днес времето става ли за разходка с дете

  • 1 934
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
аз съм твърдо за разходките, но гледам днес  в нашата ясла сложили бележки, да са без чорапогащници и сигурно няма да ги извеждат  навън. Аз си я разходих от 4-до 6

# 16
  • Мнения: 8 505
Днес определено беше отвратително.Носът ми...секрети...няма да описвам в детайли,сещате се.Не съм изкарвала дребната,отиване и прибиране от яслата бяха повече от достатъчни.

# 17
  • Мнения: 656
Според мен е студено за дълъг престой навън. За разходка от час-час и нещо, е супер Peace
Peace

# 18
  • Мнения: 4 806
за кратка разходка става, за по - дълга едва ли. Зависи и в коя част на страната, но на места е доста ветровито.

# 19
  • Мнения: 1 427
Бяхме навън и преди обед и следобед.Според мен си беше прекрасно времето.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
нашата група е била на разходка в парка! Crazy
а аз предпочитам да не ги извеждат толкова Sad
А защо newsm78 Винаги са ми били интересни евентуалните мотиви.

# 21
  • Мнения: 1 877
Става за около час навън...моя син го извеждат с групата да играят на слънце
По принцип правилото е да няма мъгла и вятър и става за разходка

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
нашата група е била на разходка в парка! Crazy
а аз предпочитам да не ги извеждат толкова Sad
А защо newsm78 Винаги са ми били интересни евентуалните мотиви.
Ето ти един: във ветровито време - става дума за студен вятър, разбира се, на моето дете, а и на повечето, им потичат нослетата. После от една хрема стават бели Sad Забелязала съм, че дори и на -10, ако няма вятър, може да си играе дъъълго време на снега и после му няма нищо. Напротив - това го калява, да не говорим колко се забавлява Simple Smile А при вятър, дори и на +5  изстива. Затова предпочитам, когато духа студен вятър, макар и с дебело яке и шапка, да го извеждам за не повече от час.

# 23
  • Мнения: 5 682
 FlutterЗа мене днес си е студеничко и времето става само за разходка навън за да се подиша малко свеж въздух, но не и за по- продължително време. Party

# 24
  • Мнения: 47 986
нашата група е била на разходка в парка! Crazy
а аз предпочитам да не ги извеждат толкова Sad
А защо newsm78 Винаги са ми били интересни евентуалните мотиви.
защото в детската има парно,което според изискванията на хеи поддържа 22 градуса,и децата са потни когато излизат,навън са винаги разгащени,често без якета,никога с шапки,ръкавички и др подобни,и повечето веднага изстиват
разбира се,в яслата лелките обличаха и загащваха дъщеря ми,но сега-в детската,всичко трябва да правят сами Wink,с което принципно съм съгласна,но на практика е кофти,когато взимаш детето си настинало,защото е без яке,незагащено,с незакопчани ботушки,седнало да играе на сянка в пясъчник,пълен с кал Close
само да подчертая,че дъщеря ми е доста калена,рядко боледува,и то главно в този сезон,точно заради това,че ги извеждат потни и затоплени,особено след сън,при много ниски температури,и госпожите изобщо не поглеждат дали децата са успяли да се облекат

# 25
  • Мнения: 14 133
FlutterЗа мене днес си е студеничко и времето става само за разходка навън за да се подиша малко свеж въздух, но не и за по- продължително време. Party

# 26
  • София
  • Мнения: 7 242
Явно нещата пак опират предимно до персонала. В ДГ на Цвети се излиза всеки ден /с много малки изключения/ и децата боледуват рядко /или поне по-рядко отколкото в предишните две градини, които посещаваше/. Но пък няма незагащени, незакопчани и т.н.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
отивам до банкомата на ъгъла и ще проверя как е времето днес. за протокола: облечена съм с тънка риза с дълъг ръкав, якето ми е от тънък плат, ленен панталон и обувки (дори не боти!). ще докладвам как ми се е отразила разходката.

а габриела днес излезе с палто - отивало й на новите обувки и на полата  4470

# 28
  • Мнения: 328
Да, защо не!?!
Ако детето е облечено подходящо чистият въздух ще му се отрази добре!
Да вметна,че в нашата детска градина извеждат децата всеки ден.Изключение правят дните с валежи и многото градуси под нулата.

# 29
  • Oslo
  • Мнения: 659
Половината от майките в групата ще са недоволни винаги, каквото и да направи персонала- родителите на по-калените деца искат едното, а тези на по-болнавичките-друго. Втози случай как да се угоди на всички?

Общи условия

Активация на акаунт