Гобленарски раздумки - 147

  • 52 358
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 106
Скрит текст:
Нелка*, може би съм пропуснала, ако си го казвала, но това не е ли на Дименшънс? Или е разработка на друга фирма?
Питам заради фона (елхите и небето), не трябва ли да е с полукръст? Виждам че ти го шиеш с кръстчета изцяло.
Китайски комплект е и според ключа всичко е пълни кръстчета. И конците сигурно имат разлика, та си го броя за друг модел по същата картинка.

Извини ме, не съм разбрала че е китайски комплект и реших, че по свое усмотрение го шиеш навсякъде с кръстчета. Много добре се получава и така, а цветовете са много добре подбрани, пак ще стане много красив Heart Eyes. Има ли контур?

Хексилина, тези котешки дупета ги помня от миналата годика, като че ли? Радвам се че вървят към финал Simple Smile))
Кутията това плетеното ли е? Снимай само капака да го видим, може да ни хрумнат идеи.

# 391
  • Карлово
  • Мнения: 405
Simple Smile нещо коледно-новогодишно?
Добри, благодаря! Бях го забравила. Китайче от старите запаси. Надали ще успея за Коледа... но другият зимен, го шия насила.

# 392
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
чорапче ли съзирам?
Simple Smile Simple Smile Simple Smile не е важно кога ще стане, важно е да се прави с кефче.

# 393
  • София
  • Мнения: 3 159


Извини ме, не съм разбрала че е китайски комплект и реших, че по свое усмотрение го шиеш навсякъде с кръстчета. Много добре се получава и така, а цветовете са много добре подбрани, пак ще стане много красив Heart Eyes. Има ли контур?

Благодаря Blush
Има контур няколко цвята, и френските възли разбира се. То без него е мацаница, .
Сигурна съм че на Дим-а ще изпъкват повече главните герои, ще видим накрая какво ще излезе. Само се моля червените цветове да не пуснат при прането, много ще ме е яд. Дано са ги докарали с прилично качество.

# 394
  • Мнения: 1 687
Зори, права си за дупетата. Аз затова казах, че минаха всички сезони. Май края на януари ги започнах. Ще видя кога ще ги довърша. Тези дни сядам по малко, но шия най-много по половин час. То само докато  се настаним и е време за ставане.
И защото ме човърка отвътре и ми се иска нещо по цветно, с Косматка почнахме нещо друго днес Simple Smile
Скрит текст:
Ето и капака
Скрит текст:

# 395
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 667
Да живеят мрачните, студени и мокри дни напоследък!
Искам да ви се похваля с една завършена пеперудка, която ми е*а мамата... Но я оправих! Днес почти цял ден с това се занимавах!



И снимката ми е гадничка, но без дневна светлина не върви работата...
Както и да е... Тази пИпИруда, дето и от "камъка" над нея е по-дребна, има поне 30 цвята, по 1-2 бода... Joy
Но я направих!

За който е забравил, щото хич не сте длъжни да ме помните, шия туй чудо!


Усмивки и прегръдки!

# 396
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
не може да се забрави твоята зелена фея. Simple Smile добре върви.

чакам да видя скокльото на динков, и една кухня с лук, и още една спяща фея със зайче...
дълго селце... Simple Smile

# 397
  • Мнения: 579
Добри,  ммм лука е в моята градина. От една седмица съм го подхванала тоя гоблен и в четвъртък ще има етап.
Тихерула, дай снимка какво ще се получи.
Цвете мое напредваш, полека и бавно, но върви.

# 398
  • Карлово
  • Мнения: 405
Тихерула, дай снимка какво ще се получи.
Китаецът го дава за рамка, но аз ще го оформя като чорап.

Бързичко върви, дано успея. За 5 дни до тук.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 399
  • Бургас
  • Мнения: 610
Оленка теб чакам сестро, да покажеш кухнята! Kissing Face
И аз ще снимам тези дни, може и в четвъртък.
На всички момичета които показвате ви свалям шапка! А тиквите как радват, разкошни Purple Heart
Цвете, давай по смело със феята, напъни се малко! Много е красива!

# 400
  • Мнения: 278
Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала... Зимният, който ших, ми омръзна и го оставих да си почива... Лятото нищо не можах да подхвана... Но сега като сте рекли тикви, ами тикви да са:

# 401
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 667
Оленка теб чакам сестро, да покажеш кухнята! Kissing Face
И аз ще снимам тези дни, може и в четвъртък.
На всички момичета които показвате ви свалям шапка! А тиквите как радват, разкошни Purple Heart
Цвете, давай по смело със феята, напъни се малко! Много е красива!
Пипи, знам че е много много хубав гоблена, ама нямам време да умра...
Ако зависи от мен, ще се усамотя за 1 година и само ще шия, ще си мисля, ще хапвам и ще спя! Даже няма да говоря, ще си стоя сам сама и ще шия...
Ама не става... Пусто, не става...

На последък успявам да открадна някакво време, но не зная до кога ще да е...

# 402
  • Мнения: 707
Да ви припомня моят красив  ловджия. След поредица от перипетии цяло лято нямах време за него, изпуснах срока за играта, в която го бях записала, но здраве да е.... сега му дойде реда и на него Simple Smile 

# 403
  • Бургас
  • Мнения: 610

Здравейте мили другарчета!
Обещах и пускам етапче, ще го покажа целия когато приключа с бакстича:blush:
Елфи този гоблен който шиеш съм му хвърлила око и един ден ще го ушия! Ще те следя изкъсо!:kissing_face:

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 14:09 от pyypi

# 404
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
мног свежи цветове, пипи.
много. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт