Помогнете ми малко... венге с какъв цвят стени.....

  • 24 412
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
в хола ни мебелите са цвят венге, ето как изглежда http://images08.snimka.bg/000876646-big.jpg

# 16
  • Мнения: 8 505
Бледооранжево или слетлобежово.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 926
Нашите мебели са венге, стените - светло бежови(мааалко по-светли от 203), а меката мебел е същата като стените(това много не ми харесва) Peace

# 18
  • Мнения: 2 863
203 е много приятен и нежен цвят - харесвя ми много Peace

А кой би избрала ти без да мислиш ?  Laughing

Ами там е работата, че до вчера си мислех, че ще имам някакви примерно светло кремави стени, обаче с една ярка керемидена,на фона на която  да е разположена светла мебел, каквато до вчера си мислех, че ще купувам:))
А сега си мисля да не стане много тъмно така....Освен това самият стил на тези мебели май предполага по изчистени форми и малко по хладно звучене, та на теория го докарвам, ама  на практика newsm78
Намерих това и много ми хареса .... може би безопасни светли стени, а цветни петна от картини или някакви пана... абе въртя суча пак шаренийка да има

# 19
  • Мнения: 7 474

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 10:32 от Lео

# 20
  • Мнения: 2 863
Лео, златна си, това оранжевото много хубаво стои , в хола мисля да е само венге и стъклени шкафове с алуминиеви профили...и що не такова оранжево  bouquet
 Я кажи откъде ги взимаш тези картинки?

# 21
  • Мнения: 7 474
В Гугъла на търсене изображения и ровиш  Laughing - венге пишеш и квот стане  Peace Картинките са от руски сайтове за мебели!

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 10:42 от Lео

# 22
# 23
  • Мнения: 1 426
203 е много приятен и нежен цвят - харесвя ми много Peace

А кой би избрала ти без да мислиш ?  Laughing

Ами там е работата, че до вчера си мислех, че ще имам някакви примерно светло кремави стени, обаче с една ярка керемидена,на фона на която  да е разположена светла мебел, каквато до вчера си мислех, че ще купувам:))
А сега си мисля да не стане много тъмно така....Освен това самият стил на тези мебели май предполага по изчистени форми и малко по хладно звучене, та на теория го докарвам, ама  на практика newsm78
Намерих това и много ми хареса .... може би безопасни светли стени, а цветни петна от картини или някакви пана... абе въртя суча пак шаренийка да има


щом е малко помещението, правилно си се ориентирала

# 24
  • Мнения: 2 863
 И на мен така ми се струва, да не говорим, че така мога да се върна към едни далечниииии млади години и сама да си ги нарисувам въпросните лалета Joy....
Ама колкото повече идейки по-добре, някъде мярнах едно лилаво на картинка и то  много хубаво стоеше- само една стена и такъв диван, другото беше кремаво,,,

# 25
  • Мнения: 4 324
Jaly обещавам довечера да ти кача няколко снимки от нашият хол Simple Smile

Цвета на мебелите е венге, стените и тавана са жълти, а меката мебел много бледо жълта. Според мен се получи добре, ама ще чкам отзиви Wink

# 26
  • Мнения: 7 474
Ето още нещо







# 27
  • Мнения: 7 106

Ето това бих избрала аз или някакъв близък до този нюанс. Меката мебел бих я направила в някакъв светъл цвят - бежово-охрената гама, за да се получи контраст. А защо пък не и като тези, показани на снимката  Wink.

# 28
  • Мнения: 3
Венге като цвят за мебели отива на всякакви пастелни цветове - жълто, бежово, розово, праскова  Embarassed - така е в къщи (при това с диван - винен с оранжеви възглавници  Crazy- много модерно и свежо стои). Не се страхувай да експериментираш  Peace Успех!

# 29
  • Мнения: 2 768
http://www.burlex.bg/picpop.php?file=pics/catalog/KK4.jpg

ето една малко нестандартна комбинация с венге

Общи условия

Активация на акаунт