Проблеми с ембриона

  • 1 446
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте ! Днес бях на преглед и се установи , че ембриона няма сърдечен пулс . Ехографа показа , че съм в 7г.с+ 2 дни . А според моят последен цикъл би трябвало да съм в 9г.с. Веднага отидох при друг лекар за второ мнение . За мен апаратурата му беше стара и се виждаше много по- различно . Имам вече аборт и знам как изглежда ембриона и матката. Той също не видя пулс , но той много се очуди за стойностите на ЧХГ - 37000 . Та , въпросът ми е дали според вас има някаква надежда другата седмица да се чуе ритъм ? Да е била късна овулация ? Или да спра да се надявам ?? Той иска още в понеделник да направя аборт .. Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 60
Аз бих изчакала още седмица, за да съм сигурна. То така или иначе ако новините не са добри ще се предприемат мерки, но според мен дайте шанс още няколко дни.

# 2
  • Мнения: 12 747
Той защо иска да се бърза, да не смята, че има опасност някаква, знам ли, от отравяне на кръвта?

# 3
  • Мнения: 5
Да , защото според него е задържана бременност и има опасност за мен

# 4
  • Мнения: 876
Аз живея в Испания и тук се чака до 10-та седмица, за да са сигурни. При втората ми неуспешна бременност видяха, че ембриона не се развива в 6-та седмица и чакаха до 10-та.
Имала съм късна загуба. Бебето (в 18-та седмица) беше седяло 2 седмици в мен без пулс. Нито ми се е отровила кръвта, нито нищо. Даже околоплодните води не миришеха.

# 5
  • Мнения: 12 747
Аз бих послушала лекаря, а ако му нямаш доверие, вземи второ мнение.

# 6
  • Мнения: 2 352
При моя аборт имаше 3 седмици разлика, а нямаше шанс за късна овулация или нещо подобно.В рамките на 3 дни между 2 прегледа плодния сак беше започнал да се деформира. Казаха ми, че по принцип се чака най- късно до 10 г.с. Обаче при положение, че изключим късно забременяване, плодния сак беше започнал да се деформира и имах кървене, нямаше смисъл да се чака.
Скоро попаднах на тема, в която авторката пишеше, че при стойност 21 000, вече трябва да се засече пулс.
Съжалявам, но според мен няма смисъл да се надявате.
Казват, че след бременност (успешна или не) по- лесно се забременява отново.

# 7
  • Мнения: 146
Наскоро и при мен се случи.Най страното при нас беше ,че в 8 седмица чухме сърдечен ритъм,две седмици по-късно вече се установи,че бебето е мъртво.Направиха ми кюртаж и сега действаме за ново мъниче. Не се притеснявай и не губи надежда! ☺

Общи условия

Активация на акаунт