересни и колкото повече толкова по-добре.


Това вече в поредна тема се демонстрира, въпреки че в съседната, която оперирате и е доста променена, се вижда ясно, че процентът на неодобрение е значителен, но поне е хубаво да се знае, че тези, които пускат темите се съобразяват най-вече със себе си. “Каквото си решиш” е чудесен слоган, да…

# 747
  • Мнения: 47 996
Анкетите не пречат, ако не се дискутират надълго и нашироко

# 748
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
И ако не се налага да скролваш като бесен на всяка страница.

# 749
  • Мнения: 8 235
Добре са си анкетите.

Общи условия

Активация на акаунт