Как бихте реагирали, ако намерите снимка на жена в пощата на съпругът си?

  • 2 417
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
 ooooh! Както и той, така и аз имаме такива снимки, и това грам не ни притеснява. Кво толкова? Даже аз имам повечко.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми никак...И аз се запознавам с доста народ по кюто и имам снимки на някои от тях. Какво толкова?

# 17
  • Мнения: 3 405
А в моята, само ако погледне... Sunglasses
Не му ровя в пощата Peace

# 18
  • Мнения: 5 790
Голяма работа.... и аз имам снимки на мъже, с които си чатя в пощата си, но това не значи, че спя с тях или каквото и да било. И освен това, не бих му гледала въобще в пощата, за да си спестя точно такива негативни емоции. Всеки има право на личен живот в края на краищата. И щом ти е показал снимката, не виждам къде е проблема.

# 19
  • Мнения: 6 461
Въпреки че ми е съпруг не си бъркам носа в чуждите работи . Даже и да ми покаже нещо из пощата си не ми е интересно. LaughingНикога не ме е интересувало какво има в  пощата му плюс това аз по някой път му пращам Laughing някоя снимка на мацка Mr. Green Mr. Greenза майтап.Ми и моята поща е пълна ама и той нищо не ми казва Laughing

# 20
  • Мнения: 2 196
Търсиш под вола теле. Wink

# 21
  • Мнения: 1 893
Няма да намеря,защото не му ровя в нещата.
А ако сам ми я покаже-значи всичко е наред.

# 22
  • Мнения: 1 559
Мале като чета мненията на всички и се изумявам #Crazy.Съвсем нормално ли е според вас,мъжете ви ,та и вие да си чатите с разни хора от противоположния пол и да си разменяте снимки Thinking...ужас..
Аз не го намирам за нормално,така че щеше да има кръстосан разпит #2gunfire

# 23
  • Мнения: 5 539
Повече бих се притеснила, ако почна да намирам снимки на мъже из ICQ-папките му Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 25 620
Мале като чета мненията на всички и се изумявам #Crazy.Съвсем нормално ли е според вас,мъжете ви ,та и вие да си чатите с разни хора от противоположния пол и да си разменяте снимки Thinking...ужас..
Аз не го намирам за нормално,така че щеше да има кръстосан разпит #2gunfire
Извинявай, но твоята реакция ме изумява!  Shocked Какъв е проблемът да разговаряш с хора от противоположния пол, независимо дали става въпрос за реалния или виртуалния живот? Ти да ни би да живееш в харем?  newsm78 Или мислиш, че всеки контакт между половете непременно трябва да бъде свързан със секс?  ooooh! О, боже!  Rolling Eyes
Не само съм си говорила с различни мъже, не само са ми пращали снимките си, но и снимки на жените и децата си, домашните любимци и красиви пейзажи от почивките си, обсъждали сме си къщните проблеми (напр. ремонт или болест на член от семейството) и служебните, т.е. всичко, което мога да си споделят приятели. А сексът е за тези, които си го търсят. Аз лично го предпочитам реален.
Между другото, много от виртуалните ми познати са ме заприказвали именно с цел свалка, но при положение, че няма отклик, разговорът много бързо се превръща в нормално общуване на зрели индивиди. А нахалниците много лесно могат да се разкарат.

# 25
  • Мнения: 1 559
Не ,Сиике,там е работата,че неЩа да живея в харем..Та затова и нашият свят е от двама,трима,като включим и малката.И така си ни харесва засега.Може би след 5 год. ще мисля по друг начин..знам ли  Sick

# 26
  • Мнения: 581
Все пак не забравяйте, че има мъже с по - слаби пипета...И моя ми показваше разни снимки, писма дори, ама много му се сваляли разни мадами, а аз патката пълно доверие му имах. Сега си плащам заради глупостта да му вярвам. Той си вее оная работа из майната си...пък аз както се изрази той - ще си гледам бебето. Та не всеки мъж заслужава доверие за съжаление. Моя се оказа от онези със слаби пипета пък дори  и не съм подозирала.  Sad
Целия ми живот се разби, но все се успокоявам, че най - хубавото ми остана - бебето ми.

# 27
  • Мнения: 3 405
То не е задължително снимка на жена или мъж в някоя поща задължително да са с любовна насоченост. Може да са на колега или колежка, или на старо другарче. Аз имам такива + техни семейни.
На разни навлеци в Кюто или Скайпа снимки не приемам Crossing Arms За мъжа ми не знам Sunglasses и не го подозирам.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Мале като чета мненията на всички и се изумявам #Crazy.Съвсем нормално ли е според вас,мъжете ви ,та и вие да си чатите с разни хора от противоположния пол и да си разменяте снимки Thinking...
Да, за мен е съвсем нормално. Намерила съм страшно много приятели и полезни контакти в нета, какво общо има полът тук newsm78 Ти всеки път ли, когато говориш с мъж, го правиш със сексуален подтекст Shocked

Общи условия

Активация на акаунт