За цигарите

  • 3 457
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 461
Аз със една кутия карам около пет, шест  дена . Simple Smile
Може би за това има принос че в къщи не се пуши и ме мързи да изляза на терасата да запаля цигарка .Другото което е -СРАМ МЕ Е ДА ПУША ПРЕД ДЕЦАТА.

# 76
  • Мнения: 2 271
Гласувах с" отказах ги",но по-скоро трябваше да е с "не"(от 9г вече не пуша)

# 77
  • Popovo
  • Мнения: 571
Пуша, от много време се каня да ги откажа, но само като си представя, че сутрин кафето ми ще е без цигара и се отказвам. Явно, че не  желая достатъчно силно да ги спра. Ако все пак някога ги откажа, заслугата ще е на сина ми, напоследък все ми показва разликата между белия дроб на пушач и непушач и задава въпроса : щом знаеш, че са вредни цигарите мамо, защо пушиш?

# 78
  • Мнения: 2 196
Пуша. Embarassed
Все се заричам да ги откажа и все отлагам -  от понеделник,  от първи,след Нова година...  Confused

# 79
  • Мнения: 634
Аз отказах цигарите преди 4 години.Но не напълнях-по онова време бях студентка и работех и нямах никакво време да се сещам да пуша или хапвам.или пък съм изразходвала веднага всичко каквото съм поемала,не помня Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 732
Не пуша вече 1 год и 1 месец.Отказах ги с табекс и много много инат.Гордея се че се отказах въпреки че качих килца.

И аз ги отказах с Табекс. Не беше никак трудно, като се има в предвид моята дългогодишна любов към цигарите  Joy
Първия месец, след като ги спрях, ядях неспирно. Семки, бонбонки, солетки, пуканки, фъстъчки, морковки. Докато не заспя все нещо дъвчех. Качих около 5-6 кг, които след това свалих, като отмина неистовото желание да дъвча нещо постоянно  Mr. Green
Сега съм много доволна, че не пуша, но обичам много да ми мирише на цигари  Mr. Green

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Само да вметна, че и аз пробвах с Табекс, но много ми се гадеше, като запалех цигара и спрях Табекса  Embarassed Това е сериозно, въпреки че не се гордея с този факт, но  Sad

# 82
  • Мнения: 732
Е да, като пиеш Табекс ти се гади от цигарите, но целта е да спреш цигарите, а не хапчетата  rotfImao rotfImbo rotfImao
Все пак не си ли убедена, че искаш да ги откажеш, нищо няма да стане  Hug

# 83
  • Мнения: 184
Спрях ги изведнъж преди 3 години, без Табекс и каквото и да било bowuu Е, качих 3-4 килца, които все още си ги нося, но сега определено се чувствам много по-добре  Peace

# 84
  • Мнения: 645
Аз ги спрях докато бях бременна и след това докато кърмех, но после пак на ново Blush. Сега пуша малко сутрин и малко вечер - около 10 цигари на ден. През деня не пуша защото ми е студено да излизам на балкона че съм забранила да  се пуши в къщи Mr. Green

# 85
  • Мнения: 3 932
Пушех по една кутия преди да забременея, после ги спрях, като спрях да кърмя пушвах по малко и сега съм по-скоро социален пушач, пуша в компания, една-две вечер като приспя малкия, но никога вкъщи или пред детето (лични правилца)

# 86
  • София
  • Мнения: 2 530
Пушех по две кутий на ден, но от близо две години ги отказах. Много съм горда с това.

# 87
  • Мнения: 5 692
FlutterЛично аз не пуша Naughty, но в никакъв случай не упреквам тези които го правят, това си е личен избор. Единственото което упреквам е пушенето в затворено помещение в присъствието на дете. Това не го одобрявам. Относно апетита - ами че то едното е за сметка на другото. Сега ще качиш малко килка, пък после диетка докато ги смъкнеш. Успех в отказването на цигарите!!! Peace Party

# 88
  • Countryside
  • Мнения: 11 639
Не пуша Stop припалвала съм, но .....отврат, после ти мирише косата, пръстите и дъха ти става Sick плюс това е супер вредно Naughty нооо може би имам такава настройка относно цигарите заради семейството ми : всички пафкат на поразия, по-лош пример от това здраве #Cussing out но ми се искаше да помогна на мама и тати да се откажат, ма не щат и това е #2gunfire даже им купувах табекс, ма файда събират си прах в шкафа #2gunfire
абе много вреден навик, само харчиш пари, тровиш се  Sick #Cussing out не бива така. Само си помислете колко пари ще спестите ако спрете Peace

# 89
  • Мнения: 527
дасе похваля спрях цигарите преди 8 месеца.... Laughingс инат но 3-4 килограма от горе саси с мен от тогава.но се гордея многооо.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт